Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 26 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
INDYWIDUALNA CZASÓWKA W ŻMIGRODZIE
w Żmigrodzie na czasówce wliczanej w tym roku do cyklu Roadmaraton ścigało się z czasem blisko 90 osób na dystansie 19,3 km.

Piotr Szulc zwyciężył w swojej kategorii C przed Andrzejem Witkowskim, na podium stanęli też Henryk Zięba w kat. D trzeci, Józef Skubiszewski w kat. drugi.

Poza podium, ale z dobrymi czasami zneleźli się m.in. Zenon Janiak, Rafał Wiatrak, Mirek Fitał a w środku stawki uplasował się dolnośląski wojewoda Rafał Jurkowlaniec.

Z licencją pojawiło się tylko 4 zawodników, choć wcześniej organizatorzy zapraszali tylko tych z "papierami" czym spowodowali spore zamieszanie. W tej kategorii 3 pierwsze miejsca zdobyli zawodnicy z Polkowickiego Skorpiona. Wyniki w "czytaj więcej".
Szczególy
WYNIKI CZASÓWKI W ŻMIGRODZIE


MĘŻCZYŹNI A

1 21 RESPONDEK KRYSTIAN KLUCZBORK SR CYKLISTA KLUCZBORK 00:26:40,70
2 33 śMUDZIN ROBERT WOLSZTYN TGV TEAM 00:27:03,84
3 10 KOTOWSKI KRZYSZTOF BOLESŁAWIEC 00:27:10,01
4 31 WUJCZAK BARTOSZ KOŚCIAN TGV TEAM 00:27:29,73
5 13 GRZESIEK ŁUKASZ KRASZEWICE 00:28:12,84
6 35 JANCZURA KRZYSZTOF MILICZ KS AZS PWR 00:28:25,85
7 42 KOLENDA MICHAŁ WROCŁAW WROCŁAWSCY KURIERZY ROWEROWI 00:29:43,61
8 12 STALINGER TOMASZ WROCŁAW KS AZS PWR 00:29:45,32
9 30 WOŹNIAK MACIEJ KOŚCIAN TGV TEAM 00:29:49,68
10 34 TECŁAW AREK LEGNICA KS AZS PWR 00:30:17,21
11 1 KRYK MATEUSZ BIERUTÓW BIKE-SERWIS. OLEŚNICA 00:30:36,83
12 11 SZCZYPEK JAROSŁAW OSIECZNICA 00:31:23,73
13 3 KONIK GRZEGORZ GDAŃSK 00:31:43,46
14 83 ŚMIGIELSKI SZYMON LESZNO LKK LESZNO 00:32:37,54
15 4 GIEZEK ŁUKASZ WROCŁAW 00:32:45,84
16 8 JAGUŚ WOJCIECH MYSŁOWICE SEKCJA KOLARSKA ŚLĄSKICH TZN 00:32:49,72
17 86 SERAFIN JACEK LUBSZA SR CYKLISTA KLUCZBORK 00:33:02,52
18 7 DOBRZAŃSKI MAREK KLUCZBORK 00:33:21,23
19 72 JAGIEŁŁO ARTUR WROCŁAW 00:35:41,77
20 55 BIELUŃ PATRYK OPOLE 00:36:49,15
21 71 JAGIEŁŁO PAWEŁ WROCŁAW 00:38:54,70


MĘŻCZYŹNI B

1 66 ADAMCZYK MAREK JASTRZĘBIE ZDRÓJ TORIAN-MEGIW-FELT GLIWICE 00:28:45,05
2 32 KUBACIK RAFAŁ KOŚCIAN TGV TEAM 00:29:05,21
3 78 TOMCZYŃSKI ANDRZEJ ŁÓDŹ WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ 00:29:06,80
4 24 CHWIŁKOWSKI BORYS LUBOŃ 00:29:08,17
5 45 WIATRAK RAFAŁ MILICZ MILICZ 00:29:28,03
6 43 TRUSZKIEWICZ TOMASZ GLIWICE ERABIKE TEAM 00:29:33,95
7 75 TIETZ ARKADIUSZ LESZNO LKK LESZNO 00:30:07,84
8 2 LESIECKI TOMASZ ZABRZE 00:30:25,50
9 28 MAJCHRZAK DOMINIK KOŚCIAN TGV TEAM 00:30:50,30
10 85 MACIAŚ TOMASZ OPOLE SR CYKLISTA KLUCZBORK 00:31:19,68
11 9 BORTEL MIREK TYCHY QPFARM MEGASCOT TYCHY 00:32:09,90


MĘŻCZYŹNI C

1 27 SZULC PIOTR WROCŁAW ESKA TEAM 00:27:25,97
2 58 WITKOWSKI ANDRZEJ OLEŚNICA SZERSZENIE TRZEBNICA 00:29:18,30
3 57 JEZIERSKI RAFAŁ NIEMODLIN 00:29:31,86
4 62 FITAŁ MIROSŁAW WROCŁAW SCOTT TEAM 00:30:12,65
5 56 JASIK JACEK MYSŁOWICE ROWERY NA BYTOMSKIEJ 00:30:18,01
6 54 WĘGRZYNOWICZ ADAM OPOLE 00:31:01,58
7 22 JASTRZĘBSKI PIOTR PRZYCZYNA GÓRNA 00:31:51,33
8 15 ŚLEBODA ROBERT WOŁÓW TKKF RAZEM WOŁÓW 00:32:04,43
9 76 JURKOWLANIEC RAFAŁ WROCŁAW 00:32:42,61
10 69 PODGAJNY DARIUSZ WROCŁAW 00:33:00,97
11 81 LEWICKI MARIUSZ LESZNO 00:33:01,99
12 101 LASOTA WIESŁAW TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA 00:34:17,64

MĘŻCZYŹNI D

1 19 ZDANOWICZ MAREK GLIWICE TORIAN-MEGIW-FELT GLIWICE 00:29:40,58
2 74 RZEPKA TADEUSZ ŁÓDŹ 00:29:46,87
3 100 ZIĘBA HENRYK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA 00:30:21,62
4 90 JANIAK ZENON TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA 00:30:41,48
5 73 ŁUCZYŃSKI MARIAN ŁÓDŹ MOCNE KOŁO ANDRESPOL 00:30:47,58
6 6 CICHOSZ ZENON KLUCZBORK SR CYKLISTA KLUCZBORK 00:30:58,25
7 98 PRZYBYLSKI MARIAN TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA 00:31:01,27
8 61 ROJEK KAZIMIERZ BRZEG SR CYKLISTA KLUCZBORK 00:31:03,79
9 64 KOMISARUK LESŁAW WROCŁAW 00:31:08,56
10 23 WASILEWSKI PIOTR KTUKOL GŁUCHOŁAZY KTUKOL GŁUCHOŁAZY 00:31:56,29
11 99 JANIAK MIROSŁAW TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA 00:32:19,55
12 77 GREMPKA RYSZARD WROCŁAW 00:32:41,36
13 67 JABŁOŃSKI JANUSZ GLIWICE GENERAL MOTORS GLIWICE 00:32:47,11
14 20 RESPONDEK JERZY KLUCZBORK SR CYKLISTA KLUCZBORK 00:32:51,80
15 84 PAZOŁA BOGUSŁAW LESZNO LKK LESZNO 00:33:15,11
16 89 WIECZORKOWSKI STANISŁAW TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA 00:33:54,30
17 92 POPRAWSKI MACIEJ STRUPINA FAMILY TEAM GÓROWO-KRUSICA 00:34:00,54
18 79 LUTOSTAŃSKI ROMAN LESZNO LKK LESZNO 00:34:02,41
19 82 POŁOMSKI WIESŁAW LESZNO 00:35:28,76
20 80 ŚMIEGIELSKI PIOTR LESZNO LKK LESZNO 00:36:49,75
21 60 GRAF MAREK LESZNO 00:42:43,49
22 18 MAJCHRZAK BOGDAN MILICZ 00:45:17,1


MĘŻCZYŹNI E

1 70 BRYŚ HENRYK KOMPRACHCICE SKALNIK GRACZE 00:29:36,92
2 63 SKUBISZEWSKI JÓZEF WROCŁĄW 00:31:56,00
3 47 KRZESAK JAN śMIGRÓD 00:31:57,51
4 68 BŁOŃSKI MARIAN śMIGRÓDEK 00:32:14,75
5 17 SIWEK STANISŁAW GLIWICE TORIAN-MEGIW-FELT GLIWICE 00:32:59,78
6 41 KOŁODZIEJCZYK LESZEK POLKOWICE 00:33:21,47
7 91 GRABOWSKI KAZIMIERZ OLEŚNICA 00:34:42,22
8 14 ŚLEBODA RYSZARD WOŁÓW 00:34:59,98
9 95 MIADZIOŁKO ZDZISŁAW WOŁÓW TKKF RAZEM WOŁÓW 00:36:01,23
10 93 STĘCLIK WACŁAW MILICZ 00:36:26,80
11 94 MIKOŁAJCZYK BERNARD MILICZ RMG LZS MILICZ 00:36:58,10
12 46 ZAJICZEK BOLESŁAW MILICZ LZS BARYCZANIN 00:42:09,01



Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu