Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 26 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
FINAŁ ESKAFUJIFILM BIKEMARATON
Najlepszym wroclawskim kolarzem górskim w maratonach jest Ewelina Ortyl, która jako jedyna wrocławianka (reprezentująca Twomark Cannondale Team) wygrała swoja kategorię K3 na dystansie giga zwyciężając w 9 wyścigach na 10 w cyklu Eska FujiFilm Bikemaraton 2009. Ostatni wyscig odbył się 3 października tradycyjnie w Polanicy Zdrój.

W najtrudniejszej kategorii M2 doskonałe 5 miejsce przypadło trenujacemu w tym roku często z dziecięcym wózkiem Darkowi Porosiowi (MTB Votum Team). Piętnasty w M3 był Michał Matyka (MTB Votum Team) a trzynaste i czternaste miejsce w M4 zajęli odpowiednio Tomasz Wołodźko (Xenofit Eska Team) i Zbyszek Żaczek(Harfa Harryson Felt Team). Dziewiąty w M6 był Dariusz Krawczyk.

Na mega 10 w M2 jest Mikołaj Jurkowlaniec (Festina Eska Rock), siódmy w M3 Paweł Ziober (Harfa Harryson Felt), czwarty w M4 Grzegorz Krężel (Harfa Harryson Felt Team) a dwunasty Przemek Kotowicz. W kat.M5 piąte miejsce zajął Wiesław Bielaczyc, ósme Andrzej Pajor(kontuzjowany od połowy sezonu) a dziewiąte Ryszard Rokosz.

Na mega w K0 druga była Ania Tomes (Daleko Jeszcze) a trzecia w K3 Joanna Wołodźko (Xenofit Eska Team)

W najlepszych dziesiątkach dystansów mini pojawili się wrocławianie: Łukasz Reiter, Aleksander Lipski, Radosław Orszewski, Piotr Zarzycki, Witold Mokiejewski, Jerzy Koszucki, Michalina Ziółkowska, Sylwia Piszczorowicz, Stanisława Orszewska
Szczególy
Pełne wyniki na Link
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu