Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 22 Stycznia 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
MISTRZ POLSKI NA SZOSIE 2010
Zygmunt Krawczyk Mistrzem Polski w indywidualnej je?dzie na czas!


?wietny wyst?p Jurka Sikory - trzecie miejsce w swojej kategorii!


Niestety poza podium Zbyszek Szcz?sny, Piotrek Szulc, Wielis?aw Szyma?ski i inni zawodnicy, za których trzymali?my kciuki.

Szczególy
ZDJ?CIA


D?ugo?? trasy: 20 km ?rednia zwyci?zcy: 45,35 km/h


JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS
MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS 2010

Kategoria - MASTERS I

Mistrz Polski na rok 2010
1 126 POL 19731227 KORC Artur TK Masters Gi?ycko 26:46,47 00:00,00
I-vce Mistrz na rok 2010
2 119 POL 19740912 WO?NIAK Dariusz Skorpion Polkowice 26:55,39 00:08,92
II-vce Mistrz na rok 2010
3 114 POL 19730306 TOMASIAK Grzegorz MAYDAY TEAM Lublin 27:52,07 01:05,60
4 122 POL 19750623 PYTLAK Grzegorz Skorpion Polkowice 28:39,16 01:52,69
5 102 POL 19791127 NASKR?T Filip TGV TEAM Ko?cian 28:40,43 01:53,96
6 108 POL 19761027 CZUCHROWSKI Micha? UKS Jedynka Limaro Kórnik 28:41,97 01:55,50
7 115 POL 19780830 BOROWSKI Adam MTC Mogilno 28:50,71 02:04,24
8 117 POL 19720225 MROZEK Andrzej MAYDAY TEAM Lublin 28:56,77 02:10,30
9 130 POL 19750601 SZADURO Pawe? Gdynia 29:01,99 02:15,52
10 103 POL 19791111 SZL?ZAK Micha? Konstancin 29:08,24 02:21,77
11 101 POL 19770512 PIETRZAK Pawe? LKUKS Pszczyna B.B. 29:31,64 02:45,17
12 109 POL 19710502 BONECKI Marek Car-Bon Team Legnica 29:37,33 02:50,86
13 118 POL 19790626 POTR?? Emil NIEZRZESZONY 30:03,43 03:16,96
14 123 POL 19730813 KIMBORT Pawe? TALVI SPORT Szklarska Por?ba 30:03,64 03:17,17
15 107 POL 19750829 NOWAK Krzysztof PTC Pozna? 30:14,42 03:27,95
16 113 POL 19730704 GAWRO?SKI Tomasz ?ód? 30:27,71 03:41,24
17 132 POL 19770416 PAW?OWSKI Roman ?wiecie n/Wis?? 31:03,42 04:16,95
18 121 POL 19730630 PYTLAK Janusz Skorpion Polkowice 31:06,05 04:19,58
19 104 POL 19770602 PATYNOWSKI Piotr kameleonteam.pl/ PI?A 31:15,19 04:28,72
20 105 POL 19720205 KNAP Arkadiusz kameleonteam.pl / PI?A 31:37,46 04:50,99
21 106 POL 19760329 KNOP Tomasz B.KK "Rant" Bartoszyce 31:46,88 05:00,41
22 110 POL 19740926 GRZEGRZÓ?KA Mariusz niestowarzyszony 31:52,99 05:06,52
23 112 POL 19760219 DWORCZYK Wojciech TTC JADE Toru? 32:00,98 05:14,51
24 120 POL 19770223 ?ELICHOWSKI Pawe? Skorpion Polkowice 32:19,60 05:33,13
25 124 POL 19770304 SZTURO Rafa? TTC JADE Toru? 33:15,02 06:28,55
26 111 POL 19720526 GOGOLIN Zbigniew PPG Rumi?ski 34:07,10 07:20,63
27 22 POL 19731008 KAP?O?SKI Arkadiusz TTC JADE Toru? 35:08,38 08:21,91
28 116 POL 19750304 POLKOWSKI Jaros?aw NIEZRZESZONY Warszawa 36:05,02 09:18,55

MASTERS II A

1 217 POL 19701209 MARCINIAK Robert Danielo Sochaczew 27:33,19 00:00,00
I-vce Mistrz na rok 2010
2 214 POL 19660503 KOZDROWICKI Robert NIEZRZESZONY Przemy?l 28:24,97 00:51,78
II-vce Mistrz na rok 2010
3 207 POL 19660203 SIKORA Jerzy NIEZRZESZONY Harfa Harryson 28:28,68 00:55,49
4 203 POL 19670302 BRUNKE Leszek NIEZRZESZONY 29:03,58 01:30,39
5 201 POL 19670927 BONDARYK Robert NIEZRZESZONY 29:07,41 01:34,22
6 202 POL 19670331 PAW?OWSKI Arkadiusz NIEZRZESZONY 30:06,38 02:33,19
7 204 POL 19671213 URBAN Alfred KS Ruszcza 30:30,69 02:57,50
8 215 POL 19680112 ?LIWA Piotr KKCiM Smok Kraków 30:31,57 02:58,38
9 210 POL 19660324 JAB?O?SKI Robert Cz?stochowa 30:41,68 03:08,49
10 208 POL 19690601 FAFU?A Jaros?aw FELD TEAM 30:47,42 03:14,23
11 206 POL 19680115 KO?OMA?SKI Jaros?aw GKS Cartusia Kartuzy 30:48,79 03:15,60
12 205 POL 19700307 SIKORSKI Tomasz JLKS Józefina 30:50,07 03:16,88
13 212 POL 19690621 DRZEWIECKI Jacek Cz?stochowa 31:02,79 03:29,60
14 213 POL 19701110 GA?EK Damian Talvi Sport Jelenia Góra 31:16,11 03:42,92
15 211 POL 19681029 FOREMSKI S?awomir TTC Jade Toru? 31:21,56 03:48,37
16 221 POL 19660922 KWIATKOWSKI Tomasz TTC Jade Toru? 31:47,49 04:14,30
17 220 POL 19680906 REGULSKI Dariusz MKK Olsh Team, Ostro??ka 31:49,68 04:16,49
18 216 POL 19670710 KARASI?SKI Robert NIEZRZESZONY Piotrków Trybunalski 31:52,60 04:19,41
19 209 POL 19691027 BOGUS Rafa? Cz?stochowa 32:01,04 04:27,85
20 218 POL 19690617 ZIÓ?KOWSKI Janusz TTC Jade Toru? 32:02,22 04:29,03
21 223 POL 19680503 MI?OGRODZKI Robert TTC Jade Toru? 32:33,18 04:59,99
22 219 POL 19680915 OR?OWSKI Bogdan TTC Jade Toru? 32:37,60 05:04,41
23 225 POL 19690526 ROWICKI Wies?aw Blizne 33:31,27 05:58,08
24 222 POL 19690202 GWIAZDOWSKA Krystyna KKT Lublin 40:04,49 12:31,30
Do wy?cigu zg?oszono 24 zawodników
Wystartowa?o 24 zawodników
Wy?cig uko?czy?o 24 zawodników Komisja S?dziowska
Zawodnicy nr 207 i 208 zgodnie z art.12.1.040 - tabela kar czasowych dla zawodników w je?dzie na czas,
zostali ukarani kar? czasow? 5 sekund.

KATEGORIA IIB


D?ugo?? trasy: 20 km ?rednia zwyci?zcy: 42,22 km/h

1 258 POL 19611202 LEDUCHOWSKI Dariusz W?ókniarz ?ód? 28:42,50 00:00,00
I-vce Mistrz na rok 2010
2 252 POL 19610413 BLADOWSKI Roman KS LECHIA Gda?sk 28:57,14 00:14,64
II-vce Mistrz na rok 2010
3 265 POL 19630209 KULIK Andrzej DANIELO Podkowa 29:06,55 00:24,05
4 255 POL 19610504 KWIATKOWSKI Jerzy GDF SUEZ PO?ANIEC 29:12,46 00:29,96
5 251 POL 19631208 PALCZEWSKI Jaros?aw ?ód? 29:18,79 00:36,29
6 262 POL 19611005 PAWLAK Adam Romet Bydgoszcz 29:28,12 00:45,62
7 263 POL 19630701 SZULC Piotr ESKA XENOFIT TEAM Wroc?aw 29:45,17 01:02,67
8 271 POL 19620123 BEJNER Krzysztof Tczew 29:58,70 01:16,20
9 267 POL 19630722 FIGURA Jacek MAYDAY TEAM Lublin 30:26,04 01:43,54
10 268 POL 19610121 WELKE Piotr Romet Bydgoszcz 30:34,27 01:51,77
11 272 POL 19640220 JATCZAK Miros?aw TC Chrobry G?ogów 31:00,78 02:18,28
12 257 POL 19610701 GROSZ Zbigniew TTC Turek 31:03,35 02:20,85
13 260 POL 19610414 WIERZCHO? Marek LTC Lublin 31:04,09 02:21,59
14 269 POL 19630318 PRZYBYSZEWSKI Pawe? DANIELO 31:31,19 02:48,69
15 256 POL 19650117 GRAJEWSKI Jerzy MASTERS Gi?ycko 31:35,32 02:52,82
16 261 POL 19630218 KARPI?SKI Miros?aw MAYDAY Lublin 31:36,50 02:54,00
17 253 POL 19620526 ??TOWSKI Jerzy KS LECHIA Gda?sk 31:45,88 03:03,38
18 270 POL 19650522 MICHA?OWSKI Ryszard TTC Jade Toru? 32:38,44 03:55,94
19 264 POL 19631003 SOBIERAJ Krzysztof TTC Jade Toru? 32:52,00 04:09,50
NW 259 POL 19631115 PAWLIK Krystian Sosnowiec 54:00,00 25:17,50
PK 266 POL 19641127 KRAWCZYK Robert MAYDAY TEAM Lublin 27:52,44
Do wy?cigu zg?oszono 21 zawodników
Wystartowa?o 19 zawodników
Wy?cig uko?czy?o 19 zawodników

Zawodnik nr 266 spó?ni? si? na start, decyzj? komisarzy wystartowa? poza konkursem.




Kategoria - MASTERS III - A

D?ugo?? trasy: 20 km ?rednia zwyci?zcy: 42,15 km/h

Mistrz Polski na rok 2010
1 310 POL 19560115 BARCICKI Adam ?ód? 28:47,17 00:00,00
I-vce Mistrz na rok 2010
2 303 POL 19570527 RATAJCZYK Piotr AUTO SERWIS Kalin 28:51,11 00:03,94
II-vce Mistrz na rok 2010
3 309 POL 19561103 JAGIE?A Jerzy W?ókniarz ?ód? 28:51,65 00:04,48
4 319 POL 19600405 MALINOWSKI Robert Trzebiatów 28:59,97 00:12,80
5 301 POL 19600428 PA?CIAK Marek GK Gliwice 29:48,68 01:01,51
6 304 POL 19600113 KURKIEWICZ Bogdan Zielona Góra 29:51,75 01:04,58
7 315 POL 19591201 KNAFEL Grzegorz B?dzin 29:58,05 01:10,88
8 320 POL 19600702 SZKO?UDA Zbigniew Chrab?szcze Nowogard 30:01,14 01:13,97
9 307 POL 19600304 BOREK Kazimierz STS Skar?ysko 30:02,19 01:15,02
10 308 POL 19571005 KALINOWSKI Zdzis?aw Choszczno 30:32,47 01:45,30
11 306 POL 19600820 MAKOWSKI Damian Ruda ?l?ska 30:45,37 01:58,20
12 313 POL 19590130 KRZEMI?SKI Stefan KTC Ko?o 31:21,63 02:34,46
13 318 POL 19600328 HARBACEWICZ Franciszek JF Duet Goleniów 31:44,72 02:57,55
14 314 POL 19570924 PSZENICA Bogdan MLKS Wielu? 32:23,27 03:36,10
15 311 POL 19560926 TWARDZISZEWSKI Waldemar Podgórzyn 32:42,55 03:55,38
16 317 POL 19600920 WASILEWSKI Andrzej MKK OLSK - TEAM Maków Maz. 33:34,30 04:47,13
17 302 POL 19580520 WI?NIEWSKI Jerzy Miko?ów 34:38,41 05:51,24
18 305 POL 19590302 CHECHELSKI Wojciech Ch?ciny 36:12,11 07:24,94
19 312 POL 19560404 GORZYCKI Marek TTC JADE Toru? 38:46,86 09:59,69




Kategoria - MASTERS III - B
D?ugo?? trasy: 20 km ?rednia zwyci?zcy: 42,16 km/h

Mistrz Polski na rok 2010
1 367 POL 19550329 KRAWCZYK Zygmunt Harfa Harryson 28:46,62 00:00,00
I-vce Mistrz na rok 2010
2 351 POL 19550913 KWIECIE? Wojciech LMGKK Ziemia Brzeska PSV 1895 Passau Brzeg 28:55,08 00:08,46
II-vce Mistrz na rok 2010
3 363 POL 19540108 PYZIKOWSKI Cezary Lubelski Klub Kolarski 29:21,20 00:34,58

4 360 POL 19541227 RYCHTER Wies?aw BUCHALTER ELBL?G 29:57,80 01:11,18
5 364 POL 19530720 JAGIELSKI Henryk Prudnik 30:22,30 01:35,68
6 370 POL 19550206 PAWLICZAK Adam W?ókniarz ?ód? 30:46,02 01:59,40
7 366 POL 19530221 JOWIK Franciszek PSL Wa?brzych 30:49,01 02:02,39
8 352 POL 19541124 KRAWIEC Zdzis?aw GTC Skalnik Gracze 30:49,98 02:03,36
9 365 POL 19551122 JAKU? Leszek KS SCOUT Cz?stochowa 30:56,00 02:09,38
10 368 POL 19540521 WRONA Ryszard Sobótka 30:56,56 02:09,94
11 371 POL 19530930 GIEREJ Jerzy TTC JADE Toru? 31:44,28 02:57,66
12 353 POL 19520720 M?CZY?SKI Czes?aw P?ock 31:46,17 02:59,55
13 369 POL 19540530 KRYSZTOFIAK Andrzej W?ókniarz ?ód? 32:07,39 03:20,77
14 374 POL 19550822 DOLSKI Tadeusz TTC JADE Toru? 32:10,67 03:24,05
15 358 POL 19540416 KOZ?OWSKI Jan Turek 32:11,49 03:24,87
16 362 POL 19540609 MITURA Jerzy ZKS Elpis Mayday Lublin 32:29,11 03:42,49
17 359 POL 19540104 SADOWSKI Leszek Kameleon Team Pi?a 32:29,49 03:42,87
18 373 POL 19530205 CZUK Marek TTC JADE Toru? 32:56,29 04:09,67
19 372 POL 19540302 ?MIECHOWSKI Jan TTC JADE Toru? 34:07,40 05:20,78
20 354 POL 19540414 KAJSER/kwiecie? Zbigniew Ostrzeszów 34:17,30 05:30,68
21 355 POL 19510323 CZERWI?SKI Wiktor Lider Sztum 34:34,93 05:48,31
22 357 POL 19521231 DROBNICA Andrzej TK Masters Gi?ycko 34:57,79 06:11,17
23 361 POL 19530815 OPYRCHA? Marian KKCM Smok Kraków 36:22,31 07:35,69
24 356 POL 19510922 SULECKI Ryszard TTC JADE Toru? 36:30,11 07:43,49
25 375 POL 19550112 KONECKI Stanis?aw Mys?owice 41:10,79 12:24,17



Kategoria - MASTERS IV
- A D?ugo?? trasy: 20 km ?rednia zwyci?zcy: 42,08 km/h


Mistrz Polski na rok 2010
1 417 POL 19461103 GAJEWSKI Jerzy WKS Legia Masters Warszawa 28:52,55 00:00,00
I-vce Mistrz na rok 2010
2 404 POL 19500117 KORCALA Kazimierz KKCiM Smok Kraków 29:24,60 00:32,05
II-vce Mistrz na rok 2010
3 418 POL 19470920 TRAM? Grzegorz WKS Legia Masters Warszawa 29:51,37 00:58,82
4 407 POL 19460530 PFEIFER Zygmunt Wa?brzych 29:51,49 00:58,94
5 414 POL 19490121 SZCZ?SNY Zbigniew Sobótka 30:23,13 01:30,58
6 403 POL 19471003 MAMOS Ryszard Braunschweig 30:54,00 02:01,45
7 406 POL 19490130 SIKORSKI Micha? Bank BG? W?oc?awek 31:18,97 02:26,42
8 409 POL 19460821 NIESPODZIANY Zbigniew LECHIA Gda?sk 31:40,77 02:48,22
9 405 POL 19470617 LASCIOLI Edward TALVI SPORT Szklarska Por?ba 31:54,84 03:02,29
10 415 POL 19460105 TYBURSKI Józef MKK Maków Mazowiecki OLSH Team 32:33,17 03:40,62
11 411 POL 19480913 KONIECZKA Zbigniew ?ód? niezrzeszony 33:19,89 04:27,34
12 408 POL 19481108 WIECZOREK Roman Baroszycki Klub Kolarski "Rant" 33:26,18 04:33,63
13 410 POL 19500522 STACHACZ Jerzy ?ód? niezrzeszony 33:36,45 04:43,90
14 412 POL 19460421 WACHOWSKI W?adys?aw B?dzin 34:05,98 05:13,43
15 416 POL 19460106 WALASEK Stanis?aw BTC Busko Zdrój 34:16,16 05:23,61
16 413 POL 19491009 S?ODAK Jerzy ?ód? 35:07,94 06:15,39
17 401 POL 19470427 WÓJCIK Stefan Krosno 36:31,06 07:38,51
18 402 POL 19460410 WCISKO Stanis?aw KTC 200 Ko?skie 37:40,51 08:47,96



Kategoria - MASTERS IV - B D?ugo?? trasy: 20 km ?rednia zwyci?zcy: 40,97 km/h


Mistrz Polski na rok 2010
1 467 POL 19440518 LESZCZY?SKI Ksawery CTC Cz?stochowa 29:29,61 00:00,00
I-vce Mistrz na rok 2010
2 458 POL 19430119 GRABOWSKI Edmund KS Lechia Gda?sk 30:49,35 01:19,74
II-vce Mistrz na rok 2010
3 451 POL 19430327 MYSZKOWSKI Rados?aw MKS Aleksandrów 31:51,15 02:21,54
4 453 POL 19410416 PATERKA Stanis?aw TC Chrobry Felt G?ogów 31:51,86 02:22,25
5 471 POL 19430621 SZYMA?SKI Wielis?aw Wroc?aw 31:58,36 02:28,75
6 466 POL 19440501 BODZIOCH Fryderyk BTC Busko Zdrój 33:55,28 04:25,67
7 457 POL 19450220 BOGDZIEWICZ Eugeniusz KS Lechia Gda?sk 34:13,77 04:44,16
8 463 POL 19411007 SZEWCZYK Helmut L?dziny 34:16,56 04:46,95
9 464 POL 19450714 KARAKULA Micha? STC Soko?ów Podlaski 34:22,44 04:52,83
10 465 POL 19440622 KAZIMIERCZAK Jan PTC Pozna? 34:39,52 05:09,91
11 459 POL 19450918 W?ODARCZYK Miros?aw MKS Lewart-AGS Lubartów 34:49,21 05:19,60
12 472 POL 19430206 SKUCZY?SKI Roman WKS LEGIA Masters Warszawa 35:05,21 05:35,60
13 455 POL 19420923 JASTRZ?BSKI Janusz TK Masters Gi?ycko 35:16,46 05:46,85
14 456 POL 19420816 SZPILCZY?SKI Witold LTC Lublin 35:32,25 06:02,64
15 475 POL 19440715 BARTKOWIAK Bogdan PTC Pozna? 35:36,42 06:06,81
16 462 POL 19420819 ZAGDA?SKI Tadeusz LKS Stargard Szczeci?ski 36:06,89 06:37,28
17 461 POL 19440301 JURZYCA Edward Orzesze 36:33,58 07:03,97
18 452 POL 19451014 KUBIAK Tadeusz Pozna?-Gowarzewo 37:04,20 07:34,59
19 474 POL 19431001 SZEWCZY?SKI W?odzimierz WTC Warszawa 37:38,97 08:09,36
20 468 POL 19421111 IWANCZENKO Ryszard Legnica 38:53,69 09:24,08
21 470 POL 19410807 DITTRICH Les?aw LZS Szubin 39:17,80 09:48,19
22 469 POL 19411009 FALKOWSKI Ludwik Ludowice 39:42,45 10:12,84
23 454 POL 19410526 KWAS Mieczys?aw niestowarzyszony 46:27,25 16:57,64


Kategoria - MASTERS V - A ?rednia zwyci?zcy: 36,08 km/h
Mistrz Polski na rok 2010
1 510 POL 19400807 SZEMRAJ Jerzy KS Corlowia Piekary ?l. 33:26,18 00:00,00
I-vce Mistrz na rok 2010
2 502 POL 19400106 MAGDA Józef KKCiM Smok Kraków 34:15,68 00:49,50
II-vce Mistrz na rok 2010
3 511 POL 19401214 POPIO?EK Jerzy TTC Jade Toru? 35:03,07 01:36,89
4 506 POL 19361013 LUDWICZAK Jan TC CHROBRY G?ogów 35:33,14 02:06,96
5 512 POL 19390711 MISIAK Józef Mi?kinia 35:46,84 02:20,66
6 505 POL 19370410 DOLATA Micha? W?ókniarz ?ód? 35:59,95 02:33,77
7 503 POL 19370806 PODGÓRSKI Jerzy ?ód? 36:04,23 02:38,05
8 504 POL 19391101 B?ASZCZYK Eugeniusz K.T.C. Koszalin 36:41,56 03:15,38
9 509 POL 19370613 ?O? W?odzimierz REMO ROMET G?owno 36:52,88 03:26,70
10 515 POL 19370723 PO?PIECH Tadeusz WKS Legia Warszawa 38:07,93 04:41,75
11 517 POL 19370515 WÓDKIEWICZ Andrzej MKK OLSH TEAM Maków Maz. 38:14,19 04:48,01
12 501 POL 19400103 NAHAJOWSKI Stanis?aw Ustrzyki Dolne 38:14,92 04:48,74
13 516 POL 19380102 GO??BIOWSKI S?awomir WKS Legia Warszawa 38:28,48 05:02,30
14 507 POL 19390523 SOWA Tadeusz LKS Stargard Szczeci?ski 38:31,79 05:05,61
15 508 POL 19390512 LAMPART Janusz STC-Stargard Szczeci?ski 39:57,71 06:31,53
16 514 POL 19360101 JA?CZEWSKI Jan Lublin 40:41,54 07:15,36
17 513 POL 19370727 TOMCZYK Zenon FMG Piotrków Tryb PIOMA 40:46,14 07:19,96



Kategoria - MASTERS V - B
D?ugo?? trasy: 20 km ?rednia zwyci?zcy: 33,78 km/h

Mistrz Polski na rok 2010
1 6 POL 19320818 MATYSZEWSKI Ireneusz Piotrków Trybunalski 35:52,40 00:00,00
I-vce Mistrz na rok 2010
2 5 POL 19291015 LE?NIAK Jerzy KTC Ko?obrzeg 37:25,26 01:32,86
II-vce Mistrz na rok 2010
3 3 POL 19340216 ARENDARCZYK Jan Skalnik Gracze 40:31,07 04:38,67

4 7 POL 19301012 TUREK Marcin Justynów 41:36,20 05:43,80
5 2 POL 19350325 BERCZY?SKI Marian Kolejarz Cz?stochowa 41:41,43 05:49,03
6 9 POL 19340828 FERKALUK Tadeusz Z?otoryja 42:45,95 06:53,55
7 4 POL 19311004 KASPEREK Józef Opole 45:16,75 09:24,35
8 1 POL 19310223 PYTKA Piotr KTC-Ko?skie 45:41,43 09:49,03
9 8 POL 19330422 LESZCZYNSKI Bogdan K.T.C. Koszalin 56:13,37 20:20,97

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu