Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 17 Stycznia 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
PUCHAR LE?NICZEGO
W niedziel? 19.10.2008 w Spalonej odby? si? wy?cig o Puchar Le?niczego. Wyniki i link do galerii organizatora poni?ej.
Szczególy
GALERIA

VII Zawody na rowerach górskich MTB
o "Puchar Le?niczego Spalonej Górnej"

Spalona, 19.10.2008 r.

Kat. VIII szko?y podstawowe rok ur. 1996-2001

Miejsce Nr start Nazwisko i imi? rok ur. miejscowo?? kat wiek. czas
1 20 Czemarmazowicz ?ukasz 1996 Stary Wielis?aw 00:33:34
2 16 Szpila Jakub 1998 Polanica Zdrój 00:34:08
3 10 Kurkiel Oskar 1997 Wambierzyce 00:34:14
4 27 Osmelak Wojciech 1996 Spalona 00:38:46
5 3 Trela Alek 1996 Nowa Bystrzyca 00:44:39
6 147 Kosterski Stanis?aw 1997 Stara ?omnica 00:45:10
7 118 Jura Kamil 1997 Stara ?omnica 00:45:30
8 21 Fi?lak Micha? 2001 Stara Bystrzyca 00:51:20
9 23 S?owik Szymon 1996 K?odzko 00:55:04
10 26 S?owik Mateusz 2001 K?odzko 00:58:48
11 31 Kania Wiktor 2000 Bystrzyca K?. 00:59:10

Kat. VII szko?y gimnazjalne rok ur. 1993 - 1995
Miejsce Nr start Nazwisko i imi? rok ur. miejscowo?? kat wiek. czas PKT
1 13 Ro?nowski Piotr 1993 Lasówka 00:31:50 1
2 29 Traczewski Mieszko 1993 Lasówka 00:31:51 2
3 19 Kornaszewski Mateusz 1993 K?odzko 00:32:15 3
4 128 Broszko Rafa? 1994 Polanica Zdrój 00:32:31 4
5 5 Pindral Filip 1994 Polanica Zdrój 00:32:43 5
6 142 Kalina Pawe? 1994 Wroc?aw 00:33:10 6
7 15 Turczyn Tomasz 1993 Lasówka 00:33:11 7
8 25 S?owik Piotr 1993 K?odzko 00:33:22 8
9 4 Iwa?ski Bart?omiej 1995 Polanica Zdrój 00:34:26 9
10 17 Boszko Wojciech 1994 Bystrzyca K?. 00:34:44 10
11 2 Kmiecik Marcin 1995 Spalona 00:35:59 11
12 32 Traczewski Bogusz 1995 Lasówka 00:39:10 12
13 135 Jagielaszek Mateusz 1994 Mi?dzygórze 00:42:38 13

Kat. M-1 16-18 lat rok ur. 1990-1992
Miejsce Nr start Nazwisko i imi? rok ur. miejscowo?? kat wiek. czas pkt
1 33 Kurczab Piotr 1991 Srebrna Góra 00:42:23 1
2 86 Pulik Micha? 1990 T?umaczów 00:45:06 2
3 84 Ogielski Konrad 1992 Z?oty Stok 00:46:02 3
4 88 Trzelak B?a?ej 1991 Brzeg 00:47:28 4
5 121 Pawlukiewicz Adam 1992 K?odzko 00:47:36 5
6 56 Gó?d? Maciej 1992 Bystrzyca K?. 00:52:59 6
7 6 Parasiewicz Micha? 1992 Stara Bystrzyca 00:53:00 7
8 34 Suplicki Piotr 1991 Nowa Bystrzyca 00:54:20 8
9 99 Turczyn Ireneusz 1991 Lasówka 00:54:55 9
10 43 ?azarowicz Mateusz 1991 K?odzko 00:59:29 10
11 110 Ka?mierski Marek 1990 Bystrzyca K?. 01:03:05 11
12 111 Wajdzik Damian 1991 Bystrzyca K?. 01:10:05 12
13 109 Fedorowicz Adrian 1991 Bystrzyca K?. 01:10:29 13
14 108 Hajduk Dawid 1991 Bystrzyca K?. 01:15:28 14
15 60 Surwi??o Micha? 1992 Szklary 01:19:53 15

Kat. M-2 19-30 lat rok ur. 1978-1989
Miejsce Nr start Nazwisko i imi? rok ur. miejscowo?? kat wiek. czas pkt
1 48 Kowal Mariusz 1978 Polanica Zdrój 00:39:33 1
2 91 Pac Pawe? 1989 Brzeg 00:41:02 2
3 85 Aklchimowicz Marek 1981 Z?oty Stok 00:42:05 3
4 98 Rutkowski ?ukasz 1989 Polanica Zdrój 00:42:22 4
5 89 Denes Tadeusz 1981 Brzeg 00:42:26 5
6 97 Smu?ka Maciej 1981 Bystrzyca K?. 00:47:00 6
7 122 Ptak Tomasz 1978 Wroc?aw 00:47:00 7
8 38 Nowak Micha? 1979 Wo?ów 00:47:48 8
9 93 Pisarczyk Grzegorz 1978 Bystrzyca K?. 00:49:33 9
10 138 Kuczy?ski Marcin 1978 Polanica Zdrój 00:50:32 10
11 130 Biernacki Jakub 1979 Duszniki Zdrój 00:50:55 11
12 139 Pe?czy?ski Konrad 1980 Wa?brzych 00:52:00 12
13 143 Ja?nikowski Kamil 1983 Bystrzyca K?. 00:52:27 13
14 68 Mozgiel Artur 1984 Nowa ?omnica 00:54:08 14
15 52 Cie?lik Marcin 1984 ?aga? 01:00:29 15
16 125 Wiejkut Krzysztof 1984 Kudowa Zdrój 01:01:13 16
17 77 Puchalski ?ukasz 1978 Bystrzyca K?. 01:07:55 17
18 72 Tur ?ukasz 1988 Boboszów 01:16:35 18
19 81 M?odynia ?ukasz 1979 Brzeg 01:17:00 19
47 Kurez Przemys?aw 1985 Rudnica NIE UK.

Kat. M-3 31-40 lat rok ur. 1968-1977
Miejsce Nr start Nazwisko i imi? rok ur. miejscowo?? kat wiek. czas pkt
1 62 Bachmatiuk Robert 1974 G?uszyca 00:42:43 1
2 61 Paluszek Krzysztof 1975 G?uszyca 00:45:06 2
3 70 Iwa?ski Marcin 1971 Polanica Zdrój 00:45:55 3
4 103 Gajowski Tomasz 1970 Bystrzyca K?. 00:46:03 4
5 113 Mazur Rafa? 1971 Polanica Zdrój 00:47:32 5
6 96 Lewicki Piotr 1974 Jaszkowa Dolna 00:47:52 6
7 101 Kruk Mariusz 1971 Bystrzyca K?. 00:48:14 7
8 117 Paw?owski Mariusz 1969 Dzier?oniów 00:48:28 8
9 82 S?owi?ski Norbert 1977 Dzier?oniów 00:49:07 9
10 30 Uliasz Jerzy 1969 Bystrzyca K?. 00:49:23 10
11 106 Karo? Robert 1972 Bystrzyca K?. 00:50:23 11
12 39 Chrzanowski S?awomir 1969 Dzier?oniów 00:51:08 12
13 105 Smu?ka Ryszard 1973 Bystrzyca K?. 00:52:34 13
14 65 Spisacki Krzysztof 1970 Wroc?aw 00:53:22 14
15 41 Sowa Dominik 1977 Bystrzyca O?awska 00:54:12 15
16 49 Kociumbas Bartosz 1972 Milicz 00:54:43 16
17 126 ?azarowicz Rados?aw 1970 Polanica Zdrój 00:55:24 17
18 69 Lemcio Artur 1969 Radków 00:55:43 18
19 123 Kmieci?ski Pawe? 1975 Kudowa Zdrój 00:55:52 19
20 94 Jab?o?ski Robert 1972 Duszniki Zdrój 00:56:17 20
21 104 Dudajek Jaros?aw 1977 Bystrzyca K?. 00:56:18 21
22 124 Kozdra? Bart?omiej 1972 K?odzko 00:58:49 22
23 53 Gil Pawe? 1968 Ole?nica 00:59:09 23
24 37 Kuczy?ski Sebastian 1976 Wo?ów 00:59:24 24
25 66 Spisacki Marcin 1975 Wroc?aw 01:01:10 25
26 50 Traczewski Piotr 1969 Lasówka 01:01:20 26
27 95 Kancelarz Jaros?aw 1975 K?odzko 01:08:42 27
28 36 Klimowicz Daniel 1971 Wroc?aw 01:09:28 28
29 114 S?owik Jerzy 1975 K?odzko 01:15:04 29
30 51 Gli?ski Marek 1973 Domaszków 01:32:26 30
115 Fi?lak Arkadiusz 1973 Stara Bystrzyca NIE UK.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu