Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 19 Marca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
CIĘŻKO NA BESKIDZKIEJ PĘTLI
Wrocławianka Irena Kosińska to jedyna kobieta, która samodzielnie pokonała najdłuższą trasę supermaratonu (230km) w Istebnej z czasem prawie 12 godzin. Siódmy w M2 na tym dystansie był Kamil Cichomski , który z czasem 7 i pół godziny stracił do zwycięzcy zaledwie 5 minut. Znakomite czwarte miejsce zajął w M4 Krzysztof Kohyt a ósmy był Andrzej Witkowski.

W kategorii M5 9-y był Krzysztof Łańcucki, a 11-e i 12-e miejsce zajęli Zenon Janiak i Henryk Zięba. Lesław Komisaruk był 19-y a Darek Krawczyk 25-y.

Na średnim dystansie najlepsza w K3 była Małgosia Pawlaczek a pozostałe Szerszenie z Trzebnicy pokazały się w kat. M5 gdzie 5-y był Bogusław Zieliński, 7-y Stanisław Szopa a 12-y Marian Przybylski.

Drugi w M4 na najkrótszym dystansie był Ireneusz Stermach. Zdzisław Komisaruk i Bogdan Jaworski wystartowali z blisko półgodzinnym opóźnieniem a zajęli miejsca ósme i dwunaste.