Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 25 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
TANDEM ZA 40 TYSIĘCY !!!

fot.Andrzej Winiarz

Za 40 tysięcy złotych zlicytowano w Hali Stulecia (Ludowa) dość starodawny rower podwójny na VI Balu Dobroczynnym Pary Prezydenckiej Wrocławia Anny i Rafała Dutkiewiczów.
Przed licytacją ponad 500 par z zapartym tchem śledziło brawurową jazdę fundatora, wojewody Rafała Jurkowlańca z prezydentem Rafałem Dutkiewiczem, komentowaną przez m.in. trenera Wacława Skarula.
Tandem udowodnił swą sprawność kilka lat temu, gdy przewiózł wojewodę wraz z synem, Mikołajem Jurkowlańcem (WKK Wrocław) po kilkusetkilometrowej trasie do Niemiec i z powrotem.
Jeszcze kilka dni przed balem nikt nie dawał tandemowi wiekszych szans na kolejne kilometry, lecz po wizycie u Manfreda i Damiana Matuszewskich rower pozwolił wzbogacić konto Dolnośląskiego Centrum Pediatrycznego im. Korczaka we Wrocławiu
Szczególy
VII Bal Dobroczynny odbył się 19.01.2008 we Wrocławiu. Cały dochód z tegorocznego Balu wyniósł ponad 1.000.000zł. , który para Prezydencka przeznaczyła na pomoc Dolnośląskiemu Centrum Pediatrycznemu im.J.Korczaka we Wrocławiu

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu