Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 23 Stycznia 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
ŁYŻWĄ WYGRYWA KAŁUŻNY
Z ogromną, blisko 4 - minutową przewagą zwyciężył Tomasz Kałużny (Enervit Pearl Izumi Jelenia Góra) w narciarskim IX Biegu Tysiąclecia stylem dowolnym rozegranym 6 stycznia 2008 w Jakuszycach. Zwycięzca pokonał 17 kilometrową miękką trasę w czasie 43 minuty i 35 sekund. Ostatni ze 103 zgłoszonych do Biegu zawodników ukończyli zawody po ponad dwóch godzinach stylem klasycznym.
Wśród kobiet najszybciej przybiegła Ewa Szmel z Piechowic. Niestety, organizatorzy nie przewidzieli tym razem uroczystej dekoracji, więc publiczność i uczestnicy nie mogli nagrodzić oklaskami zwyczajowego szpagatu, którym pani Ewa tradycyjnie świętuje kolejne sukcesy. Z pewnością ujrzymy go na Biegu Piastów.

Zobacz zdjęcia z Biegu Tysiąclecia

Wyniki poniżej:
Szczególy
WYNIKI BIEGU TYSIĄCLECIA W JAKUSZYCACH , 6 STYCZNIA 2008


PIERWSZE TRÓJKI


Mężczyźni
1. Kałużny Tomasz
2. Witek Łukasz
3. Smykowski Wojciech

Kobiety
1.Szmel Ewa
2. Bagińska Małgorzata
3.Polańska Małgorzata
Dzieci:
1. Wtorek Mariusz
2. Skowron Michał
3. Bagińska Barbara

WYNIKI OPEN


LpImię i nazwiskoNumerMiasto
1.Tomasz Kałużny102Jelenia Góra
2.Łukasz Witek2392Duszniki Zdr.
3.Wojciech Smykowski1929Sosnówka
4.Bartosz Mirowski482Jelenia Góra
5.Mariusz Dziadkowiec-Michoń2358Miłków
6.Marcin Szlegier1942Sejny
7.Jakub Mroziński3070Jelenia Góra
8.Paweł Bagiński3076Sosnówka
9.Artur Bodzek3072Lubawka
10.Andreas Dillemuth3073Schotten
11.Stanisław Kulej3071Jelenia Góra
12.Mateusz Zawół490Szklarska Poręba
13.Ireneusz Korfini2303Wrocław
14.Piotr Skowron3048Jelenia Góra
15.Paweł Kimbort1903Szklarska Poręba
16.Mikołaj Luft2319Warszawa
17.Jacek Jaremko196Sobótka
18.Stanisław Werda555Jelenia Góra
19.Roman Antczak501Mysłakowice
20.Antoni Bańdura3069Kopaniec
21.Witold Biedrzycki3166Polkowice
22.Adrian Cheba2391Piechowice
23.Mieczysław Skowron3050Jelenia Góra
24.Krzysztof Jażdżewski1147Lubawka
25.Stanisław Rozowski387
26.Zbigniew Dul2310Jelenia góra
27.Arkadiusz Bańdura460Kopaniec
28.Stanisław Misiewicz2014Wrocław
29.Sebastian Zarzycki3059Szklarska Poręba
30.Bogdan Grygorowicz3054Lubin
31.Edward Bartkowiak1922Jelenia Góra
32.Łukasz Niedbalski1936Piechowice
33.Ewa Szmel3057Piechowice
34.Wojciech Maciukiewicz3149Wrocław
35.Mirosław Górnicki2018Jelenia Góra
36.491
37.Piotr Rostkowski2022Jelenia Góra
38.Mieczysław Styczeń3055Katy Wrocławskie
39.Jan Jagielski2311Jelenia Góra
40.Przemysław Niedbalski1923Piechowice
41.Augustyn Hoffman3058Semily
42.Małgorzata Bagińska3074Sosnówka
43.Miłosz Kreń3080Lubawka
44.Tomasz Judka2024Jelenia Góra
45.Małgorzata Polańska559Piechowice
46.Roman Jędrzejczyk2016Jelenia Góra
47.Janusz Czuba3078Lubawka
48.Tomasz Elster2383Jelenia Góra
49.Zdzisław Wilk1168Jelenia góra
50.Filip Łazicki2312Józefosław
51.Walter Judka2023Jelenia Góra
52.Zygmunt Topczewski1167Jelenia Góra
53.Mirosław Kopiński3053Złotoryja
54.Jan Grądzki1953Warszawa
55.Leszek Walczak2017Leszno
56.Zbigniew Buczyński1163Jelenia Góra
57.Bartosz Lipiński3150Jelenia Góra
58.Marek Łęczycki1954Jelenia góra
59.Grądzki Paweł1952Warszawa
60.Gerd Kraemer3051Neubiberg
61.Kazimierz Dura1958Wrocław
62.Andrzej Osiński3056Jelenia Góra
63.Zbigniew Hornik3145Kozigłowy
64.3068
65.Damian Czuba3077Lubawka
66.Michał Misiak1938Złotoryja
67.Wiesław Prozorowski2008Leszno
68.Zygmunt Bomba223Wrocław
69.Marek Czyżyk422Jelenia Góra
70.Wiesław Kostecki753Wrocław
71.Alicja Kaniecka2382Jelenia Góra
72.Stanisław Wojciechowski2015Leszno
73.Mirosław Widziewicz3052Złotoryja
74.Michał Luberadzki1944Wolica
75.Monika Luberadzka1943Wolica
76.Ryszard Noga1149Kamienna Góra
77.Ireneusz Sosna361Wrocław
78.Czesław Więckowski380
79.Jerzy Wróbel520Grądy
80.Zbigniew Biruk738Wrocław
81.Elżbieta Lipek3079Jelenia Góra
82.Mikołaj Kreń3081Lubawka
83.Zbigniew Pater718Wrocław
84.Mirosław Siudak757Wrocław
85.Ryszard Mostek350Wrocław
86.Halina Bunar393Wrocław
87.Władysław Belniak1148Lubawka
88.Małgorzata Urbańska182Wrocław
89.Genowefa Amilianczyk182Wrocław
90.Elżbieta Sosulska294Wrocław
91.Wenancjusz Michoń329Wrocław
92.Bogumiła Radomska237Wrocław
93.Janina Stogińska382Wrocław
94.Adam Felsztyński381Wrocław
95.203
96.Stefan Marcinkowski351Wrocław
97.Edward Popławski1956Wrocław
98.Irena Garczyńska1970Wrocław
99.Andrzej Niwiński1979Wrocław
100.Jerzy Zarębski266Wrocław
101.Elżbieta Baryś256Wrocław
102.Adam Dzień150Wrocław
103.Krystyna Solarska241Wrocław
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu