Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 22 Lipca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
TROPHY i BIKE ADVENTURE
Marek Galiński wygrał trzecią edycję najtrudniejszej w Polsce etapówki MTB Trophy rozegranej 11-14 czerwca 2009 w Beskidach. Kolarz JBG2 prowadzenie objął po drugim etapie i nie oddał do końca, mimo szaleńczego tempa wyścigu i nacisków ze strony ubiegłorocznego zwycięzcy, Andrzeja Kaisera. Wśród pań zwyciężyła Martina Nemcova a najlepsza z Polek Justyna Frączek była trzecia.

Bartosz Łysak z Xenofit Eska team był w open 38 ,Borys Aleksy z Magazynu Rowerowego 128, Adam Saj z FHM Ritchey Team 286. Zawodów nie ukończyła blisko jedna czwarta z ponad 400 uczestników.

W tych samych dniach w Kotlinie Jeleniogórskiej ponad 70 kolarzy uczestniczylo w Bike Adventure, gdzie pokonali 1,5 kilometrową czasówkę, 51 kilometrowy etap w deszczu i gradzie, 60 kilometrowy w słońcu i 16 kilometrowy uphill na Dwa Mosty. Klasyfikację generalną wygrał Adam Drahan z Wałbrzycha a wśród kobiet Daria Wójcik.

Najlepszy z wroclawian był Łukasz Szrubkowski z Magazynu Rowerowego (13 open), 21 miejsce zajął Wojciech Winiarz z MTB Votum Team a trzeci w M4 Piotr Szulc z Xenofit Eska Team. Drugie miejsce w M5 zajął Wiesław Bielaczyc Harfa Felt Team, trzecie Andrzej Skonieczny a kategorię K3 wygrała Joanna Wołodźko (Xenofit Eska Team).

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła miejscowa KS Lechia Piechowice; czwarte miejsce zajął wrocławski MTB Votum Team (Winiarz, Pełczyński, Matyka, Duszyńska, Dadełło, Perkowski)


Szczególy
Wyniki MTB Trophy: Link

Wyniki Bike Adventure :Link
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu