Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 20 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
KLASYCZNY, DZIURAWY KŁODZKI
Kto się spodziewał idealnych asfaltów na Klasyku Kłodzkim ten powinien sie czuć zaskoczony jak co roku. Szosy w Kotlinie są trudne, dziurawe a często zbliżone do szutrów. I na tym polega klasyczność Klasyka Kłodzkiego, szczególnie tego, który rozpoczął się i zakończył 8 sierpnia w Zieleńcu.
W wyścigu udział wzięło 430 osób,które pokonały 81, 177, 224 km, po wielkich Górach Orlickich, stromych Bystrzyckich, malowniczych Złotych, przepięknym Parku Narodowym Gór Stołowych, oraz okolicznych zaskakujących uzdrowiskach Była Joasia Jabłczyńska ( aktorka), Kadra Polski MTB, z Mają Włoszczowską, Olą Dawidowicz i Andrzejem Piątkiem .

Na najkrótszym dystansie najlepszy był Piotr Sułek ( Boblight Świdnica) a znakomicie zaprezentowali się wrocławianie: Zbigniew Fojtar( Magnus Endurance) był drugi w M3 a Rafał Majka( Harfa Harryson Felt) trzeci., Radek Majka czwarty.
Ireneusz Stermach wygrał M4 niecałą minutę przed Zdzisławem Komisarukiem. Trzeci w tej kategorii był Grzegorz Krężel a szósty Bogdan Jaworski.
Andrzej Pajor był najlepszy M5 a Anna Maria Włodarczyk w K3. Edward Rasała był trzeci w M6.

Na średnim dystansie znakomicie pojechał Robert Rasała, który był szósty open i trzeci w M3. Drugie miejsce w tej kategorii na rowerze MTB zajął Paweł Ziober. M4 na MTB wygrał Jacek Wajda, a M5 Grzegorz Wołoszyn (Szerszenie Trzebnica) a K3 Małgosia Pawlaczek(Szerszenie Trzebnica)

Na dużej pętli piaty w M4 był Krzysztof Kohyt. Swoją kategorię wygrały Joanna Liczner i Irena Kosińska. Odpowiednio drugie i trzecie miejsce zajęli w M5 Mtb Krzysztof Łańcucki i Zenon Janiak.

Niestety po upadku wycofała się jedna z faworytek Małgosia Rajczyba. Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia. !!!
Szczególy
Pełne wyniki: Link

Galeria: Link
zdjęcie z tej galerii na stronie tytułowej
Komentarze
zielak dnia 11 sierpnia 2009 15:10
http://mtbpro.pl/maratony-szosowe/zieleniec-08082009/312-po-klasyku-kodzkim

wywiady wideo, relacja i galeria zdjęć
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu