Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 17 Stycznia 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
PIERWSZY WYŚCIG W JAKUSZYCACH
Jakub Mroziński zwyciężył po emocjonującym finiszu z Tomaszem Kałużnym w otwierającym sezon na Polanie Jakuszyckiej 10-kilometrowym biegu narciarskim Pierwszy Śnieg.
Ponad 50 zawodników rywalizowało na szybkiej (zmrożony śnieg) trasie w jedynym miejscu na Dolnym Śląsku, gdzie 8 grudnia można było pobiegać na nartach w normalnych warunkach.
Dzień wcześniej podobne zawody odwołał w ostatniej chwili UM w Kowarach (z powodu braku śniegu).
Wśród kobiet zwyciężyła Dorota Dziadkowiec - Michoń, a najlepszą juniorką została Dominika Winiarz. Kategorię oldboyów wygrał Sławomir Kulej a juniorów Szymon Orłowski.