Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 25 Marca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
MISTRZOWIE POLSKI PARAMI
Zygmunt Krawczyk i Ryszard Wrona zdobyli tytu? Mistrzów Polski w kategorii IIIb.

Zbigniew Szcz?sny w parze z krakowianinem Kazimierzem Korcal? zostali wicemistrzami Polski przed Edwardem Lascioli z Zygmuntem Pfeiferem (kat IVA).

Tytu? vice Mistrza przywióz? równie? do Wroc?awia Wielis?aw Szyma?ski, który wystartowa? w parze z Rados?awem Myszkowskim.

Szczególy
MASTERS I

1 POL 19770905 CH?DZY?SKI Daniel TEAM DANIELO PL 33:21,67
POL 19731227 KORC Artur TK Masters Gi?ycko 33:21,67
I-vce Mistrz na rok 2010
2 POL 19750623 PYTLAK Grzegorz Skorpion Polkowice 33:43,98 00:22,31
POL 19740912 WO?NIAK Dariusz Skorpion Polkowice 33:43,98 00:22,31
II-vce Mistrz na rok 2010
3 POL 19750601 SZADURO Pawe? Gdynia 33:51,47 00:29,80
POL 19730306 TOMASIAK Grzegorz MAYDAY TEAM Lublin 33:51,47 00:29,80

4 POL 19720225 MROZEK Andrzej MAYDAY TEAM Lublin 35:10,74 01:49,07
POL 19790626 POTR?? Emil NIEZRZESZONY 35:10,74 01:49,07
5 POL 19761027 CZUCHROWSKI Micha? UKS Jedynka Limaro Kórnik 35:13,03 01:51,36
POL 19750829 NOWAK Krzysztof PTC Pozna? 35:13,03 01:51,36
6 POL 19720324 GOLDEWICZ Pawe? Józefów Otwock 35:52,33 02:30,66
POL 19760312 KUROWSKI Ernest Józefów Otwock 35:52,33 02:30,66
7 POL 19710502 BONECKI Marek Car-Bon Team Legnica 36:16,19 02:54,52
POL 19760325 JA?KIEWICZ S?awomir TALVI SPORT Jelenia Góra 36:16,19 02:54,52
8 POL 19730630 PYTLAK Janusz Skorpion Polkowice 36:57,59 03:35,92
POL 19730813 KIMBORT Pawe? TALVI SPORT Szklarska Por?ba 36:57,59 03:35,92
9 POL 19720205 KNAP Arkadiusz kameleonteam.pl / PI?A 37:30,29 04:08,62
POL 19770602 PATYNOWSKI Piotr kameleonteam.pl/ PI?A 37:30,29 04:08,62
10 POL 19791111 SZL?ZAK Micha? Konstancin 38:00,88 04:39,21
POL 19770223 ?ELICHOWSKI Pawe? Skorpion Polkowice 38:00,88 04:39,21
11 POL 19720526 GOGOLIN Zbigniew PPG Rumi?ski 38:54,74 05:33,07
POL 19770416 PAW?OWSKI Roman ?wiecie n/Wis?? 38:54,74 05:33,07
12 POL 19760518 FAUSEK Marcin TTC JADE Toru? 39:38,50 06:16,83
POL 19770304 SZTURO Rafa? TTC JADE Toru? 39:38,50 06:16,83
13 POL 19760219 DWORCZYK Wojciech TTC JADE Toru? 40:22,00 07:00,33
POL 19790211 JACKOWIAK Micha? TTC JADE Toru? 40:22,00 07:00,33



Kategoria - MASTERS II - A

D?ugo?? trasy: 25 km ?rednia zwyci?zcy: 43,72 km/h

Mistrz Polski na rok 2010
1 POL 19670302 BRUNKE Leszek NIEZRZESZONY 34:31,62 00:00,00
POL 19660503 KOZDROWICKI Robert NIEZRZESZONY Przemy?l 34:31,62
I-vce Mistrz na rok 2010
2 POL 19701030 J?DRZEJEWSKI Micha? ?ód? 34:51,80 00:20,18
POL 19680702 LIWI?SKI Andrzej SGAGA 24 SPRINT ?ód? 34:51,80 00:20,18
II-vce Mistrz na rok 2010
3 POL 19670927 BONDARYK Robert NIEZRZESZONY Cybinka 34:58,70 00:27,08
POL 19700405 MACI?G Robert Krosno Odrza?skie 34:58,70 00:27,08
4 POL 19690601 FAFU?A Jaros?aw HARFA HARRYSON Wroc?aw 35:11,72 00:40,10
POL 19660203 SIKORA Jerzy Harfa Harryson Ole?nica 35:11,72
5 POL 19701110 GA?EK Damian Talvi Sport Jelenia Góra 36:06,04 01:34,42
POL 19670331 PAW?OWSKI Arkadiusz NIEZRZESZONY 36:06,04 01:34,42
6 101 POL 19690621 DRZEWIECKI Jacek Cz?stochowa 36:50,51 02:18,89
POL 19671213 URBAN Alfred KS Ruszcza 36:50,51 02:18,89
7 113 POL 19681029 FOREMSKI S?awomir TTC Jade Toru? 37:47,78 03:16,16
POL 19660922 KWIATKOWSKI Tomasz TTC Jade Toru? 37:47,78 03:16,16
8 103 POL 19680915 OR?OWSKI Bogdan TTC Jade Toru? 38:25,82 03:54,20
POL 19690617 ZIÓ?KOWSKI Janusz TTC Jade Toru? 38:25,82 03:54,20
9 115 POL 19690526 ROWICKI Wies?aw Blizne 39:14,42 04:42,80
POL 19680503 MI?OGRODZKI Robert TTC Jade Toru? 39:14,42 04:42,80
10 POL 19680906 REGULSKI Dariusz MKK OLSH TEAM 39:18,83 04:47,21
POL 19690314 CEG?OWSKI Jacek KLKS LIDER Sztum 39:18,83 04:47,21


Kategoria - MASTERS II - B

D?ugo?? trasy: 25 km ?rednia zwyci?zcy: 43,47 km/h

1 211 POL 19610413 BLADOWSKI Roman KS LECHIA Gda?sk 34:51,34 00:00,00
212 POL 19610504 KWIATKOWSKI Jerzy GDF SUEZ PO?ANIEC 34:51,34
I-vce Mistrz na rok 2010
2 205 POL 19630722 FIGURA Jacek MAYDAY TEAM Lublin 35:08,28 00:16,94
206 POL 19641127 KRAWCZYK Robert MAYDAY TEAM Lublin 35:08,28 00:16,94
II-vce Mistrz na rok 2010
3 209 POL 19611202 LEDUCHOWSKI Dariusz W?ókniarz ?ód? 35:17,04 00:25,70
210 POL 19640826 CHA?A?KIEWICZ Pawe? KS W?ókniarz ?ód? 35:17,04 00:25,70

4 207 POL 19610701 GROSZ Zbigniew TTC Turek 36:08,91 01:17,57
208 POL 19630701 SZULC Piotr ESKA XENOFIT TEAM Wroc?aw 36:08,91 01:17,57
5 213 POL 19630209 KULIK Andrzej DANIELO Podkowa 36:18,43 01:27,09
214 POL 19621002 MAKOWSKI Leszek ?ód? 36:18,43 01:27,09
6 203 POL 19610414 WIERZCHO? Marek LTC Lublin 38:02,57 03:11,23
204 POL 19630218 KARPI?SKI Miros?aw MAKDAK Lublin 38:02,57 03:11,23
7 215 POL 19631003 SOBIERAJ Krzysztof TTC Jade Toru? 39:18,78 04:27,44
216 POL 19650522 MICHA?OWSKI Ryszard TTC Jade Toru? 39:18,78 04:27,44
8 201 POL 19620526 ??TOWSKI Jerzy KS LECHIA Gda?sk 42:08,80 07:17,46
202 POL 19631114 POB?OCKI Tomasz KS LECHIA Gda?sk 42:08,80 07:17,46


D?ugo?? trasy: 25 km ?rednia zwyci?zcy: 42,86 km/h
Kategoria - MASTERS III - A

Mistrz Polski na rok 2010
1 315 POL 19560115 BARCICKI Adam ?ód? 35:01,95
POL 19561103 JAGIE?A Jerzy W?ókniarz ?ód? 35:01,95
I-vce Mistrz na rok 2010
2 301 POL 19570527 RATAJCZYK Piotr AUTO SERWIS Kalin 35:24,09 00:22,14
POL 19600428 PA?CIAK Marek GK Gliwice 35:24,09 00:22,14
II-vce Mistrz na rok 2010
3 305 POL 19600304 BOREK Kazimierz STS Skar?ysko 35:41,23 00:39,
POL 19591201 KNAFEL Grzegorz B?dzin 35:41,23 00:39,28
4 309 POL 19600405 MALINOWSKI Robert Trzebiatów 35:41,27 00:39,32
POL 19600328 HARBACEWICZ Franciszek JF Duet Goleniów 35:41,27 00:39,32
5 303 POL 19571005 KALINOWSKI Zdzis?aw Choszczno 37:07,43 02:05,48
304 POL 19600820 MAKOWSKI Damian Ruda ?l?ska 37:07,43 02:05,48
6 313 POL 19560926 TWARDZISZEWSKI Waldemar Podgórzyn 37:55,18 02:53,23
314 POL 19600113 KURKIEWICZ Bogdan Zielona Góra 37:55,18 02:53,23
7 317 POL 19600702 SZKO?UDA Zbigniew Chrab?szcze Nowogard 38:47,06 03:45,11
319 POL 19600920 WASILEWSKI Andrzej MKK OLSK - TEAM Maków Maz. 38:47,06 03:45,11
8 311 POL 19590130 KRZEMI?SKI Stefan KTC Ko?o 39:39,51 04:37,56
312 POL 19590916 M?DRY Grzegorz MTC Mogilno 39:39,51 04:37,56
9 307 POL 19570103 GADOMSKI Andrzej MLKS Baszta Bytów 40:51,45 05:49,50
308 POL 19561106 SABISZ Marian MLKS Baszta Bytów 40:51,45 05:49,50


Kategoria - MASTERS III - B

D?ugo?? trasy: 25 km ?rednia zwyci?zcy: 42,49 km/h
Mistrz Polski na rok 2010
1 POL 19550329 KRAWCZYK Zygmunt Harfa Harryson Wroc?aw 35:30,50 00:00,00
POL 19540521 WRONA Ryszard Sobótka 35:30,50
I-vce Mistrz na rok 2010
2 POL 19540108 PYZIKOWSKI Cezary Lubelski Klub Kolarski 35:45,78 00:15,28
POL 19541227 RYCHTER Wies?aw BUCHALTER ELBL?G 35:45,78 00:15,28
II-vce Mistrz na rok 2010
3 POL 19551122 JAKU? Leszek KS SCOUT Cz?stochowa 35:46,42 00:15,92
POL 19550913 KWIECIE? Wojciech LMGKK Ziemia Brzeska PSV 1895 Passau Brzeg 35:46,42
4 POL 19540530 KRYSZTOFIAK Andrzej W?ókniarz ?ód? 37:21,15 01:50,65
POL 19550206 PAWLICZAK Adam W?ókniarz ?ód? 37:21,15 01:50,65
5 361 POL 19530720 JAGIELSKI Henryk Prudnik 37:44,63 02:14,13
POL 19530221 JOWIK Franciszek PSL Wa?brzych 37:44,63 02:14,13
6 363 POL 19540302 ?MIECHOWSKI Jan TTC JADE Toru? 39:13,54 03:43,04
POL 19530930 GIEREJ Jerzy TTC JADE Toru? 39:13,54 03:43,04
7 POL 19550822 DOLSKI Tadeusz TTC JADE Toru? 39:46,16 04:15,66
POL 19530205 CZUK Marek TTC JADE Toru? 39:46,16 04:15,66
8 POL 19540416 KOZ?OWSKI Jan Turek 39:50,30 04:19,80
POL 19540609 MITURA Jerzy ZKS Elpis Mayday Lublin 39:50,30 04:19,80
9 POL 19541124 KRAWIEC Zdzis?aw GTC Skalnik Gracze 40:42,93 05:12,43
POL 19530815 OPYRCHA? Marian KKCM Smok Kraków 40:42,93 05:12,43


D?ugo?? trasy: 25 km ?rednia zwyci?zcy: 41,55 km/h
Kategoria - MASTERS IV - A
Mistrz Polski na rok 2010
1 413 POL 19461103 GAJEWSKI Jerzy WKS Legia Masters Warszawa 36:10,07 00:00,00
414 POL 19470920 TRAM? Grzegorz WKS Legia Masters Warszawa 36:10,07
I-vce Mistrz na rok 2010
2 417 POL 19490121 SZCZ?SNY Zbigniew Sobótka 36:32,89 00:22,82
418 POL 19500117 KORCALA Kazimierz KKCiM Smok Kraków 36:32,89 00:22,82
II-vce Mistrz na rok 2010
3 411 POL 19470617 LASCIOLI Edward TALVI SPORT Szklarska Por?ba 36:53,63 00:43,56
412 POL 19460530 PFEIFER Zygmunt Wa?brzych 36:53,63 00:43,56
4 407 POL 19471003 MAMOS Ryszard Braunschweig 37:02,65 00:52,58
408 POL 19460821 NIESPODZIANY Zbigniew LECHIA Gda?sk 37:02,65 00:52,58
5 401 POL 19490908 FARYNIARZ Marian PTC Pozna? 37:32,58 01:22,51
402 POL 19480712 CHUDYKOWSKI Ryszard TTC JADE Toru? 37:32,58 01:22,51
6 403 POL 19500522 STACHACZ Jerzy ?ód? niezrzeszony 40:32,38 04:22,31
404 POL 19480913 KONIECZKA Zbigniew ?ód? niezrzeszony 40:32,38 04:22,31
7 415 POL 19470310 KO?ODZIEJEK Grzegorz WKS Legia Masters Warszawa 40:33,51 04:23,44
416 POL 19460105 TYBURSKI Józef MKK Maków Mazowiecki OLSH Team 40:33,51 04:23,44
8 409 POL 19460421 WACHOWSKI W?adys?aw B?dzin 41:35,23 05:25,16
410 POL 19460106 WALASEK Stanis?aw BTC Busko Zdrój 41:35,23 05:25,16
9 405 POL 19470427 WÓJCIK Stefan Krosno 44:19,46 08:09,39
406 POL 19460410 WCISKO Stanis?aw KTC 200 Ko?skie 44:19,46 08:09,39


D?ugo?? trasy: 25 km ?rednia zwyci?zcy: 39,95 km/h
Kategoria - MASTERS IV - B

Mistrz Polski na rok 2010
1 463 POL 19410416 PATERKA Stanis?aw TC Chrobry Felt G?ogów 37:55,18 00:00,00
464 POL 19440518 LESZCZY?SKI Ksawery CTC Cz?stochowa 37:55,18
I-vce Mistrz na rok 2010
2 451 POL 19430327 MYSZKOWSKI Rados?aw MKS Aleksandrów 38:25,38 00:30,20
452 POL 19430621 SZYMA?SKI Wielis?aw Wroc?aw 38:25,38 00:30,20
II-vce Mistrz na rok 2010
3 457 POL 19430119 GRABOWSKI Edmund KS Lechia Gda?sk 39:00,20 01:05,02
458 POL 19450220 BOGDZIEWICZ Eugeniusz KS Lechia Gda?sk 39:00,20 01:05,02
4 455 POL 19440622 KAZIMIERCZAK Jan PTC Pozna? 40:47,76 02:52,58
456 POL 19440501 BODZIOCH Fryderyk BTC Busko Zdrój 40:47,76 02:52,58
5 469 POL 19440301 JURZYCA Edward Orzesze 42:12,49 04:17,31
470 POL 19411007 SZEWCZYK Helmut L?dziny 42:12,49 04:17,31
6 459 POL 19450714 KARAKULA Micha? STC Soko?ów Podlaski 42:35,15 04:39,97
460 POL 19450918 W?ODARCZYK Miros?aw MKS Lewart-AGS Lubartów 42:35,15 04:39,97
7 465 POL 19420819 ZAGDA?SKI Tadeusz LKS Stargard Szczeci?ski 44:05,49 06:10,31
466 POL 19440715 BARTKOWIAK Bogdan PTC Pozna? 44:05,49 06:10,31
8 467 POL 19430206 SKUCZY?SKI Roman WKS LEGIA Masters Warszawa 44:06,11 06:10,93
468 POL 19431001 SZEWCZY?SKI W?odzimierz WTC Warszawa 44:06,11 06:10,93
9 453 POL 19420923 JASTRZ?BSKI Janusz TK Masters Gi?ycko 44:49,78 06:54,60
454 POL 19420816 SZPILCZY?SKI Witold LTC Lublin 44:49,78 06:54,60
10 461 POL 19421111 IWANCZENKO Ryszard Legnica 46:52,61 08:57,43
462 POL 19451014 KUBIAK Tadeusz Pozna?-Gowarzewo 46:52,61 08:57,43


Kategoria - MASTERS V - A

D?ugo?? trasy: 25 km ?rednia zwyci?zcy: 36,29 km/h
Mistrz Polski na rok 2010
1 501 POL 19400807 SZEMRAJ Jerzy KS Corlowia Piekary ?l. 41:33,86 00:00,00
502 POL 19400106 MAGDA Józef KKCiM Smok Kraków 41:33,86
I-vce Mistrz na rok 2010
2 503 POL 19391101 B?ASZCZYK Eugeniusz K.T.C. Koszalin 43:15,19 01:41,33
504 POL 19401214 POPIO?EK Jerzy TTC Jade Toru? 43:15,19 01:41,33
II-vce Mistrz na rok 2010
3 509 POL 19361013 LUDWICZAK Jan TC CHROBRY G?ogów 44:01,08 02:27,22
510 POL 19390711 MISIAK Józef Mi?kinia 44:01,08 02:27,22
4 515 POL 19390523 SOWA Tadeusz LKS Stargard Szczeci?ski 45:10,76 03:36,90
516 POL 19370613 ?O? W?odzimierz REMO ROMET G?owno 45:10,76 03:36,90
5 507 POL 19400103 NAHAJOWSKI Stanis?aw Ustrzyki Dolne 45:22,71 03:48,85
508 POL 19370806 PODGÓRSKI Jerzy ?ód? 45:22,71 03:48,85
6 505 POL 19380102 GO??BIOWSKI S?awomir WKS Legia Warszawa 46:23,50 04:49,64
506 POL 19370723 PO?PIECH Tadeusz WKS Legia Warszawa 46:23,50 04:49,64


D?ugo?? trasy: 25 km ?rednia zwyci?zcy: 33,26 km/h
Kategoria - MASTERS V - B

Mistrz Polski na rok 2010
1 522 POL 19320818 MATYSZEWSKI Ireneusz Piotrków Trybunalski 45:10,95 00:00,00
523 POL 19291015 LE?NIAK Jerzy KTC Ko?obrzeg 45:10,95
I-vce Mistrz na rok 2010
2 518 POL 19340828 FERKALUK Tadeusz Z?otoryja 50:43,40 05:32,45
519 POL 19340216 ARENDARCZYK Jan Skalnik Gracze 50:43,40 05:32,45
II-vce Mistrz na rok 2010
3 520 POL 19301012 TUREK Marcin Justynów 51:04,88 05:53,93
521 POL 19350325 DERCZY?SKI Marian Kolejarz Cz?stochowa 51:04,88 05:53,93
4 514 POL 19311004 KASPEREK Józef Opole 55:05,49 09:54,54
517 POL 19310223 PYTKA Piotr KTC-Ko?skie 55:05,49 09:54,54
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu