Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 21 Marca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
W LESZNIE PO WODZIE
Na maratonie w Lesznie należy jechać w grupie. Znakomity wyścig drużynowy na czas!
Tym razem na dystansie 160 km młodsza grupa z Leszna( z Filipem Naskrętem, Henrykiem Sienkiewiczem, Michałem Majchrzakiem i Robertem Żmudzinem) pokonała starszą ekipę ostrowską ( między innymi Grzegorz Bogdajewicz, Michał Owczarek i wrocławski akcent Robert Rasała). Znakomite zawody pojechali równiez wrocławianie:Kamil Ciechomski ( 13 open), Zbigniew Fojtar ( 22 open) i Lesław Komisaruk (25 open).
W kobietach na 165 km drugie miejsce zajęła szerszeniówa Małgorzata Pawlaczek a trzecie na 85 km jadąca na górskim rowerze Beata Stermach.
Dystans 230 km na rowerze MTB najszybciej pokonał Krzysztof Klan Łańcucki ( 11 open), który po raz kolejny pokonał w M5 Zenona Janiaka.
Miejsca w pierwszej połowie stawki zdobyli jeszcze Robert Musaszi Patkowski, Andrzej Witkowski i Joanna Liczner ( najlepsza wśród kobiet).Kategorię K4 tradycyjnie wygrała Małgorzata Rajczyba a K5 Irena Kosińska.