Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 25 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
KOWARY - OKRAJ SZOSĄ I NA MTB

XII jazda indywidualna na czas z Kowar na Okraj (tradycyjnie 15 sierpnia) po raz pierwszy w historii kończyła się w Czechach i również po raz pierwszy można było wybrać trasę, którą dojedzie się do mety - MTB lub szosą. Wersję szosową wybrała zdecydowana większość - blisko 200 osób, terenową tylko ok 40. W Alei Gwiazd Kolarstwa przybyły nowe kamienne gwiazdy - do Kowar przyjechali jako goście honorowi Jan Brzeźny i Janusz Kierzkowski, by odsłonić swoje tablice.Na wyścigu najszybszy był Jakub Łamek (30.27) z Wąbrzeźna a najszybsza Marta Sułek ze Świdnicy.(39.49)

Wśród wrocławian na podium stanęli Zbigniew Krawczyk (Harfa Harryson Felt Team) m-ce 2, Tomasz Jamka (Felt-Chrobry Głogów) m-ce 3, Izabela Dominiak m-ce 2.

Najciekawszy występ należy do Roberta Winiarskiego (Formicki Bike) z Kowar, który został najaktywniejszym zawodnikiem - wjechał na Okraj dwukrotnie, dwukrotnie zdobywając miejsce na podium - w kategorii szosowej i MTB!

NASZE ZDJĘCIA Z WJAZU NA OKRAJ

Nieoficjalne wyniki na zdjęciach w czytaj więcej
Szczególy
Spory bałagan organizacyjny zniechęcił wielu uczestników przyzwyczajonych już do braku pomyłek w wynikach i sprawnej obsługi na innych zawodach, ale wyścig jak zwykle był wart wysiłku i miejmy nadzieję, że za rok wszystko odbędzie sie jak należy. I że nie pojawią sie kolejne plotki o oszustach jeżdżących lub podciągających się za samochodami, bo to nie przystoi prawdziwym sportowcom.

Impreza została w tym roku zorganizowana z rozmachem dzięki Unijnym funduszom, niestety nadal bez podziału na kategorie wiekowe wśród kobiet.
oficjalne wyniki:
Link
Konrad Tomasiak ( Jelcz Laskowice): 30.50
Tomasz Jamka:32.28
Zygmunt Krawczyk: 33.50
Piotr Szulc: 38.02
Tomasz Wołodźko 41.12
Krzysztof Lenkowski:42.23
Mateusz Sernecki: 42.51
Izabela Dominiak: 43.36
Jarosław Dominiak:44.53
Dariusz Mazur: 48.09Na zdjęciu poniżej pierwsza trójka wśród Orlików - pierwszy z prawej Tomasz Jamka z Wrocławia.Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu