Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 17 Stycznia 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
MINI NOCNA MASAKRA
Mini Nocna Masakra czyli wyścigo - zabawa pieszo-rowerowa odbyła sie 6 grudnia w okolicach podwrocławskich Kotowic

Udział w zabawie wzięło 147 osób, z których:
- 73 zmierzyły się z trasą pieszą,
- 70 zmierzyło się z trasą rowerową,
- 3 walczyły dzielnie z trasą rowerową na piechotę,
- 1 śmiałek pokonał obie trasy, każdą w bardzo dobrym czasie.

Zwycięstw doliczyliśmy się zatem aż 148 - GRATULUJEMY WSZYSTKIM!!!

Szczególy
Relacje i zdjęcia na stronie Link
TRASA PIESZA : : PK 1-10 [10 km]
Imię Nazwisko Klub / zespół Czas Uwagi
Piotr Cych Twardy Górzanin 0:47
Sebastian Ciesiółka Artemis / SX SPORT FREE RIDE TEAM 0:57
Wojtek Pachnik NAWIGATOR LUBKÓW 1:01
Mateusz Madej NAWIGATOR LUBKÓW 1:02
Krzysztof Wrzesiński WKS Śląsk Wrocław 1:08
Kornel Jaskuła Mod-X Adventure Team 1:13
Wacław Jaskuła Mod-X Adventure Team 1:14
Dariusz Pachnik NAWIGATOR LUBKÓW 1:15
Paweł Posłuszny AWF/ indywidualnie 1:27
Tomasz Krzywda Intersport Team AZS PWr 1:36
Anna Maria Włodarczyk Intersport Team AZS PWr 1:36
Eduard Kustow 1:48
Andrzej Szcześniak KS Artemis Wrocław 1:48
Michał Jarema Politechnika Wrocławska 1:49
Wojtek Dębicki FILA Team 1:51 potem wsiadł na rower!
Paweł Zgaga FILA Team 1:51
Gośka Szeliga NAWIGATOR LUBKÓW 2:02
Maciej Cyryngier azymut-travel.com 2:12
Przemysław Tracz azymut-travel.com 2:12
Natalia Domin Towarzystwo Matematyczne 2:17
Krzysztof Dziądziak Towarzystwo Matematyczne 2:17
Bartłomiej Gottfried Towarzystwo Matematyczne 2:17
Leszek Gottfried Towarzystwo Matematyczne 2:17
Jerzy Bednarek 2:17 PK 1, 3, 7, 4, 8
Małgorzata Bednarek 2:17 PK 1, 3, 7, 4, 8
Kacper Bednarek 2:17 PK 1, 3, 7, 4, 8
Jakub Bednarek 2:17 PK 1, 3, 7, 4, 8
Monika Gąsior DAJESZ 2:34
Paweł Jasiński DAJESZ 2:34
Bartosz Żygadło DAJESZ 2:34
Marcin Janik 2:42
Piotr Krzywicki 2:42
Joanna Grzegorczyk KS Burza Wrocław 2:49
Sławomir Solka KS Burza Wrocław 2:49
Melania Wiśniewska Familiada 2:49
Magdalena Dudkiewicz www.inkdividual.com 2:50
Monika Litwin Whocares 2:50
Izabela Rymanowska Whocares 2:50
Łukasz Rymanowski Whocares 2:50
Slawek Firlej KS Artemis Wrocław 2:50
Monika Lichwa-Firlej KS Artemis Wrocław 2:50
Łukasz Kaczmarek AmateurGroup 2:50
Dorota Zabłocka AmateurGroup 2:50
Szymon Zieliński 2:50
Agata Delkowska Klub Biegacza Fiodor Oława 2:55
Mateusz Markowski Klub Biegacza Fiodor Oława 2:55
Justyna Pawińska Klub Biegacza Fiodor Oława 2:55
Kasia Sobkowiak Klub Biegacza Fiodor Oława 2:55
Jacek Steczkiewicz Klub Biegacza Fiodor Oława 2:55
Paweł Trościaniec Klub Biegacza Fiodor Oława 2:55
Dagmara Wiśniewska Klub Biegacza Fiodor Oława 2:55
Arkadiusz Wiśniewski Klub Biegacza Fiodor Oława 2:55
Marcin Kozdrój Gb Kriepost.one.pl 3:00
Łukasz Kozdrój GB Kriepost.one.pl 3:00
Bogusław Czernewcan kt.wroclaw.pl 3:05
Krystyna Tanecka-Bonert kt.wroclaw.pl 3:05
Małgorzata Boniakowska 3:27
Joanna Czerny 3:27
Piotr Osiadły 3:27
Michał Pulik 3:27
Tomasz Starzyński 3:41
Agnieszka Wójcik 3:41
Jurek Wójcik 3:41
Dariusz Smaza Wrocław 3:50
Maciej Smaza 3:50
Matylda Cackowska Foeniculum 3:53 plus PK 11 = 12 km
Piotr Kopczyński Foeniculum 3:53 plus PK 11 = 12 km
Grzesiek Niebylski Carbon Szczupaks 3:53 plus PK 11 = 12 km
Tomasz Niebylski Carbon Szczupaks 3:53 plus PK 11 = 12 km
Dawid Przychocki Carbon Szczupaks 3:53 plus PK 11 = 12 km
Ryszard Pydo Wrocław 3:53 plus PK 11 = 12 km
Damian Kanak IHA ! (Wikingowie) 4:56
Maciej Kurzawa IHA ! (Wikingowie) 4:56
Sebastian Tokarczyk IHA ! (Wikingowie) 4:56

TRASA ROWEROWA PIESZO : : PK 6, 11-16 [28 km]
Imię Nazwisko Klub / zespół Czas Uwagi
Kasia Antosz BagIru Team / BIKEstats.pl 5:36
Piotr Nawrotek 5:36
Robert Podsiadły Artemis / IM2010 5:45

TRASA ROWEROWA : : PK 10-20 [42 km]
Imię Nazwisko Klub / zespół Czas Uwagi
Marek Choromański GreenBeerTeam 2:18 bez PK 12-14
Marek Cieśliński Poly MTB Team 2:18 bez PK 12-14
Adam Głowacki 2:44
Grzegorz Grabiec Intersport Team AZS PWr 3:20
Wojtek Dębicki FILA Team 3:32 po przejściu pieszej!!
Arkadiusz Jaskuła MOD-X Adventure Team 3:33
Daniel Ślimakowski MOD-X Adventure Team 3:33
Dawid Czarnecki Cross Wołów 3:36 plus PK 1, 6
Joanna Rorat swiatelka.pl 4:00 warianty fotograficzne :)
Janis Blatsios Bajkonur 4:22
Marek Elsner Bajkonur 4:22
Tomasz Gaździk Bajkonur 4:22
Kuba Jaszcz 4:22
Jakub Madej Bajkonur 4:22
Łukasz Turski 4:22
Tomasz Wójcik Bajkonur 4:22
Marcin Golec SSC :) 4:26 plus PK 1, 6, 8, 9
Monika Kucypera 4:26 plus PK 1, 6, 8, 9
Łukasz Nowak OneFuckinSpeed 4:26 plus PK 1, 6, 8, 9
Maciej Chęciński Złap mnie jeśli potrafisz :) 4:30
Bartosz Idczak www.Inkdividual.com 4:30
Michał Litwin www.Inkdividual.com 4:30
Krzysztof Kolasiński Opole - miasto bez granic 4:31 bez PK 10, 11, 14, 17, 20
Janusz Kwiatkowski Opole - miasto bez granic 4:31 bez PK 10, 11, 14, 17, 20
Sylwia Dżugaj 4:35 bez PK 14
Dawid Prałat 4:35 bez PK 14
Tomasz Bieniek Zaginieni w Akcji 4:55
Adam Moszyński Zaginieni w akcji / apa control 4:55
Leszek Kubiszewski MoonSterBike.lk.net.pl 5:00 bez PK 11-14 ale samotnie!
Michał Greń Maruders Team 5:04 plus PK 6
Łukasz Kordyjak Maruders Team 5:04 plus PK 6
Tomasz Piziorski Maruders Team 5:04 plus PK 6
Marek Ratusznik Maruders Team 5:04 plus PK 6
Łukasz Mielnik Ekipa Team 5:05 bez PK 11-14
Radosław Orszewski Kraków 5:05 bez PK 11-14
Laura Tarkowska Ekipa Team 5:05 bez PK 11-14
Marcin Babij Instytut Informatyki Uniwersytetu Wrocł. 5:06 bez PK 20
Elżbieta Dłutowska Instytut Informatyki Uniwersytetu Wrocł. 5:06 bez PK 20
Marta Ziobro Instytut Informatyki Uniwersytetu Wrocł. 5:06 bez PK 20
Tymoteusz Krawczyk MoonSterBike.lk.net.pl 5:15 bez PK 12-14
Łukasz Mickiewicz MoonSterBike.lk.net.pl 5:15 bez PK 12-14
Piotr Dicuk 5:25 bez PK 12
Paweł Kolinka 5:25 bez PK 12
Marcin Baranowski Wrocław 5:25 bez PK 12, 14
Marcin Gieracha Piesi Rowerzyści 5:25 bez PK 12, 14
Zbyszek Krzystanek STCSA-SOBACZE 5:26
Radek Nadarzyński STCSA-SOBACZE 5:26
Wojtek Nowak STCSA-SOBACZE 5:26
Tomasz Proszewski STCSA-SOBACZE 5:26
Witek Stawiński STCSA-SOBACZE 5:26
Kamil Walczak STCSA-SOBACZE 5:26
Jakub Nienartowicz CIŚNIJ W PEDAŁY 5:30 przez W.Opatowicką = 60 km
Antoni Popko Ad hoc 5:30 przez W.Opatowicką = 60 km
Piotr Tyszkowski Ad hoc 5:30 przez W.Opatowicką = 60 km
Michał Duralski Cyklotramp Team 5:33
Monika Zielińska Cyklotramp Team 5:33
Błażej Łyjak BIKEstats.pl 5:33
Joanna Zabielska BIKEstats.pl 5:33
Filip Gomułkiewicz BIKEstats.pl 5:33
Krzysztof Iskra BIKEstats.pl 5:33
Dariusz Kawecki BIKEstats.pl 5:33
Monika Kosmala BIKEstats.pl 5:33
Michał Ludas BIKEstats.pl 5:33
Piotr Stokłosa BIKEstats.pl 5:33
Józef Wybraniec BIKEstats.pl 5:33
Darek Drankowski 5:36
Andrzej Staśkiewicz Na Przełaj Brzeg 5:45
Robert Wojakowski KTK Rewor Wrocław 5:45
Konrad Porębski Czuprak Team 5:46 bez PK 12-15
Kamil Dusza Browery Wrocław 6:00 bez PK 11-14, 17 plus PK 6
Andrzej Zarzycki Browery Wrocław 6:00 bez PK 11-14, 17 plus PK 6

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2008 15:21.


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu