Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 20 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
RASAŁY POD MIKSTATEM
Robert Rasała był trzeci a Edward Rasała dziesiąty na rozegranych 21.09 koło Mikstatu wewnętrznych Mistrzostwach Interkolu z Ostrowa Wielkopolskiego.
Na metę jako pierwszy wpadł niezrzeszony /były kolarz/ Wojciech URBAN przed drugim na mecie Grzegorzem BOGDAJEWICZEM, Robertem RASAŁĄ z Trzebnickich SZERSZENI i bohaterem wyścigu Maciejem OWCZARKIEM., który wiele kilometrów uciekał samotnie.
Szczególy
Jak co roku kolarze INTERKOLU kończą sezon krótkim ściganiem ze startu wspólnego i jednocześnie rozgrywają rywalizację wewnetrzną, czyli Mistrzostwa Klubu. Ta niedziela /21.IX.2008./ należała do mokrych i zimnych dlatego należy się uznanie i podziw dla kolarzy, którzy ośmielili się wystartować, ukończyć, a co dopiero walczyć. W tym roku oprócz walki o pierwsze i dalsze miejsca rywalizowano o koszulkę najaktywniejszego kolarza ufundowaną przez Gabinet Odnowy Państwa BARTOSZKÓW. Pierwszy lotny finisz wygrał Maciej OWCZAREK ze znaczną przewagą nad resztą kolarzy i on uciekając cały czas samotnie zbierał punkty na kolejnych finiszach. Dopiero na ostatnim okrążeniu został dogoniony przez rozpędzony "peletonik" liczący 3 kolarzy. Na metę jako pierwszy wpadł niezrzeszony /były kolarz/ Wojciech URBAN przed drugim na mecie Grzegorzem BOGDAJEWICZEM, Robertem RASAŁĄ z Trzebnickich SZERSZENI i naszym bohaterem wyścigu Maciejem OWCZARKIEM. Po kilku minutach samotnie przyjechał Marek ŁUKASIK, po 45 sekundach Mariusz WOŁOWICZ i tracąc kolejne minuty przyjechała "Grupetto" z Adamem BARTOSZKIEM, Zbigniewem KOWALCZYKIEM i Adamem URBANEM. To jeszcze nie koniec bowiem wytrwale do mety podążał najstarszy zawodnik /62 lata/ naszej imprezy Trzebnicki SZERSZEŃ - Edward RASAŁA. Z uśmiechem na ustach po czwartym okrążeniu zsiadł z roweru Piotr KOWALCZYK. Zapewne szkoda mu było niszczyc pięknej "Fury" przy tak kiepskiej pogodzie. A jak ta pogoda nie przeszkadzała kolarzom to było widać na mecie podczs dekoracji, pełno uśmiechów i lekko trzęszące się usta z zimna. Do zobaczenia na szlakach leśnych podczas zimy, a zwłaszcza do zimowego wyścigu w lesie topolskim pod nazwą "STRZAŁA TOPOLI".

WYNIKI WYŚCIGU:
1 m. URBAN Wojciech - Ostrów Wielkopolski
2 m. BOGDAJEWICZ Grzegorz - INTERKOL
3 m. RASAŁA Robert - SZERSZENIE Trzebnica
4 m. OWCZAREK Maciej - INTERKOL
5 m. ŁUKASIK Marek - INTERKOL
6 m. WOŁOWICZ Mariusz - INTERKOL
7 m. KOWALCZYK Zbigniew - INTERKOL
8 m. BARTOSZEK Adam - INTERKOL
9 m. URBAN Adam - INTERKOL
10 m. RASAŁA Edward - SZERSZENIE Trzebnica

NAJAKTYWNIEJSI:
1 OWCZAREK Maciej - 9 pkt.
2 BOGDAJEWICZ Grzegorz - 8 pkt.
3 URBAN Wojciech - 6 pkt
4 URBAN Adam - 1 pkt.
5 RASAŁA Robert - 1 pkt.

ap
źródło: www.interkol.osw.pl
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu