Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 27 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
KRYTERIUM W BOLKOWIE
Grzegorz Fajkowski z Wrocławia, Zygmunt Krawczyk z Wrocławia, Jan Ludwiczak z Głogowa, Bogdan Kurkiewicz z Zielonej Góry i Marek Bonecki z Legnicy to zwycięzcy kategorii masterskich XVIII Kryterium Kolarskiego , rozegranego 4 października w Bolkowie.
Z pozostałych wroclawian trzecie miejsca zajęli Tomasz Tomczak i Krzysztof Kohyt. Krzysztof Lenkowski był siódmy a Tadeusz Chudobski piąty.
Szczególy
Komunikat
XVIII Kryterium Kolarskiego o Puchar Burmistrza Miasta Bolków
dnia 4.10.2009

==========================================================================
Kategoria Młodzik

Czas KRYTERIUM 0.25.09 dystans 9.9km przec.23,62km/h
1 19 POL19950424 SOŁTYS Aleks MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 15 pkt
2 7 POL19951020 KOZŁOWSKI Hubert TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 9
3 12 POL19950512 SWOJAK Przemysław KKS GOSTYŃ 6
4 14 POL19951221 ŁUKASZEWSKI Tobiasz KKS GOSTYŃ 3
5 8 POL19960305 PRZEWIĘDA Paweł LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST BOG.
6 9 POL19950202 KOWALSKI Mateusz LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST BOG.
7 6 POL19950307 KRÓL Mateusz TC CHROBRY FELT GŁOGÓW
8 18 POL19950702 GIBKI Marcin MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
9 2 POL19950703 PODULKA Krystian UKS BUDOWLANKA LEGNICA
10 17 POL19950717 DOBRZAŃSKI Wojciech ISK BIKE TEAM ŚWIEBODZICE
11 13 POL19950611 KLIMKOWSKI Marcin KKS GOSTYŃ
12 21 POL19950720 RUDYK Mateusz UKS MOTO JELCZ LASKOWICE
13 11 POL19960424 WOLNY Karol KKS GOSTYŃ
14 4 POL19960504 POLKOWSKI Bartłomiej UKS JEDYNKA JAWOR - 1 ok
15 20 POL19950927 TABISZ Filip UKS JELCZ LASKOWICE - 1 ok
16 5 POL19960530 WRONA Kamil UKS JEDYNKA JAWOR - 1 ok
17 22 POL19960101 BIAŁAS Mateusz MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI - 1 ok
18 15 POL19970616 ZAREMBA Szymon KKS GOSTYŃ - 1 ok.
19 3 POL19960620 KROWICKI Krystian UKS BUDOWLANKA LEGNICA - 2 ok
20 16 POL19970205 NAPIRAŁA Patryk KKS GOSTYŃ - 2 ok
1 POL19950528 JABŁOŃSKI Igor UKS BUDOWLANKA LEGNICA Aban
10 POL19951001 PODGÓRSKI Miłosz LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST. Aban


Kategoria Junior młodszy

Czas KRYTERIUM 0.38.30 dystans 16.5km przec. 25.71km/h
1 43 POL19930224 MAJOREK Adam LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓW 25 pkt
2 42 POL19940310 MICKIEWICZ Tomasz LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓW 12
3 31 POL19930221 LASOTA Damian LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST BOG 10
4 36 POL19930412 KULPA Tomasz LKS GRODISZANKA/SMS ŚWIDNICA 3
5 38 POL19930303 KOMISAREK Patryk LUKS PANORAMA /SMS ŚWIDNICA 2
6 39 POL19930907 TOMASZEWSKI Dominik MLKS WIELUŃ /SMS ŚWIDNICA
7 37 POL19930624 DUBIENIECKI Mateusz MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI -1 2
8 32 POL19930212 ZAJĄC Bartosz LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST. BOG -1 1
9 34 POL19941203 PYTKA Jakub LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST BOG -1
10 51 POL19930119 BASZCZYJ Michał UKS MOTO JELCZ LASKOWICE -1
11 41 POL19940916 PAWŁOWSKI Rafał LKS OGNIWO BOX-MET DZIERŻONIÓW -1
12 33 POL19930101 GROBELNY Przemysław LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST -1
13 35 POL19930805 PISZCZEK Kmil MGLKS OLIMPIJCZYK /SMS ŚWIDNICA -1
14 30 POL19940224 MAKOWSKI Tomasz UKS BUDOWLANKA LEGNICA -1
15 47 POL19930411 DĘBEK Damian UKS MERKURY ŚWIEBODZICE -1
16 49 POL19930622 BUJAK Tomasz MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA -1
17 50 POL19940711 ZACKIEWICZ Patryk UKS MOTO JELCZ LASKOWICE -2
18 52 POL19940603 JAWORSKI Kacper MGLKS KWISA LUBAŃ SLĄSKI -2
19 48 POL19940101 KARASIŃSKI Bartłomiej LKS BIKE TEAM ŚWIEBODZICE -2
40 POL19940316 KUSIAK Krzysztof LKS OGNIWO BOXMET DZIERZONIÓW Aban
44 POL19940316 JAGIELNICKI Bartosz LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓW Aban
45 POL19930212 SWOJAK Łukasz KKS GOSTYŃ Aban
46 POL19940131 MARCINKOWSKI Łukasz KKS GOSTYŃ Aban






Kategoria Junior

Czas KRYTERIUM 0.46.16 dystans 19.8km przec. 25.68km/h
1 69 POL19911202 TOMASIAK Konrad LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓW 25 pkt
2 60 POL19910326 FORNALSKI Damian UKS JEDYNKA JAWOR 16
3 66 POL19910215 GŁUSZAK Dariusz LKS AZALIA BRZÓZKA /SMS ŚWIDNICA 11
4 62 POL19910815 PIOTROWICZ Paweł KS ELEKTRO BUD SZCZECIN /ŚWIDNICA -1 7
5 70 POL19911229 KURCZAB Piotr BOPLIGHT TEAM ŚWIDNICA -1 3
6 71 POL19910322 PODRAZA Krzysztof BOPLIGHT TEAM ŚWIDNICA -1 3
7 68 POL19920116 BIDERMAN Mateusz KKS GOSTYŃ -1 1
8 63 POL19920618 IGNACZAK Piotr BASZTA GOLCZEWO/ŚWIDNICA -1 ok.
9 65 POL19920411 ŚLIWA Adrian KRAKUS/ SMS ŚWIDNICA -1 ok.
10 67 POL19910418 MAGIERECKI Mateusz KS ELEKTROM-BUD BOGO/ŚWIDNICA -1 ok.
11 75 POL19910413 WASYLÓW Szymon MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI -1 ok.
12 61 POL19910713 MARTYNÓW Kamil LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST BOG -1 ok.
13 74 POL19920508 RODZIEWICZ Rafał MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI -2 ok.
64 POL19910327 MIGDAŁ Wojciech KRAKUS KRAKÓW /SMS ŚWIDNICA Aban
72 POL19921018 LELEK Patryk ISK BIKE TEAM ŚWIEBODZICE Aban
73 POL19920625 WACH Piotr ISK BIKE TEAM ŚWIEBODZICE Aban

Kategoria Seniorka


Czas KRYTERIUM 0.17.46 dystans 6.6km przec. 22.29km/h

1 79 POL19890104 SUŁEK Marta RMFFM MUNTAIN DEW KRAKÓW 2 pkt

Kategoria Juniorka


Czas KRYTERIUM 0.17.08 dystans 6.6km przec. 23.11km/h
1 91 POL19920206 PIOTROWSKA Małgorzata LKS OGNIWO BOXMET DZIRŻONIÓW 8 pkt
2 92 POL19910101 GUZ Paulina LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓW 7
3 93 POL19910122 MIELNIK Natalia LKS OGNIWO BOXMET DZIERZONIÓW 5
4 80 POL19920927 WÓJT Karolina TC CHROBRY FELT GŁOGÓW


KATEGORIA Juniorka młodsza

Czas KRYTERIUM 0.18.09dystans 6.6km przec. 21.82km/h
1 78 POL19940522 DUBIENIECKA Joanna MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI
2 87 POL19930809 EKSTEROWICZ Roksana LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST BOG
3 86 POL19941028 ŁUKOWSKA Karolina LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST BOG
4 88 POL19930929 KWIECIŃSKA Justyna LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST BOG
5 90 POL19940122 WISNIEWSKA Aleksandra LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓW
6 89 POL19940121 PRZEWIĘDA Marlena LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST BOG
7 99 POL19940117 SZTYK Karolina UKK JELCZ LASKOWICE
8 97 POL19930419 SZEWCZYK Kamila MKS KAROLINA JAWORZYNA
9 85 POL19940414 CZARNECKA Urszula LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST BOG


Kategoria młodziczka

Czas KRYTERIUM 0.19.15 dystans 6.6km przec. 20.57km/h
1 96 POL19950916 KURCZAB Iwona MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
2 82 POL19961006 WOLSKA Karolina LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST BOG
3 95 POL19950927 KUSIAK Agnieszka LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓW
4 83 POL19960314 LASOTA Monika LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST BOG
5 98 POL19950730 STELMACH Anna MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
6 84 POL19950220 GóRECKA Natalia LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST BOG - 1 ok
7 94 POL19951115 ZAJĄC Klaudia LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓW - 1 ok
8 81 POL19970630 KOZŁOWSKA Kinga TC CHROBRY FELT GŁOGÓW - 1 ok.


Kategoria Masters I

Czas KRYTERIUM 0.31.32 dystans 13,2km przec. 25.12 km/h
1 100 POL19710502 BONECKI Marek LEGNICA 20 pkt
2 102 POL19760325 JAŚKIEWICZ Sławomir TEAM TALVI SZKLARSKA Poręba 6
3 101 POL19790904 KACZMARCZYK Dariusz ŚWIDNICA
4 106 POL19721213 KACZMARCZYK Krzysztof ŚWIDNICA
5 104 POL19740302 POSMYK Arkadiusz MGLKS KWISA LUBAŃ SLĄSKI - 1 ok.
6 105 POL19730526 ROLSKI Remigiusz BOPLIGHT TEAM ŚWIDNICA - 1 ok.
7 103 POL19700411 ZACKIEWICZ Tomasz UKS MOTO JELCZ OŁAWA - 3 ok.


Kategoria Masters II


Czas KRYTERIUM 0.32.04 dystans 13,2km przec. 24.70 km/h
1 122 POL19600113 KURKIEWICZ Bogdan ROCKWOOL TEAM ZIELONA GÓRA 7 pkt
2 120 POL19600820 MAKOWSKI Damian RUDA ŚLĄSKA
3 123 POL19691215 TOMCZAK Tomasz HARFA HARRYSON WROCŁAW - 1 ok.
121 POL19600101 PRZYBYSZ Janusz ŚWIDNICA Aban

Kategoria Masters III

Czas KRYTERIUM 0.31.55 dystans 13,2km przec. 24.81 km/h
1 144 POL19550329 KRAWCZYK Zygmunt HARFA HARRYSON 11 pkt
2 148 POL19551105 RAZOWSKI Stanisław SZKLARSKA PORĘBA
3 145 POL19590601 KOHYT Krzysztof WROCŁAW
4 146 POL19560926 TWARDZISZEWSKI Waldemar TEAM PODGÓRZYN - 1 ok.
5 149 POL19590611 SZCZEPANIAK Zbigniew ŚWIDNICA - 1 ok.
6 142 POL19581230 NOWAK Eugeniusz WITAMINKA ŻARY - 1 ok.
7 147 POL19550421 LENKOWSKI Krzysztof WROCŁAW - 1 ok.
8 143 POL19500403 ROGALSKI Jerzy EUROSKI LESZNO - 1 ok.
9 140 POL19590101 MAKOWSKI Andrzej LEGNICA - 1 ok.
10 141 pol19540404 BRINK Mirosław WROCŁAW - 3 ok.

Kategoria Masters IV

Czas KRYTERIUM 0.31.55 dystans 12,1km przec. 22.75 km/h
1 161 POL19480818 FAJKOWSKI Grzegorz WROCŁAW
2 164 POL19460503 PFEIFER Zygmunt WAŁBRZYCH
3 160 POL19410416 PATERKA Stanisław TC CHROBRY FELT GŁOGÓW
4 162 POL19470101 LASCIOLI Edward SZKLARSKA PORĘBA - 1 ok.
5 163 POL19410204 CHUDOBSKI Tadeusz WROCŁAW - 1 ok.


Kategoria Masters V

Czas KRYTERIUM 0.34.18 dystans 11,0km przec. 19.24 km/h
1 180 POL19361013 LUDWICZAK Jan TC CHROBRY FELT GŁOGÓW
2 181 POL19390711 MISIAK Józef MIĘKINIA
3 182 POL19360101 JANCZEWSKI Jan LUBIN - 1 ok.







Sędzia Główny

Wiesław Kucab

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu