Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 24 Marca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
KRYTERIUM W TWARDOGÓRZE
III PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY TWARDOGÓRA odby? si? 26 kwietnia.



Szczególy

M-ceNr start.NazwiskoImi?KlubCzas
140HoryzaDanielUKS Jedynka Limaro Kórnik1:41:29
235JamkaTomaszTC Chrobry Felt G?ogów1:41:29
346BidermanMateuszKKS Gosty?1:48:31
439AdamskiDanielUKS Jedynka Limaro Kórnik1:48:31
549KaczmarekMateuszUKS Trójka Jarocin1:48:31
636MiklerSzymonMLUKS Victoria Jarocin1:48:31
748KaczmarekKrystianKTK Kalisz1:48:31
830DurajDorianZTC Huragan ?aga?1:48:31
934LelekPatrykISK Bike Team ?wiebodzice1:48:31
1043WaszkówSzymonMGLKS Kwisa Luba?1:48:31
1133WachPiotrISK Bike Team ?wiebodzice1:48:31
1242JanikowskiAdamWroc?awski Klub Kolarski1:48:31
1337BurchackiKacperMLUKS Victoria Jarocin1:48:31
1441GajPatrykWroc?awski Klub Kolarski1:48:31
1532FrancuzErnestUKS Budowlani Legnica1:56:03



M-ceNr start.NazwiskoImi?KlubCzas
12Kr??a?ekBart?omiejTC Chrobry Felt G?ogów1:41:29
28GrabarekGrzegorzTeam Utensilnord1:41:29
34JanuszKazimierzTC Chrobry Felt G?ogów1:41:29
49NiemierWojciechUKS Jedynka Limaro Kórnik1:41:29
512FoktAlbertTeam Styrmann Kalisz1:41:29
611Skrzypczy?skiAndrzejWilier Team ?l??a Sobótka1:41:29
73Koz?owskiMarcinTC Chrobry Felt G?ogów1:41:29
87Paw?owskiMariuszLKS Ogniwo Boxmet Dzier?oniów1:48:31
910NowakMarcinUKS Peleton Nowa Sól1:48:31
101ZachoszczPiotrWLUKK Brzeg Nysa1:48:31
115GraflingAdrianTC Chrobry Felt G?ogów1:48:31



Kat: Juniorka +Kobiety open dystans :2x22km=44km, ?rednia pr?dk. zwyci?zcy: 35,3 km/h
1 186 Paw?owska Katarzyna UKS Jedynka Limaro Kórnik 1:14:45
2 188 Mielnik Natalia LKS Ogniowo Boxmet Dzier?oniów 1:14:45
3 191 Piotrowska Ma?gorzata LKS Ogniowo Boxmet Dzier?oniów 1:14:45
4 189 Guz Paulina LKS Ogniowo Boxmet Dzier?oniów 1:14:45
5 196 Fr?czek Natalia KS Su?ek Sport Boplight Team ?widnica 1:14:45
6 192 Janicka Katarzyna KS „64-sto” Leszno 1:16:08
7 198 Wójt Kamila TC Chrobry Felt G?ogów 1:19:06
8 187 Dwojak Margarita KK Tramwajarz ?ód? 1:24:14



Kat: ?AK + M?ODZICZKA dystans: 5x1600m=8km , ?rednia pr?dk. zwyci?zcy: 34,2 km/h
M-ce Nr start. Nazwisko i Imi? Klub Czas
1 311 Kusiak Agnieszka LKS Ogniwo Boxmet Dzier?oniów 13.59
2 307 Fr?szczak Barbara MLUKS Szperek Burghard Antonin 14.06
3 318 Przybylak Kamil KKS Gosty? 14.06
4 313 Ratajczak Alicja UKS Jedynka Limano Kórnik 14.06
5 300 Nieradka Malwina LKS Trasa Zielona Góra 14,31
6 308 Zimniak Katarzyna MLUKS Szperek Burghard Antonin 14,36
7 315 Matusiak Sebastian KTK Kalisz 15,04
8 303 Wolska Karolina LKKS Górnik Wa?brzych ZS Stare Bogaczowice 15,07
9 312 ?egle? Wiktoria UKS Jedynka Limano Kórnik 15,07
10 314 Wiza Diana UKS Jedynka Limano Kórnik 15,42
11 317 Kasprzak Konrad MLUKS Victoria Jarocin 15,46
12 319 Napiera?a Patryk KKS Gosty? 15,52
13 304 Grochalska Natalia LKKS Górnik Wa?brzych ZS Stare Bogaczowice 15,55
14 309 Pogorzelak Milena MLUKS Szperek Burghard Antonin 16,08
15 305 Rudyk Bartosz UKS Moto Jelcz Laskowice 16,13
16 302 Grochalska Karolina LKKS Górnik Wa?brzych ZS Stare Bogaczowice 16,17
17 316 Marciniak Dominik MLUKS Victoria Jarocin 16,27
18 310 Zaj?c Klaudia LKS Ogniwo Boxmet Dzier?oniów -1 okr
19 306 Jarmoli?ski Karol UKK Jelcz Laskowice -1 okr
20 301 Jarosz Natalia LKKS Górnik Wa?brzych ZS Stare Bogaczowice -1 okr

Kat: M?ODZIK + Juniorka M?odsza dystans :1x22km=22km, ?rednia pr?dk. zwyci?zcy: 33,5 km/h
M-ce Nr start. Nazwisko i Imi? Klub Czas
1 229 Krzywda Patryk KTK Kalisz 0:39:22
2 202 Rudyk Mateusz UKS Moto Jelcz Laskowice 0:40:30
3 236 Swojak Przemys?aw KKS Gosty? 0:40:30
4 230 Kasperkiewicz Maciej KTK Kalisz 0:40:30
5 224 ?lesicki Kamil KTK Kalisz 0:40:30
6 219 Szel?g Gracjan MLUKS Burghardt Raszków 0:40:30
7 222 Rozmiarek Szymon UKS Jedynka Limano Kórnik 0:40:30
8 218 Malmur Patryk MLUKS Burghardt Raszków 0:40:30
9 217 Dobrza?ski Wojciech ISK Bike Team ?wiebodzice 0:40:30
10 227 Chodyka Bartosz KTK Kalisz 0:40:30
11 210 Kulikowski Marcin LUKS Bizon Bieganów 0:40:30
12 285 Dutkiewicz Paula UKS Jedynka Limaro Kórnik 0:40:30
13 233 Konieczny Bartosz KKS Gosty? 0:40:30
14 207 Król Mateusz TC Chrobry Felt G?ogów 0:40:30
15 284 Dubieniecka Joanna MGLKS Kwisa Luba? 0:40:30
16 234 Wolny Karol KKS Gosty? 0:40:30
17 204 Kowalski Mateusz LKKS Górnik Wa?brzych ZS Stare Bogaczowice 0:40:30
18 228 Zale?ny Pawe? KTK Kalisz 0:40:30
19 237 Mazurek ?ukasz KKS Gosty? 0:40:30
20 223 Szczepaniak Patryk UKS Jedynka Limano Kórnik 0:40:30
21 288 Wawrzyniak Aleksandra MLUKS Szperek Burghard Antonin 0:40:30
22 213 Zwierz Micha? MLUKS AS Biadki 0:40:30
23 295 Sztyk Karolina UKK Jelcz Laskowice 0:40:30
24 203 Przewi?da Pawe? LKKS Górnik Wa?brzych ZS Stare Bogaczowice 0:40:30
25 286 Wi?niewska Aleksandra LKS Ogniwo Boxmet Dzier?oniów 0:40:30
26 215 Jurdziak Patryk MLUKS AS Biadki 0:40:30
27 205 Podgórski Mi?osz LKKS Górnik Wa?brzych ZS Stare Bogaczowice 0:40:30
28 220 Opielewicz Mateusz MLUKS Burghardt Raszków 0:40:30
29 292 Eksterowicz Roksana LKKS Górnik Wa?brzych ZS Stare Bogaczowice 0:40:30
30 235 Klimkowski Marcin KKS Gosty? 0:40:30
31 216 Wiewiór Dominik MLUKS AS Biadki 0:40:51
32 214 B?aszczyk Damian MLUKS AS Biadki 0:40:51
33 211 Bycka Artur LUKS Bizon Bieganów 0:41:17
34 212 Kozio? Marek LUKS Bizon Bieganów 0:41:43
35 232 Pawlak Tobiasz KTK Kalisz 0:41:43
36 291 Duda Justyna LKKS Górnik Wa?brzych ZS Stare Bogaczowice 0:42:25
37 287 Kiejda Katarzyna LKS Ogniwo Boxmet Dzier?oniów 0:42:25
38 298 Biernat Anna Huragan ?aga? 0:42:31
39 293 Jurczak Karolina KS „64-sto” Leszno 0:43:00
40 221 Sójka Micha? MLUKS Burghardt Raszków 0:43:05
41 225 Charazi?ski Micha? KTK Kalisz 0:43:09
41 231 Kasperkiewicz Dawid KTK Kalisz 0:43:19
43 226 Rowicki Wojciech KTK Kalisz 0:44:55
44 296 Duraj Dagmara Huragan ?aga? 0:44:58
45 289 Czarnecka Urszula LKKS Górnik Wa?brzych ZS Stare Bogaczowice 0:44:58
46 297 Glondy? Klaudia Huragan ?aga? 0:46:23
47 209 Ilmak Krystian TC Chrobry Felt G?ogów 0:46:36
48 206 Tabisz Filip UKS Jelcz Laskowice 0:47:42
49 200 Polkowski Bartosz UKS Jedynka Jawor 0:48:08

Kat: Junior M?odszy dystans :2x22km=44km, ?rednia pr?dk. zwyci?zcy: 37,2 km/h
M-ce Nr start. Nazwisko i Imi? Klub Czas
1 121 Marcinkowski ?ukasz KKS Gosty? 1:10:57
2 114 Klorek Bartosz MLUKS Burghardt Raszków 1:10:57
3 122 Swojak ?ukasz KKS Gosty? 1:10:57
4 104 Zaj?c Bartosz LKKS Górnik Wa?brzych ZS Stare Bogaczowice 1:10:57
5 118 Dubieniecki Mateusz MGLKS Kwisa Luba? 1:10:57
6 106 Zackiewicz Patryk UKS Moto Jelcz Laskowice 1:14:45
7 102 Grobelny Przemys?aw LKKS Górnik Wa?brzych ZS Stare Bogaczowice 1:14:45
8 107 Baszczij Micha? UKS Moto Jelcz Laskowice 1:14:45
9 101 Kantek Jakub ?TC Huragan ?aga? 1:14:45
10 127 Kaczmarek Adam UKS Trójka Jarocin 1:14:45
11 109 Kuchnicki Kamil TC Chrobry Felt G?ogów 1:14:45
12 113 Borkowski Andrzej LKS Ogniwo Boxmet Dzier?oniów 1:14:45
13 111 Paw?owski Rafa? LKS Ogniwo Boxmet Dzier?oniów 1:14:45
14 126 Sowi?ski Daniel Kolskie Towarzystwo Cyklistów Ko?o 1:14:45
15 103 Wolski Tomasz LKKS Górnik Wa?brzych ZS Stare Bogaczowice 1:14:45
16 112 Kusiak Krzysztof LKS Ogniwo Boxmet Dzier?oniów 1:14:45
17 117 Owczarek Marcin MLUKS Victoria Jarocin 1:14:45
18 115 Grabarek Tomasz LKS Trasa Zielona Góra 1:18:28
19 120 Hochma?ski Mateusz UKS Peleton Nowa Sól 1:20:45
20 105 Napiera?a Daniel UKS Moto Jelcz Laskowice 1:20:45
21 108 Sarulakis Micha? UKS Moto Jelcz Laskowice 1:20:51
22 110 Gucwa Andrzej ISK Bike Team ?wiebodzice 1:21:16
23 119 Jaworski Kacper MGLKS Kwisa Luba? 1:24:14
24 116 Grze? Andrzej UKS Jedynka Limaro Kórnik 1:25:38
25 124 Jaro?ski Piotr Kolskie Towarzystwo Cyklistów Ko?o 1:31:04


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu