Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 17 Stycznia 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
ŻĄDŁO DLA RASAŁY
Robert Rasała (syn Edwarda) zwyciężył w kategorii M3 w rozegranym 24 kwietnia na ziemi trzebnickiej III Wyścigu Żądło Szerszenia. Na piątym miejscu open (tuż przed Rasałą) uplasował się inny wrocławianin Borys Aleksy.

Trzeci w M3 na 120 km trasie był Rafał Wiatrak.

Piotr Szulc uplasował sie na 2 miejscu w M4 z takim samym czasem (co do sekundy) jak zwycięzca 3h 16 minut i 57 sekund.
Bogusław Zieliński i Zdzisław Komisaruk zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce w M5.
Wszyscy ci zawodnicy zmieścili się w pierwszej 20-tce open.

W 3. dziesiątce miejsca zajęli Mirosław Fitał, Kamil Cichomski i Bogdan Jaworski, w czwartej Łukasz Szrubkowski, Grzegorz Krężel i Jacek Wajda. Pierszą 50-tkę wyścigu (wśród blisko 500 uczestników) zamykają Dariusz Sidor, Tomasz Wołodźko, Lesław Komisaruk, Marian Przybylski i Maciej Żelezny.

Joanna Liczner wygrała K4 a Joanna Wołodźko była druga w K3 przed Małgosią Pawlaczek.

Najlepszym wrocławianinem na giga był 11 open Krzysztof Kohyt.