Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 27 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
NA CZAS W POGDÓRZYNIE
CZASÓWKA POD GÓRKĘ DLA WSZYSTKICH Ponad 80 zawodników wystartowało w niedzielę 2.05.2010 w czasówce Podgórzyn-Droga Sudecka.

Na 7,5 kilometrowej trasie najlepszym mastersem był Filip Naskręt (TGU Team) przed Bogdanem Kurkiewiczem i Robertem Winiarskim.

Najszybszą kobietą była Monika Brzeźna z Felt Ślęża Sobótka.
Wrocławianin Zygmunt Krawczyk. był 4. open. Wyniki w "czytaj więcej".

ZDJĘCIA z CZASÓWKI W PODGÓRZYNIE 2010




Szczególy
WYNIKI CZASÓWKI W PODGÓRZYNIE

Kategoria SENIORKA
1 BRZEŹNA MONIKA - FELT ŚLĘŻA SOBÓTKA 24:31,29
2 SUŁEK MARTA - BOPLIGHT AMINOSTAR TEAM ŚWIDNICA 25:34,28
3 ZAMARIA PATRYCJA - OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓW 27:54,98

Kategoria NIEZRZESZENI OPEN
1 FORMELA DANIEL - GDYNIA 18:53,41
2 MAJCHRZAK MICHAŁ - NOWY LUBOSZ 20:17,94
3 HARTMAN MARIUSZ - WAŁBRZYCH 21:34,17
4 WOŹNIEWICZ ROMAN - TRZEBIATÓW 22:46,53
5 SIENKIEWICZ HENRYK - WARTKOWO 25:38,82
6 KUSA PIOTR - JELENIA GÓRA 29:35,71
7 REPS ZDZISŁAW - JELENIA GÓRA 29:36,69
8 TWARDZISZEWSKI LESZEK - STANISZÓW 32:48,51

Kategoria KOBIETY NIEZRZESZONE OPEN
1 SIKORA MARIANNA - PODGÓRZYN 42:12,43

Kategoria MASTERS V
1 MISIAK JÓZEF - MIĘKINIA 28:50,27
2 LUDWICZAK JAN - TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 32:48,47
3 JANCZEWSKI JAN - LUBIN 37:44,30
4 FERKALUK TADEUSZ - ZŁOTORYJA 38:40,42

Kategoria MASTERS IV
1 PFEIFER ZYGMUNT - WAŁBRZYCH 24:44,76
2 NADOLNY JAN - KS SUŁEK SPORT BOPLIGHT TEAM ŚWIDNICA 25:31,68
3 LASCIOLI EDWARD - TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 27:08,57
4 PATERKA STANISŁAW - TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 28:03,69
5 IWANCZENKO RYSZARD - LEGNICA 32:37,27
6 FAJKOWSKI GRZEGORZ - WROCŁAW 58:00,25

Kategoria MASTERS III
1 KURKIEWICZ BOGDAN - ZIELONA GÓRA 20:51,04
2 KRAWCZYK ZYGMUNT - HARFA HARRYSON 21:01,90
3 KRUCZEK HENRYK - UKS FREESTYLE PRUDNIK 22:02,96
4 KALINOWSKI ZDZISŁAW - CHOSZCZNO 22:09,04
5 JOWIK FRANCISZEK - PSL WAŁBRZYCH 23:00,30
6 SZCZEPANIAK ZBIGNIEW - ŚWIDNICA 24:07,68
7 TWARDZISZEWSKI WALDEMAR - TEAM PODGÓRZYN 24:09,47
8 RAZOWSKI STANISŁAW - TALVI SPORT 24:34,11
9 WIŚNIEWSKI JERZY - MIKOŁÓW 26:12,43
10 LENKOWSKI KRZYSZTOF - WROCŁAW 26:41,85
11 CZERWIŃSKI WIKTOR - KLKS LIDER SZTUM 27:29,61
12 SAWKO ANTONI - CHOCIANÓW 34:29,28

Kategoria MASTERS II
1 BARAŃSKI ARTUR - KOWARY 22:16,78
2 SOBIERAJ KRZYSZTOF - TTC TORUŃ 24:04,44
3 GAŁEK DAMIAN - TALVI SPORT JELENIA GÓRA 24:26,71
4 WOJCZAL JAROSŁAW - KS KTM RACING TEAM ZŁOTY STOK 26:18,99

Kategoria MASTERS I
1 NASKRĘT FILIP - TGU TEAM 20:14,12
2 WINIARSKI ROBERT - UKS FORMICKI-BIKE.PL KOSTRZYCA 20:59,54
3 BONECKI MAREK - CARBON TEAM LEGNICA 21:04,28
4 JAMRO PAWEŁ - BOPLIGHT AMINOSTAR TEAM ŚWIDNICA 21:19,19
5 JAŚKIEWICZ SŁAWOMIR - TALVI SPORT JELENIA GÓRA 21:34,09
6 MAROSZ DAWID - UKS GKKG MOBI GNIEZNO 21:44,39
7 DUDA PIOTR - BOGUSZÓW GORCE 21:56,40
8 KIMBORT PAWEŁ - TALVI SPORT 23:47,58

Kategoria MŁODZIK
1 WRONA KAMIL - UKS JEDYNKA JAWOR 25:24,40
2 KROWICKI MACIEJ - UKS BUDOWLANKA LEGNICA 27:08,92
3 BISKUP BARTOSZ - WILCZYCE 28:09,95
4 POLKOWSKI BARTŁOMIEJ - UKS JEDYNKA JAWOR 31:41,26

Kategoria JUNIOR MŁODSZY
1 PODULKA KRYSTIAN - UKS BUDOWLANKA LEGNICA 22:32,39
2 JABŁOŃSKI IGOR - UKS BUDOWLANKA LEGNICA 24:20,44
3 DĘBICKI KAROL - UKS JEDYNKA JAWOR 25:17,43

Kategoria JUNIOR
1 MAJOREK ADAM - OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓW 19:38,86
2 GROBELNY PRZEMYSŁAW - OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓW 20:52,89
3 GRUDZIŃSKI DAWID - UKS JEDYNKA JAWOR 23:15,14
4 SARŻYNŚKI PATRYK - TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 23:30,19
5 SZYDŁO MATEUSZ - UKK PIĄTKA POLKOWICE 24:40,00

Kategoria ELITA
1 OBORSKI JAKUB - LKS BASZTA GOLCZEWO 18:30,92
2 SUŁEK PIOTR - BOPLIGHT AMINOSTAR TEAM ŚWIDNICA 19:06,15
3 SOBIERAJ PRZEMYSŁAW - PACYFIC MCKRIS NORDA TORUŃ 20:17,05
4 WOLNY SEBASTIAN - PODGÓRZYN 20:36,79
5 ZACHOSZCZ PIOTR - OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓW 20:53,87
6 ŁUKAWSKI TOMASZ - RZĄŚNIK 20:57,00
7 KOSEK KAMIL - OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓW 20:59,77
8 WASYLÓW SZYMON - UGLKS KWISA LUBAŃ 21:17,59
9 ZIELIŃSKI DAWID - TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 21:54,53
10 ŚLEDZIKOWSKI DANIEL - TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 22:15,73
11 PODRAZA KRZYSZTOF - BOPLIGHT AMINOSTAR TEAM ŚWIDNICA 22:34,73
12 MARTYNÓW KAMIL - GÓRNIK WAŁBRZYCH ST. BOGACZOWICE 23:57,53
13 GATKOWSKI ZBIGNIEW - UKK PIĄTKA POLKOWICE 26:55,89
14 FRANCZAK BARTOSZ - UKS FORMICKI-BIKE.PL KOSTRZYCA DNS


Kategoria MŁODZICZKA
1 ZAMARIA PAULINA - OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓW 28:51,71
2 PRZĘZAK DOROTA - OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓW 32:25,92

Kategoria JUNIORKA MŁODSZA
1 CIERLUK KAROLINA - LECHIA PIECHOWICE 26:45,69

Kategoria JUNIORKA
1 KIEJDA KATARZYNA - OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓW 28:22,72
2 MIZAK PATRYCJA - UKK PIĄTKA POLKOWICE 32:00,72
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu