Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 22 Lipca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
DZIEŃ PO DNIU MARATON
W błocie lecz obok deszczu blisko 2 tysiące rowerzystów wystartowało w podwójnej (4 i 5 ) edycji Eska FujiFilm Bikemataton w Piechowicach i Jeleniej Górze. I okazało sie , że najsilniejsi nie boja się zmęczenia. Sobotni zwycięzcy trumfowali zazwyczaj również w niedzielę.
W Jeleniej Górze i Piechowicach dwukrotnie na dystansie Giga najlepszym okazał się Bogdan Czarnota z Kross Racing Team , z pań najszybciej do mety w sobotę i niedzielę przyjechała wrocławianka Ewelina Ortyl z Twomark Cannondale Antyradio Team . Dystans Mega należał do Adama Drahana z KS Lechia Piechowice . Wśród pań w dwa dni najszybsza okazała się Katarzyna Polakowska z Kellys Team .Kross dystans czyli 32 kilometry w Piechowicach najszybszemu z mężczyzn Marcinowi Baszakowi z AZS PRW Wrocław zabrał 01:13:34. W niedzielę na najkrótszym dystansie Kross tryumfował Szczepan Paszek z Bikestacji.pl KCNC Paszek Team, . Do mety w sobotę najszybciej z Pań dotarła Małgorzata Rensz z Cycling Sixty Seven Racing Team . W niedzielę nie do pokonania okazała się kolejna wrocławianka Michalina Ziółkowska z Czasnarower Motobikershop Team.
Szczególy
W Piechowicach na giga najlepszym wroclawianinem był Łukasz Szrubkowski z Magazynu Rowerowego. Kategorię K2 wygrała Ania Kowalczyk.
Na mega znakomite czwarte miejsce open zajał Mikołaj Jurkowalniec ( Festina Eska Rock). Druga w K3 była Katarzyna Sowa a czwarta Joanna Wołodźko

W Jeleniej Górze ośmy open na giga był Dariusz Poroś a siódmy na mega Marcin Kawalec a 22 i 23 miejsca ( 7 i 8 w M3) zdobyli Paweł Ziober i Marcin Muzyk Wróbel. Joanna Wołodźko była 3 w K3 a Małgorzata Rajczyba trzecia w K4.
Ma mini trzeci był Mikołaj Jurkowlaniec , pierwszy w M1 Aleksander Lipski a trzeci w tej kategorii Adam Rajczyba.
Pełne wyniki:Link
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu