Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 20 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
OFICJALNIE MAMY NOWY SEZON 2010

Do Sobótki przyby?o ponad 50-u mastersów, ponad 100 juniorów m?odszych.. dziewcz?ta w kilku kategoriach wiekowych, elita, juniorzy... Sezon rozpocz?ty! Pierwszym zwyci?zc? w mastersach zosta? przedstawiciel gospodarzy Robert Stroka.
Przez ca?y wy?cig jecha? w kilkuosobowej ucieczce i wygra? po zaci?tym finiszu (na zdj?ciu powy?ej).

Relacja w TVP Info 4-go kwietnia od 18.00.

Wyniki Mastersów z Sobótki w "czytaj wi?cej".

ZDJ?CIA z ROZPOCZ?CIA SEZONU W SOBÓTCE


Szczególy
Do Sobótki w mocnym sk?adzie przyjecha?a grupa CCC Polkowice, Ogniwo Boxmet z Dzier?oniowa, Klub z Kalisza oraz Legia z Warszawy. Z wroc?awian m.in Grzegorz Kr??el, Kacper Sowi?ski, Tomasz Tomczak, Daniel Aramowicz z Sobótki i Rogowa R.Wrona, Zbigniew Szcz?sny, z Podgórzyna Wademar Twardziszewski. Marek Bonecki z Legnicy by? na mecie czwarty.

Wyniki Masters z Sobótki
M1


Dystans: 48 KM

1 156 STROKA ROBERT SOBÓTKA 01:17:11,14
2 191 JACH ADRIAN PKG SELLA ITALIA BIKEWORD 00:00,17
3 157 BONECKI MAREK CAB-BON LEGNICA 00:01,69
4 180 KACZMARCZYK KRZYSZTOF BOPLIGHT TEAM ?WIDNICA 00:07,03
5 192 HRYCYK TOMASZ PKG SELLA ITALIA BIKEWORD 00:37,14
6 163 JA?KIEWICZ S?AWOMIR TALVI SPORT JELENIA GÓRA 00:38,83
7 152 NASKR?T FILIP TGV-TEAM KO?CIAN 00:39,12
8 193 KACZMARCZYK DARIUSZ ?WIEBODZICE 00:42,80
9 197 KWA?NIEWSKI MARCIN KS KG-STO LESZNO 00:44,74
10 205 GARCZAREK ARKADIUSZ GARCHEM POZNA? 02:43,07
11 172 STEMPOCH HUBERT ?TC ?YRARDÓW 03:10,46
12 194 POSMYK ARKADIUSZ M-GLKS KWISA LUBA? 03:10,91
13 169 WIATRAK RAFA? LZS MILICZ 03:11,14
14 198 DUDZIAK ARTUR BIKE FUN LESZNO 03:12,30
15 195 KIMBORT PAWE? TALVI SPORT SZKLARSKA POR?BA 03:12,46
16 178 CELUCKI RAFA? RANT TEAM ZIELONA GÓRA 03:12,53
17 184 JANOWSKI REMIGIUSZ KALITA BE?CHATÓW 03:12,70
18 179 ROLSKI REMIGIUSZ BOPLIGHT TEAM ?WIDNICA 03:12,95
19 165 WRÓBEL WOJCIECH TIM DANIELO ?ÓD? 03:13,94
20 177 TARASIEWICZ PIOTR RANT TEAM ZIELONA GÓRA 03:16,06
21 151 PIKOSZ ?UKASZ TGV-TEAM KO?CIAN 03:20,48

M2

Dystans: 48 KM


1 167 PAW?OWSKI PIOTR SOBÓTKA 01:17:11,14
2 164 KAZIMIERCZAK MAREK GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK 00:38,60
3 188 KALITA MAREK KALITA BE?CHATÓW 03:04,72
4 190 PAW?OWSKI MARIUSZ LKS OGNIWO BOXMET 03:09,47
5 174 GA?EK DAMIAN TALVI SPORT JELENIA GÓRA 03:11,56
6 155 GRABUSI?SKI PIOTR SOBÓTKA 03:14,44
7 183 KRE?EL GRZEGORZ WROC?AW 03:17,07
8 182 TOMCZAK TOMASZ HARFA HARRYSON WROC?AW 03:20,18
9 150 GUTEK PIOTR MAYDAK PIOTR LUBLIN 07:41,40
10 201 BOROWSKI TOMASZ BIKE STACJA BOLES?AWIEC 07:44,44

M3

1 162 DELE?Y?SKI WALDEMAR ?TC ?YRARDÓW 01:17:47,90
2 176 KURKIEWICZ BOGDAN ZGORA 00:00,97
3 168 WRONA RYSZARD SOBÓTKA 02:33,35
4 175 TWARDZISZEWSKI WALDEMAR TEAM PODGÓRZYN 02:34,14
5 173 MACHOWSKI ZBIGNIEW ?TC ?YRARDÓW 02:34,32
6 199 KOZAK TEDUESZ BSK BI?GORAJ 02:34,93
7 159 GU?AJ EDWARD KKS STOBRAWA KLUCZBORK 02:35,39
8 158 JUNAK ZBIGNIEW ZZ ROL CHOSZCZNO 02:36,71
9 189 SIENKIEWICZ WIES?AW LKS OGNIWO BOXMET 02:37,17
10 196 RAZOWSKI STANIS?AW TALVI SPORT SZKLARSKA POR?BA 02:37,63
11 160 JOWIK FRANCISZEK PSL WA?BRZYCH 02:38,66
12 171 KWIATKOWSKI KAZIMIERZ ?TC ?YRARDÓW 02:39,99
13 161 CICHOSZ ZENON KLUCZBORK 15:07,35

M4

1 166 SZCZ?SNY ZBIGNIEW SOBÓTKA 01:20:17,75
2 181 FAJKOWSKI GRZEGORZ WROC?AW 00:04,77
3 200 PFEIFER ZYGMUNT WA?BRZYCH 00:06,61
4 170 ROGALSKI JERZY LESZNO 08:38,73

Elektroniczny pomiar czasu: Pulsar Sport Bogdan S?del www.pulsarsport.pl

Wyniki ELITA

1 127 MARCZY?SKI Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 3 05 00
2 135 SMOLE? Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 3 06 43 0 01 43
3 439 JANIACZYK B?a?ej MRÓZ ACTIVE JET 3 06 45 0 01 45
4 241 DANACIK Tomas PSK WHIRPOOL AUTHOR 3 06 48 0 01 48
5 141 LISOWICZ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 3 06 49 0 01 49
6 123 REPI?SKI Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 3 06 49 0 01 49
7 25 NOWACZEK Mateusz ALKS STAL GRUDZI?DZ 3 06 49 0 01 49
8 81 WDOWIAK Pawe? TC CHROBRY FELT G?OGÓW 3 06 49 0 01 49
9 73 KRYS Hubert GIORDANA CIPOLINI TUTTOS.COM 3 06 50 0 01 50
10 237 PODLASKI Micha? AKTIO GROUP MOSTOSTAL PU?AWY 3 06 50 0 01 50
11 210 KOWALCZYK Jaros?aw AKTIO GROUP MOSTOSTAL PU?AWY 3 06 51 0 01 51
12 133 HONKISZ Adrian CCC POLSAT POLKOWICE 3 06 51 0 01 51
13 88 TOMASIAK Konrad TC CHROBRY FELT G?OGÓW 3 06 53 0 01 53
14 189 BARANOWSKI Dariusz ROMET WELTOUR D?BICA 3 06 53 0 01 53
15 33 SVOBODA Jakub CK KOLOKRAM-SVIJANY 3 06 53 0 01 53
16 3 ZIÓ?KOWSKI Wojciech DHL-AUTHOR 3 06 54 0 01 54
17 161 BODNAR ?ukasz CCC POLSAT POLKOWICE 3 06 54 0 01 54
18 443 RUTKIEWICZ Marek MRÓZ ACTIVE JET 3 07 03 0 02 03
19 138 R?BIEWSKI Jaros?aw CCC POLSAT POLKOWICE 3 07 03 0 02 03
20 22 KRZYWANIA Pawe? TKK PACIFIC MCKVIS NORDA TOR 3 09 24 0 04 24
21 70 PSZCZOLARSKI Wojciech PSV 1895 PASSAU BRZEG 3 09 24 0 04 24
22 86 BULIK Mieszko TC CHROBRY FELT G?OGÓW 3 09 24 0 04 24
23 107 WYL?GA?A Dawid KELLYS GKS CARTUSIA KARTUZY 3 09 24 0 04 24
24 146 BATEK Dariusz CCC POLSAT POLKOWICE 3 09 24 0 04 24
25 209 PATY?SKI Dawid ROMET WELTOUR D?BICA 3 09 33 0 04 33
26 121 SZRAMKA Damian WARMI?SKO-MAZURSKI KLUB SPOR 3 09 35 0 04 35
27 29 CER Tomas CK KOLOKRAM-SVIJANY 3 09 40 0 04 40
28 236 SKROBICH Kajetan AKTIO GROUP MOSTOSTAL PU?AWY 3 09 40 0 04 40
29 165 ZIELI?SKI Kamil CCC POLSAT POLKOWICE 3 09 40 0 04 40
30 192 PRZYDZIA? Artur ROMET WELTOUR D?BICA 3 09 40 0 04 40
31 445 WITECKI Mariusz MRÓZ ACTIVE JET 3 09 40 0 04 40
32 124 SZNITKO Adam CCC POLSAT POLKOWICE 3 09 40 0 04 40
33 441 MORAJKO Jacek MRÓZ ACTIVE JET 3 09 40 0 04 40
34 438 CICHOSZ Marek LEGIA-FELT 3 09 40 0 04 40
35 239 TYPEK Piotr AKTIO GROUP MOSTOSTAL PU?AWY 3 09 40 0 04 40
36 2 MRÓZ Mateusz DHL-AUTHOR 3 09 40 0 04 40
37 160 JE?OWSKI Krzysztof CCC POLSAT POLKOWICE 3 09 40 0 04 40
38 128 MATYSIAK Bart?omiej CCC POLSAT POLKOWICE 3 09 40 0 04 40
39 136 KIENDY? Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 3 09 40 0 04 40
40 100 POLIA?SKI Pawe? KELLYS GKS CARTUSIA KARTUZY 3 10 30 0 05 30

nie uko?czyli:
1 ROMANIK Rados?aw DHL-AUTHOR Aban
4 POL19860209 KRYSMAN Piotr DHL-AUTHOR Aban
8 POL19880211*CZAJKOWSKI Konrad DHL-AUTHOR Aban
10 POL19881104*URBANOWSKI Marcin DHL-AUTHOR Aban
11 POL19910213*?WI?TEK Rados?aw DHL-AUTHOR Aban
15 POL19910525*TOMASZEWSKI Konrad DHL-AUTHOR Aban
16 POL19840321 SCHUBERT Patrick DHL-AUTHOR Aban
17 POL19900424*NOGA Piotr TKK PACIFIC MCKVIS NORDA TOR Aban
18 POL19910215*G?USZAK Dariusz TKK PACIFIC MCKVIS NORDA TOR Aban
19 POL19900804*BAJFUS Marek TKK PACIFIC MCKVIS NORDA TOR Aban
20 POL19910622*BARTKIEWICZ Dorian TKK PACIFIC MCKVIS NORDA TOR Aban
21 POL19910620*RYNKOWSKI Rafa? TKK PACIFIC MCKVIS NORDA TOR Aban
23 POL19910302*PIASKOWY Emanuel TKK PACIFIC MCKVIS NORDA TOR Aban
24 POL19910926*SOBIERAJ Przemys?aw TKK PACIFIC MCKVIS NORDA TOR Aban
26 POL19890223*ZADYKOWICZ Rados?aw ALKS STAL GRUDZI?DZ Aban
27 POL19910907*WALERIA?CZYK Adam KS ELEKTRO-BUD-BOGO SZCZECIN Aban
28 POL19910601*CHRZANOWSKI S?awomir LKS TRASA ZIELONA GÓRA Aban
30 CZE19891209*EHRENBERGER Jakub CK KOLOKRAM-SVIJANY Aban
31 CZE19720321 NETIK Ivo CK KOLOKRAM-SVIJANY Aban
32 CZE19771008 RICHA Jiri CK KOLOKRAM-SVIJANY Aban
34 CZE19870925 TOMAS Marek CK KOLOKRAM-SVIJANY Aban
35 POL19890902*CHRZANOWSKI Patryk LKS TRASA ZIELONA GÓRA Aban
37 CZE19780610 VERBA Ales CK KOLOKRAM-SVIJANY Aban
38 CZE19890710*SOUKUP Michal CK KOLOKRAM-SVIJANY Aban
39 POL19910413*WASYLÓW Szymon MGLKS KWISA LUBA? ?L?SKI Aban
40 POL19910929*HAJDA Grzegorz UKS SOKÓ? K?TY Aban
41 POL19900120*MALEJKA Micha? UKS SOKÓ? K?TY Aban
42 POL19871126 MI?DZOBRODZKI Pawe? UKS SOKÓ? K?TY Aban
43 POL19871218 KUSID?O Mariusz UKS SOKÓ? K?TY Aban
44 POL19870127 BIEL Szymon UKS SOKÓ? K?TY Aban
45 LTU19910628*VASILIAVSKAS Pavilas VIKAVISKIO SM-DSK AIRA Aban
46 LTU19911231*?EMAITITAS Audrus VIKAVISKIO SM-DSK AIRA Aban
51 POL19830918 TYLEK Mateusz LKS ISKRA G?OGOCZÓW Aban
52 POL19860210 PIETRZAK Robert UKS WYGODA BIA?YSTOK Aban
53 POL19900531*MILEWSKI ?ukasz UKS WYGODA BIA?YSTOK Aban
55 POL19900701*PONICHTERA Bartosz KS LUBO? SKOMIELNA BIA?A Aban
56 CZE19860903 VICEK Michal KS KOOPERATIVA SG JABLONEC Aban
57 CZE19890816*MALIK Michal KS KOOPERATIVA SG JABLONEC Aban
58 CZE19900722*VOJTA Ales KS KOOPERATIVA SG JABLONEC Aban
59 CZE19901030*DOLE?AL Jan KS KOOPERATIVA SG JABLONEC Aban
60 CZE19910412*SIMERLE Michal KS KOOPERATIVA SG JABLONEC Aban
61 CZE19910804*NESVADBA Jan KS KOOPERATIVA SG JABLONEC Aban
62 CZE19911220*KALIVODA Jiri KS KOOPERATIVA SG JABLONEC Aban
65 POL19910713*MARTYNÓW Kamil LKKS GÓRNIK WA?BRZYCH Z.S.SB Aban
67 POL19890921*JEGIER Mateusz PSV 1895 PASSAU BRZEG Aban
68 POL19911024*BARTKIEWICZ Andrzej PSV 1895 PASSAU BRZEG Aban
69 POL19910913*MAJDANIK Mateusz PSV 1895 PASSAU BRZEG Aban
71 POL19910107*KO?BA Marcin LKS BASZTA GOLCZEWO Aban
72 POL19850720 OBORSKI Jakub LKS BASZTA GOLCZEWO Aban
74 POL19850215 ZACHOSZCZ Piotr LKS OGNIWO BOXMET DZIER?ONIÓ Aban
76 POL19910907*WALERJA?CZYK Adam KS ELEKTRO-BUD-BOGO SZCZECIN Aban
77 POL19900413*GAJEWSKI Jakub MERIDA GLIWICE Aban
78 POL19910701*ZIELI?SKI Dawid TC CHROBRY FELT G?OGÓW Aban
79 POL19910802*PAKU?A Mateusz TC CHROBRY FELT G?OGÓW Aban
80 POL19910807*JATCZAK Patryk TC CHROBRY FELT G?OGÓW Aban
82 POL19901018*PIECHNIK Dawid TC CHROBRY FELT G?OGÓW Aban
83 POL19891126*GRABAREK Grzegorz TC CHROBRY FELT G?OGÓW Aban
84 POL19910315*JAMKA Tomasz TC CHROBRY FELT G?OGÓW Aban
85 POL19890802*PI?CZUK Damian TC CHROBRY FELT G?OGÓW Aban
87 POL19900226*MRO?EK Marcin TC CHROBRY FELT G?OGÓW Aban
89 POL19910326*FORNALSKI Damian TC CHROBRY FELT G?OGÓW Aban
90 POL19740403 MAKOWSKI Marcin MAYDAY TEAM LUBLIN Aban
91 POL19860510 MAZUREK Kamil MAYDAY TEAM LUBLIN Aban
92 POL19900901*KRAWCZYK Konrad MAYDAY TEAM LUBLIN Aban
93 POL19890616*KARPI?SKI Wojciech MAYDAY TEAM LUBLIN Aban
94 POL19900708*KAZANOWSKI Pawe? MAYDAY TEAM LUBLIN Aban
95 POL19851001 KURAS Tomasz BI?GORAJSKIE STOW. KOLARZY Aban
96 POL19870921 KOZAK Artur BI?GORAJSKIE STOW. KOLARZY Aban
97 POL19901005*WITCZY?SKI Marcin UKS WYGODA BIA?YSTOK Aban
98 POL19900524*BERNAS Pawe? ALKS STAL GRUDZI?DZ Aban
99 POL19900917*GRADEK Kamil KELLYS GKS CARTUSIA KARTUZY Aban
104 POL19891022*CZAJKOWSKI Mateusz KELLYS GKS CARTUSIA KARTUZY Aban
109 POL19890221*SZAW?OWSKI Mateusz KELLYS GKS CARTUSIA KARTUZY Aban
110 POL19900319*MARKOWSKI Kamil KELLYS GKS CARTUSIA KARTUZY Aban
111 POL19901014*DOBKA Damian KELLYS GKS CARTUSIA KARTUZY Aban
112 POL19881116*CZAPLA Pawe? KELLYS GKS CARTUSIA KARTUZY Aban
113 POL19900324*MALECKI Sebastian KELLYS GKS CARTUSIA KARTUZY Aban
114 POL19890226*SYROJ? Rados?aw WARMI?SKO-MAZURSKI KLUB SPOR Aban
115 RUS19880314*FADEEV Alexander WARMI?SKO-MAZURSKI KLUB SPOR Aban
116 POL19900225*CZETYRKO Grzegorz WARMI?SKO-MAZURSKI KLUB SPOR Aban
117 POL19910511*GROCHOWSKI Bartosz WARMI?SKO-MAZURSKI KLUB SPOR Aban
118 POL19900805*KLIMCZYK Dawid WARMI?SKO-MAZURSKI KLUB SPOR Aban
119 POL19901223*MUSZALAK Tomasz WARMI?SKO-MAZURSKI KLUB SPOR Aban
120 POL19890422*SKAR?Y?SKI Wojciech WARMI?SKO-MAZURSKI KLUB SPOR Aban
122 POL19910226*TROJGA Jacek WARMI?SKO-MAZURSKI KLUB SPOR Aban
126 POL19880124*JANISZEWSKI Sylwester CCC POLSAT POLKOWICE Aban
166 POL19910305*SALIS Mateusz TECHGIS CYCLING TEAM BOCHNIA Aban
167 POL19830712 SU?EK Piotr BOPLIGHT TEAM ?WIDNICA Aban
168 POL19900603*PLUCI?SKI Leszek PSV 1895 PASSAU BRZEG Aban
177 POL19911007*FRANCZAK Pawe? PSV 1895 PASSAU BRZEG Aban
178 POL19910827*GODRAS Szymon PSV 1895 PASSAU BRZEG Aban
179 POL19911203*HUKIEWICZ Daniel KK WA?BRZYCH JAMA Aban
185 POL19910315*G?BSKI Emil KK WA?BRZYCH JAMA Aban
187 POL19910322*PODRAZA Krzysztof BOPLIGHT TEAM ?WIDNICA Aban
188 POL19851227 CUKIERSKI Mariusz KRAKÓW Aban
190 POL19880625*GRUBKA Bartosz ROMET WELTOUR D?BICA Aban
191 POL19770918 KOHUT S?awomir ROMET WELTOUR D?BICA Aban
195 POL19840608 WOLSKI Marcin ROMET WELTOUR D?BICA Aban
196 POL19840816 ZIEMIANIN Damian ROMET WELTOUR D?BICA Aban
197 POL19890222*ZIEMKA ?ukasz KS POGO? MOSTOSTAL PU?AWY Aban
198 POL19910321*KIRPSZA Jacek KS POGO? MOSTOSTAL PU?AWY Aban
199 POL19910808*WR?GA Wojciech KS POGO? MOSTOSTAL PU?AWY Aban
200 POL19900107*MIGDO? Kamil KS POGO? MOSTOSTAL PU?AWY Aban
213 POL19890527*KIRPSZA Piotr AKTIO GROUP MOSTOSTAL PU?AWY Aban
218 POL19810628 RUDNICKI Dariusz AKTIO GROUP MOSTOSTAL PU?AWY Aban
232 POL19750708 RADOSZ Robert AKTIO GROUP MOSTOSTAL PU?AWY Aban
234 POL19830218 DETKO Artur AKTIO GROUP MOSTOSTAL PU?AWY Aban
235 POL19890331*SZTOBRYN Piotr AKTIO GROUP MOSTOSTAL PU?AWY Aban
240 CZE19880922*DANACIK Jakub PSK WHIRPOOL AUTHOR Aban
243 CZE19890407*KALTOFEN Petr PSK WHIRPOOL AUTHOR Aban
244 POL19860505 PI?TA Pawe? PERITUS Aban
414 POL19830925 ?UKAWSKI Tomasz NIESTOWARZYSZONY Aban
415 POL19881229*GENSCH Sebastian KLTC KONIN Aban
416 POL19900629*CHAT?AS Piotr KLTC KONIN Aban
417 POL19900115*KASPRZYK Karol KTK KALISZ Aban
418 POL19910911*TOMCZAK Damian KTK KALISZ Aban
419 POL19900929*ROS?ANIEC Marcin KTK KALISZ Aban
420 POL19910521*LIS Pawe? KTK KALISZ Aban
421 POL19881021*FRANCZAK Bartosz UKS FORMICKI BIKE KOSTRZYCA Aban
422 POL19861231 DANIELSKI Jakub KS LECHIA PIECHOWICE Aban
423 POL19880923*MIAZGA Artur KS LECHIA PIECHOWICE Aban
424 POL19851125 KUREK Przemys?aw NIESTOWARZYSZONY Aban
425 POL19910824*B?ASZCZYK Konrad GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. Aban
428 POL19881107*DROZDEK Rafa? PELETON NOWA SÓL Aban
429 POL19890822*NOWAK Marcin PELETON NOWA SÓL Aban
430 POL19910716*DUDZIAK Adam LEGIA-FELT Aban
431 POL19910211*JANKOWSKI Mateusz LEGIA-FELT Aban
432 POL19860503 KACZMARSKI Wojciech LEGIA-FELT Aban
433 POL19860618 MODZELEWSKI ?ukasz LEGIA-FELT Aban
434 POL19880109*NIEDZIÓ?KA Marcin LEGIA-FELT Aban
435 POL19900101*TOMKIEWICZ Jakub LEGIA-FELT Aban
436 POL19900621*WO?NICKI Mariusz LEGIA-FELT Aban
437 POL19891128*ANTKOWIAK Piotr LEGIA-FELT Aban
440 POL19780505 KRZYWY Krzysztof MRÓZ ACTIVE JET Aban
442 POL19861209 OSI?SKI Piotr MRÓZ ACTIVE JET Aban
444 POL19840619 TACIAK Mateusz MRÓZ ACTIVE JET Aban
446 POL19880821*BARAN Krzysztof NIESTOWARZYSZONY Aban
447 POL19910920*WOLNY Sebastian NIESTOWARZYSZONY Aban
448 POL19810318 GAJ Andrzej UKS ZIEMIA B?DZI?SKA Aban
449 POL19870702 SURMACZ Sebastian UKS ZIEMIA B?DZI?SKA Aban


Elektroniczny pomiar czasu Godlewski- sport http://strony.aster.pl/andrzejgodlewski/



Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu