Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 25 Marca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
SZCZĘSNY x 2 W ZŁORORYJI
Zbigniew Szczęsny wygrał dwukrotnie swoją kategorię na wyścigach mastersów 16 i 17 maja w Złotoryi. W tej samej kat.IV trzecie i czwarte miejsce zajął Wielisław Szymański. Krzysztof Lenkowski był siódmy i dziesiąty w kategorii trzeciej.
Pełne wyniki:
Szczególy
WYNIKI

XXIII Wyścig Kolarski Masters " Złota Wstęga Kaczawy "
Złotoryja 16.05. 2009 r.

Kat. 0 82 km Kat. I 82 km Kat. II 82 km
1. Pińczuk D 2:01,12 1. Hrycyk T. 2:01,45 1. Pawłowski P.2:08,38
2. Fornalski D 2. Jach A. 2. Kurkiewicz B.
3. Kozal A. 3. Bonecki M. 3. Drzewiecki J
4. Gładysiak W. 4. Jagiełowicz A 4. Butra R
5. Okoński M 5. Kaczmarczyk K. 5. Horodecki R.
6. Nowak M 6. Stupała R. 6. Hartman M.
7. Kwiecień M 7. Młodynia Ł 7. Pawłowski A.
8. Francuz E 8. Jaśkiewicz S. 8. Bartolewski W
9. Szczucki P 9. Garczarek A. 9. Pawłowski M
10. Sołkiewicz A 10. Podeszwa T. 10. Gałązka P
11. Król T 11. Sowa A 11. Grabusinski P
12. Ryż Ł Gałek D n.ukoń 12. Wawrzynkiewicz E.
13. Hanczyn M Malcher A n.ukoń. 13. Chomiak S
14. Urbaniak G Fink F n.ukoń.











Kat. III 82 km Kat. IV 55 km Kat. V 28 km
1. Kwiecień W. 2:09,07 1. Szczęsny Z 1:31,38 1. Błaszczyk E 0:49,05
2. Kwiatkowski J 2. Pfeifer Z. 2. Misiak J
3. Kruczek H. 3. Lascioli E. 3. Ludwiczak J.
4. Andrzejewski A 4. Szymański W. 4. Wierzejski C.
5. Sienkiewicz W 5. Paterka S. 5. Janczewski J.
6. Szczepaniak Z 6. Myszkowski R 6. Ferkaluk T.
7. Twardziszewski W. 7. Niziołek S 7. Derczyński M.
8. Przenica B 8. Chudobski T 8. Kasperek J
9. Gieracz M. 9. Zagdański T.
10. Lenkowski K 10. Mróz M.
11. Zdanowicz M. 11. Janczewski E
12. Świtalski M 12. Marciniak S
13. Jagielski H.
14. Sobczynski F
15. Brink M
Wrona R. n.ukoń.
Nadolny J n.ukoń.








Komisja Sędziowska




WYNIKI

VIII Wyścig Kolarski Masters " O Puchar Starosty Złotoryjskiego "

Złotoryja 17.05. 2009 r.



Kat. 0 68 km Kat. I 68 km Kat. II 68 km

1. Fornalski D 1:23,30 1. Jach A 1:23,30 1. Horodecki R 1:29,55 2. Strzelski B 2. Stroka R 2. Pawłowski P
3. Nowak M 3. Bonecki M 3. Kurkiewicz B
4. Okoński M 4. Pytlak G 4. Hartman M
5. Hanczyn M 5. Hrycyk T 5. Butra R
6. Tecław A 6. Jaśkiewicz S 6. Pawłowski A
7. Francuz E 7. Kaczmarczyk K 7. Makowski D
8. Makowski T 8. Łabędź T 8. Grabusiński P
9. Grudziński D 9. Kupiec P 9. Gałązka P
10. Kempiński P 10. Fartuszynski K
11. Szumilas R
Podeszwa T n.ukoń.


Kat. III 50 km Kat. IV 50 km Kat. V 32 km
1. Krawiec Z 1:09,25 1. Szczęsny Z 1:14,48 1. Misiak J 0:52,23
2. Sinkiewicz W 2. Pfeifer Z. 2. Ludwiczak J.
3. Kwiatkowski J 3. Szymański W 3. Wierzejski C
4. Twardziszewski W. 4. Paterka S. 4. Błaszczyk E
5. Kruczek H. 5. Lascioli E. 5. Janczewski J.
6. Szczepaniak Z 6. Myszkowski R 6. Arendarczyk J
7. Lenkowski K. 7. Chudobski T 7. Ferkaluk T
8. Jagielski H. 8. Zagdański T. 8. Derczynski M
9. Nadolny J 9. Mróz M.
10. Nowak E 10. Marciniak S
11. Makowski A 11. Hołysz Z
12. Świtalski M 12. Szymanek B
13. Sobczyński F


Kat. Młodzik 16 km
1. Podulka Krystian UKS Budowlanka Legnica 0:29,05
2. Mróz Wojciech KKS Moto Mróz Rzymówka 0:32,20
3. Polkowski Bartosz UKS Jedynka Jawor 0:32,23
4. Leszczynski Dominik KKS Moto Mróz Rzymówka 0:34,03
Nowakowski Krystian KKS Moto Mróz Rzymówka n.wyst.


Komisja Sędziowska


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu