Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 22 Stycznia 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
ZE STARTU WSPÓLNEGO PO KOSZULKI MISTRZA POLSKI
Mistrzostwa Polski Masters w Piekoszowie ju? za nami.

Bogdan Banaszek, Leszek Brunke, Dariusz Leduchowski, Adam Barcicki, Wojciech Kwiecie?, Grzegorz Tram?, Rados?aw Myszkowski, Jerzy Szemraj, Zbigniew Michalski to nowi Mistrzowie Polski Masters w wy?cigu ze startu wspólnego!

W kat.IIa br?zowy medal zdoby? Piotr Paw?owski z Sobótki a w 10 osobowej grupie zwyci?zcy przyjecha? równie? Jacek Jaremko.

Doskona?e czwarte miejsce zaj?? w IIIb Krzysztof Lenkowski. Zygmunt Krawczyk by? tutaj ósmy.

Trzeci w kategorii IVa by? wa?brzyszanin Zygmunt Pfeifer a pi?te i szóste miejsce zaj?li Zbyszek Szcz?sny i Grzegorz Fajkowski .

Dziesi?ty w IV b by? Wielis?aw Szyma?ski.

Szczególy
Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym w kategorii MASTERS

O Puchar Wójta Gminy Piekoszów
III EDYCJA Pucharu Gór ?wi?tokrzyskich
Piekoszów 19.06.2010 r.



WYNIKI MASTERS I

Dystans: 81km ?rednia pr?dko?? zwyci?scy: 42,61km/h


1 49 POL19740705 BANASZEK BOGDAN NOSIR BANASZEK DUDA TEAM 01:54:03
2 73 POL19710224 JACH ADRIAN PKG SELLE ITALIA BIKEWORD PL TEST TEAM 01:54:06
3 47 POL19770117 MA?YSZA MICHA? LEKARSKA GRUPA KOLARSKA 01:54:52
4 56 POL19760508 SZAFRANIEC CEZARY MRÓZ-ACTION 01:54:52
5 27 POL19750623 PYTLAK GRZEGORZ SKORPION POLKOWICE 01:54:59
6 42 POL19770905 CH?DZY?SKI DANIEL DANIELO SPORTS WEAR 01:55:09
7 28 POL19710502 BONECKI MAREK BANASZEK-DUDA TEAM 01:55:09
8 3 POL19721213 KACZMARCZYK KRZYSZTOF KS SU?EK SPORT BOPLIGHT TEAM 01:55:09
9 9 POL19800430 KWIECIE? MI?OSZ BRZEG 01:55:09
10 69 POL19760312 KUROWSKI ERNEST JÓZEFÓW 01:55:09
11 55 POL19770920 STUPA?A CTC CZ?STOCHOWA 01:55:09
12 45 POL19781104 MAJ KAMIL MAYDAY TEAM LUBLIN 01:55:09
13 33 POL19750505 ZUCHOWICZ PIOTR KTC KIELCE 01:55:09
14 23 POL19800306 G?ADYSIAK W?ADYS?AW CORRATEC TEAM POZNA? 01:55:09
15 15 POL19710709 SZYMA?SKI PAWE? KTC KIELCE 01:55:09
16 20 POL19800909 MAROSZ DAWID JKS GKKG GNIEZNO 01:55:09
17 72 POL19711229 HRYCYK TOMASZ PKG SELLE ITALIA BIKEWORD PL TEST TEAM 01:55:09
18 14 POL19740330 ANDRZEJEWSKI PIOTR KOMORNIKI 01:55:09
19 52 POL19790310 ?ADNIAK MICHA? MAYDAY TEAM LUBLIN 01:55:09
20 31 POL19760325 JA?KIEWICZ S?AWOMIR TALVI SPORT JELENIA GÓRA 01:55:09
21 8 POL19710821 STRZECKI PIOTR KS LECHIA GDA?SK 01:55:09
22 16 POL19740124 JAKIMOWICZ WOJCIECH 0 TK MASTERS GI?YCKO 01:55:09
23 10 POL19711105 ?LEDZIONA ANDRZEJ CTC CZ?STOCHOWA 01:55:09
24 66 POL19790928 MATUSIAK SYLWESTER JKS FK/OTOCH WARSZAWA 01:55:09
25 37 POL19770602 PATYNOWSKI PIOTR KAMELEON PI?A 01:55:09
26 30 POL19740302 POSMYK ARKADIUSZ MGLKS KWITA LUBA? 01:55:09
27 74 POL19740826 GRZEGRZÓ?KA MARIUSZ GARWOLIN 01:55:09
28 75 POL19750731 CZOPEK PIOTR O.K.S WARMIA I MAZURY 01:55:09
29 39 POL19750213 SUMARA DANIEL PABIANICE 01:55:09
30 78 POL19770311 JANOWSKI REMIGIUSZ SKLEP ROWEROWY KALITA BE?CHATÓW 01:55:09
31 76 POL19721024 BO?EK GRZEGORZ LE?AJSK 01:55:09
32 46 POL19730913 JÓ?WIAK CEZARY P?OCK 01:55:09
33 5 POL19730704 GAWRO?SKI TOMASZ ?ÓDZ 01:55:09
34 21 POL19740205 ?AB?DZ TOMASZ WA?BRZYCH 01:55:09
35 40 POL19741025 TRASIEWICZ PIOTR RANT TEAM 01:55:09
36 7 POL19711023 BIA?OBRZESKI MARCIN WKS FLOTA GDYNIA 01:55:09
37 38 POL19720205 KNAP ARKADIUSZ KAMELEON PI?A 01:55:09
38 70 POL19720324 GOLDEWICZ PAWE? OTWOCK 01:55:09
39 60 POL19730731 MICHALCZEWSKI MARCIN KK LEGIA 1928 01:55:09
40 17 POL19720327 SZAFRANIEC PIOTR SOKO? GOOD MAN ZATOR 01:55:09
41 13 POL19711111 JURGA STANISLAW TESGAS S.A. D?BROWA 01:55:09
42 34 POL19770929 GÓ?DZ MICHA? KTC KIELCE 01:55:09
43 26 POL19740912 WO?NIAK DARIUSZ SKORPION POLKOWICE 01:55:09
44 68 POL19790312 SKONECKI MACIEJ KS ?L??A SOBÓTKA MTB TEAM 01:55:09
45 32 POL19731227 KORC ARTUR TK MASTERS-GI?YCKO 01:55:09
46 67 POL19710304 DUSZE?KO ANDRZEJ DANIELO TEAM WROC?AW 01:55:09
47 43 POL19710329 MISZCZUK ANDRZEJ MAYDAY TEAM LUBLIN 01:55:09
48 22 POL19761013 NOWAK BART?OMIEJ PTC POZNA? 01:55:09
49 65 POL19750112 SZCZERBIAK ARKADIUSZ JKS FK/OTOCH WARSZAWA 01:55:09
50 29 POL19740925 STROKA ROBERT SOBÓTKA 01:55:09
51 62 POL19750904 DOBRZY?SKI MICHA? KK LEGIA 1928 01:55:09
52 54 POL19800518 CHUDERSKI MICHA? MONTOWNIA PREZENTÓW LUBLIN 01:55:09
53 53 POL19720225 MROLEK ANDRZEJ MAYDAY TEAM LUBLIN 01:55:49
54 44 POL19790626 POTR?? EMIL LUBLIN 01:55:51
55 61 POL19780331 OBR?BSKI KRZYSZTOF KK LEGIA 1928 01:55:55
56 59 POL19731109 JASTRZ?BSKI ANDRZEJ KK LEGIA 1928 01:55:57
57 162 POL19720907 GAJEWSKI GERARD LEGIA MASTER WARSZAWA 01:56:20
58 58 POL19731211 ROGULSKI MACIEJ KK LEGIA 1928 01:56:58
59 35 POL19750304 POLKOWSKI JAROS?AW WARSZAWA 01:57:03
60 41 POL19740327 WRÓBEL WOJCIECH DANIELO SPORTS WEAR 01:57:55
61 24 POL19800806 RUSIN PRZEMYS?AW CHE?MEK 02:00:07
62 51 POL19760114 SIUTA MARIUSZ CHE?MEK 02:00:07
63 57 POL19770421 B?K IRENEUSZ IMIELIN 02:03:46
64 2 POL19790904 KACZMARCZYK DARIUSZ ?WIDNICA 02:04:04
65 48 POL19781108 B?ASZCZYK PIOTR NOSIR BANASZEK DUDA TEAM 02:08:49
66 25 POL19790817 JAROS RAFA? KIE?CZÓWKA 02:17:09
67 1 POL19741024 SEMPOCH HUBERT ?TC ?YRARDÓW 02:17:09
DNF 77 POL19770913 PRZYBYLSKI PIOTR SKLEP ROWEROWY KALITA BE?CHATÓW
DNF 4 POL19790417 JARMO PAWE? KS SU?EK SPORT BOPLIGHT TEAM
DNF 71 POL19741230 KOZ?OWSKI MAREK WARSZAWA


WYNIKI MASTERS IIA
Dystans: 81km ?rednia pr?dko?? zwyci?scy: 40,88km/h


1 180 POL19670302 BRUNKE LESZEK RUMIA 01:58:52
2 152 POL19701005 SZCZEPANIK PIOTR RZESZÓW 01:58:52
3 166 POL19660428 PAW?OWSKI PIOTR SOBÓTKA 01:58:52
4 193 POL19661201 LE?NIEWSKI DARIUSZ D?BROWA GÓRNICZA 01:58:52
5 161 POL19680702 LIWI?SKI ANDRZEJ ?ÓDZ W?ÓKNIARZ 01:58:52
6 174 POL19680713 WOJCIECHOWSKI DARIUSZ NOWY DWÓR 01:58:52
7 153 POL19660503 KOZDRAWICKI ROBERT PRZEMY?L 01:58:52
8 196 POL19700428 KALITA MAREK SKLEP ROWEROWY KALITA BE?CHATÓW 01:58:52
9 192 POL19700520 JAREMKO JACEK WROC?AW 01:58:52
10 188 POL19660631 FREJOWSKI S?AWOMIR LKS SZCZEKOCINY 01:58:52
11 160 POL19700110 J?DRZEJEWSKI MICHA? ?ÓDZ W?ÓKNIARZ 01:59:28
12 195 POL19680903 STOLAREK GRZEGORZ ?ASK 01:59:37
13 172 POL19670331 PAW?OWSKI ARKADIUSZ PRZYLEP 01:59:59
14 181 POL19690621 DRZEWIECKI JACEK CTC CZ?STOCHOWA 01:59:59
15 167 POL19701113 ZELLNER PIOTR PTC POZNA? 01:59:59
16 178 POL19690629 DUDA ROBERT WARSZAWA 01:59:59
17 189 POL19700619 KOZ?OWSKI ANDRZEJ WARSZAWA 01:59:59
18 151 POL19700112 UCI?SKI PIOTR W?ÓKNIARZ ?ÓDZ 01:59:59
19 163 POL19660727 HARTMAN MARIUSZ JAMA WA?BRZYCH 01:59:59
20 185 POL19660324 JAB?O?SKI ROBERT CTC CZ?STOCHOWA 01:59:59
21 154 POL19660503 FRAJEWSKI RAFA? KK WILA? WARSZAWA 01:59:59
22 186 POL19690314 CEG?OWSKI JACEK KLKS LIDER SZTUM 01:59:59
23 187 POL19690606 MIKLAS PIOTR CTC CZ?STOCHOWA 01:59:59
24 159 POL19680112 ?LIWA PIOTR KKCiM SMOK KRAKÓW 01:59:59
25 179 POL19700928 GUTEK PIOTR LUBLIN 01:59:59
26 169 POL19681116 WOJCZAL JAROS?AW KTM RACING TEAM Z?OTY STOK 01:59:59
27 171 POL19690829 KUNDYS RAFA? KTC KIELCE 01:59:59
28 183 POL19680408 S?OMA MARCIN WARSZAWA 01:59:59
29 158 POL19690617 ZIÓ?KOWSKI JANUSZ TTC TORU? JADE 01:59:59
30 173 POL19691229 GRUDA MICHA? MOSIR NAMYS?ÓW MAZ. 01:59:59
31 194 POL19660415 CIESZAK ARTUR SOSNOWIEC 01:59:59
32 176 POL19660711 KOWALSKI ROMAN WARSZAWA 01:59:59
33 156 POL19700603 KOBYLI?SKI JAROS?AW MKK OLSH TEAM MAKÓW 02:00:07
35 182 BIELI?SKI PIOTR WARSZAWA 02:00:08
36 175 BANASZEK DARIUSZ NOWY DWÓR 02:00:10
37 157 WA??GA S?AWOMIR ZBOROWICE 02:00:51
38 184 BOGU? RAFA? SCOUT CZ?STOCHOWA 02:02:47
39 168 GA?EK DAMIAN JELENIA GÓRA 02:06:26
40 155 REGULSKI DARIUSZ MKK KOL TEAM OSTRO??KA 02:11:13
41 170 ROWICKI WIES?AW BLI?YN 02:15:22
DNF 164 MRZYG?ÓD MACIEJ CZECHOWICE
DNF 197 MAKCZAK WALDEMAR SKLEP ROWEROWY KALITA BE?CHATÓW




WYNIKI MASTERS IIB

Dystans: 81km ?rednia pr?dko?? zwyci?scy: 38,90km/h


1 208 POL19611202 LEDUCHOWSKI DARIUSZ W?ÓKNIARZ ?ÓDZ 02:04:26
2 215 POL19650907 KAZIMIERCZAK MAREK GRODZISK MAZOWIECKI 02:04:26
3 223 POL19610413 BLADOWSKI ROMAN LECHIA GDA?SK 02:04:26
4 203 POL19650817 ZOK BOGDAN SKSA FRATA BOCHUMIN CZECHY 02:04:26
5 202 POL19641127 KRAWCZYK ROBERT MAYDAY TEAM LUBLIN 02:04:26
6 207 POL19631003 SOBIERAJ KRZYSZTOF TTC JADE TORU? 02:04:26
7 200 POL19611005 PAWLAK ADAM KS "ROMET" BYDGOSZCZ 02:04:26
8 206 POL19630318 PRZYBYSZEWSKI PAWE? P?ASK DANIELAK 02:04:26
9 210 POL19610701 GROSZ ZBIGNIEW TTC TUREK 02:04:26
10 225 POL19630901 ROSA JERZY BUKOWICE 02:04:26
11 209 POL19621002 MAKOWSKI LESZEK W?ÓKNIARZ ?ÓDZ 02:04:26
12 212 POL19650422 GAJEWSKI JERZY GI?YCKO 02:04:26
13 211 POL19650128 CZY?KOWSKI TOMASZ OTWOCK 02:04:26
14 227 POL19610630 CZACHURA ZBIGNIEW MYS?OWICE 02:04:26
15 218 POL19610414 WIERZCHO? MAREK LTC LUBLIN 02:04:26
16 220 POL19640826 CHA?A?KIEWICZ PAWE? W?ÓKNIARZ ?ÓDZ 02:04:26
17 219 POL19630414 KULIK ANDRZEJ DANIELO OWCZRNIA 02:04:30
18 216 POL19640224 KISZKA HENRYK RAZEM POZNA? 02:04:30
19 226 POL19631115 PAWLIK KRYSTIAN SOSNOWIEC 02:05:09
20 222 POL19630722 FIGURA JACEK MAYDAY LUBLIN 02:05:09
21 224 POL19621111 MIKLAS TOMASZ CTC CZ?STOCHOWA 02:10:22
22 205 POL19650730 JAB?O?SKI JAROS?AW WARSZAWA 02:10:24
23 221 POL19650704 ZALEWSKI JACEK STC NOWY S?CZ 02:10:24
24 213 POL19620625 LENKIEWICZ RYSZARD GI?YCKO 02:18:16
25 201 POL19640080 GBIORCZYK ROBERT KOSZANOWO 02:18:16
26 214 POL19650422 GAWARECKI JERZY GI?YCKO 02:18:16





WYNIKI MASTERS IIIA
Dystans: 54km ?rednia pr?dko?? zwyci?scy: 39,56km/h


1 279 POL19560115 BARCICKI ADAM ?ÓDZ 01:21:53
2 274 POL19561103 JAGIE?O JERZY KS W?ÓKNIARZ ?ÓDZ 01:21:57
3 273 POL19600328 HABRACEWICZ FRANCISZEK KS DUET GOLENIÓW 01:21:57
4 287 POL19600113 KURKIEWICZ BOGDAN LKS TRASA ZIELONA GÓRA 01:21:57
5 258 POL19591201 KNAFEL GRZEGORZ B?DZIN 01:21:57
6 281 POL19600929 DELE?Y?SKI WALDEMAR ?YRARDÓW TC 01:21:57
7 280 POL19590827 URBA?SKI ANDRZEJ LEGIA MASTERS WARSZAWA 01:21:57
8 253 POL19600820 MAKOWSKI DAMIAN RUDA ?L?SKA 01:21:57
9 261 POL19590130 KRZEMI?SKI STEFAN KOLSKIE TC KO?O 01:21:57
10 284 POL19600703 BARTOLEWSKI WOJCIECH SCOUT CZ?STOCHOWA 01:21:57
11 257 POL19571005 KALINOWSKI ZDZIS?AW CHOSZCZNO 01:21:57
12 266 POL19571007 KRAJEWSKI MAREK DANIELO SPORTS WEAR 01:21:57
13 276 POL19570527 RATAJCZYK PIOTR AUTOSERWIS RATAJCZYK KALISZ 01:21:57
14 275 POL19600304 BOREK KAZIMIERZ MASTER SAT SKAR?YSKO 01:21:57
15 252 POL19591118 KRAWCZYK ANDRZEJ ZABRZE 01:21:57
16 264 POL19600920 WASILEWSKI ANDRZEJ MKK OLSK-TEAM MAKÓW MAZ. 01:21:57
17 278 POL19580503 DEMBI?SKI HENRYK LKK ZIEMIA LUBAWSKA 01:27:57
18 251 POL19590301 RUMI?SKI STANIS?AW ZABRZE 01:21:57
19 268 POL19590830 KOZAK TADEUSZ BILGORAJSKIE SK 01:21:57
20 283 POL19580112 RUSIN WIES?AW CHE?MEK 01:21:57
21 285 POL19560926 TWARDZISZEWSKI WALDEMAR TEAM PODGORZYN 01:21:57
22 254 POL19571110 STEBLI?SKI ANDRZEJ MOSIR BANASZEK DUDA TEAM 01:21:57
23 282 POL19590502 RZEPKA TADEUSZ STARA 01:21:57
24 265 POL19590904 B?K WIES?AW RTC RADOM 01:21:57
25 286 POL19571122 MUSZCZAK KRZYSZTOF PABIANICE 01:21:57
26 267 POL19570108 ?CIERUA RYSZARD BIKE TEAM KRA?NIK 01:21:57
27 270 POL19590703 NIEDZIELSKI MARIAN ROPCZYCE 01:21:57
28 271 POL19571018 ZI?TKOWSKI LESZEK RADOM 01:22:04
29 259 POL19580308 PO?ETEK MICHA? KS SCOUT CZ?STOCHOWA 01:22:57
30 262 POL19530617 STOPA KAZIMIERZ PTC PRZEMY?L 01:23:03
31 255 POL19590302 CHECHELSKI WOJCIECH CH?CINY 01:34:15
32 260 POL19570216 ROKOSZ JÓZEF D?BROWA GÓRNICZA 01:23:27
33 277 POL19560424 HERCHEL CZES?AW BYCZYNA 01:23:08
34 272 POL19561106 PE?KA MAREK WALANÓW 01:35:47
35 269 POL19590830 KRZY?ANOWSKI ZBIGNIEW CTC CZ?STOCHOWA 01:34:54




WYNIKI MASTERS IIIB
Dystans: 54km ?rednia pr?dko?? zwyci?scy: 39,38km/h


1 314 POL19550913 KWIECIE? WOJCIECH MGKK ZIEMIA BRZESKA 01:22:16
2 304 POL19540108 PYZIKOWSKI CEZARY LKK LUBLIN 01:22:16
3 323 POL19540530 KRZYSZTOF ANDRZEJ KS W?ÓKNIARZ ?ÓDZ 01:22:16
4 322 POL19550206 PAWLICZAK ADAM KS W?ÓKNIARZ ?ÓDZ 01:22:16
5 302 POL19550421 LENKOWSKI KRZYSZTOF WROC?AW 01:22:16
6 325 POL19551122 JAKU? LESZEK KS SCOUT CZ?STOCHOWA 01:22:16
7 312 POL19520201 KWIATKOWSKI KAZIMIERZ ?TC ?YRARDÓW 01:22:16
8 317 POL19550329 KRAWCZYK ZYGMUNT HARTA HARRYSON WROCLAW 01:22:16
9 319 POL19540511 NIELESZCZUK S?AWOMIR POGO? MOSTOSTAL PU?AWY 01:22:16
10 300 POL19530401 KRUCZEK HENRYK UKS FREESTYLE PRUDNIK 01:22:16
11 305 POL19541227 RYCHTER WIES?AW KS BUCHALTER ELBL?G 01:22:16
12 309 POL19550822 DOLSKI TADEUSZ TTC JADE TORU? 01:22:16
13 326 POL19540521 WRONA RYSZARD SOBÓTKA 01:22:16
14 316 POL19541124 KRAWIEC ZDZIS?AW GTC SKALNIK GRACZE 01:22:40
15 331 POL19551105 RAZOWSKI STANIS?AW TALVI SPORT SZKLARSKA POR?BA 01:22:40
16 313 POL19540416 KOZ?OWSKI JAN TUREK 01:22:40
17 321 POL19550213 MACHOWSKI ZBIGNIEW ?YRARSOWSKI TOW. CYCL. 01:22:40
18 332 POL19531202 MISINA ANDRZEJ LKS BRYKSJUSZ GO?CI?CIN 01:22:40
19 308 POL19530719 MOLTA MAREK LECHIA GDA?SK 01:22:40
20 301 POL19530221 JOWIK FRANCISZEK PSL WA?BRZYCH 01:22:40
21 327 POL19530720 JAGIELSKI HENRYK PRUDNIK 01:22:40
22 306 POL19550417 PIELAK BOGUS?AW KK WILANÓW WARSZAWA 01:22:40
23 310 POL19530205 CZUK MAREK TTC TADE TORU? 01:22:40
24 324 POL19510930 GIERACZ MAREK CTC CZ?STOCHOWA 01:23:33
25 311 POL19530513 CZAJA STANIS?AW D?BICA 01:23:41
26 307 POL19540429 KUKU?KA ANDRZEJ TARNÓW 01:24:02
27 330 POL19520715 REK HENRYL BABY 01:24:07
28 329 POL19530305 GULA JANUSZ LTC LUBLIN 01:28:48
29 328 POL19520706 SZCZEPANIK ANDRZEJ ROLMET KAZIMIERZA WLK. 01:28:48
30 333 POL19550420 ROWI?SKI ZBIGNIEW OTWOCK 01:28:51
31 315 POL19521231 DROBNICA ANDRZEJ TK MASTERS-GI?YCKO 01:28:54
32 320 POL19531117 DZI?CIELEWSKI STANIS?AW LEGIA MASTERS WARSZAWA 01:29:01
33 303 POL19530815 OPYRCHA? MARIUSZ KKCiM SMOK KRAKÓW 01:35:12
34 318 POL19551021 REJZA ZDZIS?AW KLTC KONIN 01:35:28





WYNIKI MASTERS IVA
Dystans: 54km ?rednia pr?dko?? zwyci?scy: 39,14km/h


1 412 POL19470920 TRAM? GRZEGORZ DHL-AUTHOR-PANORAMA WARSZAWA 01:22:46
2 470 POL19460821 NIESPODZIANY ZBIGNIEW KS LECHIA GDA?SK 01:26:46
3 417 POL19440503 PEEIEER ZYGMUNT WA?BRZYCH 01:26:46
4 474 POL19490618 BUDEK ZDZIS?AW WARSZAWA BDC TIM 01:26:46
5 419 POL19500117 KORCALA KAZIMIERZ KKCiM SMOK 01:26:46
6 469 POL19490121 SZCZ?SNY ZBIGNIEW SOBÓTKA 01:26:46
7 467 POL19480818 FAJKOWSKI GRZEGORZ WROC?AW 01:26:46
8 455 POL19491208 JANUSZEK HENRYK KTC KIELCE 01:26:46
9 478 POL19460110 GAJEWSKI JERZY LEGIA MASTERS 01:26:46
10 436 POL19490605 RAMZA ANDRZEJ KK WILANÓW WARSZAWA 01:26:46
11 413 POL19491009 S?ODAK JERZY ?ÓDZ 01:26:46
12 416 POL19460204 KOZ?OWSKI ANDRZEJ LEGIA WARSZAWA 01:26:46
13 371 POL19460421 WACHOWSKI W?ADYS?AW B?DZIN 01:26:46
14 472 POL19500722 JANIAK BOGUS?AW LKK GÓRSKIEGO 01:26:46
15 415 POL19490105 BABICZ KRZYSZTOF WARSZAWA 01:26:46
16 473 POL19480401 WO?NIAK WITOLD MORY 01:26:46
17 411 POL19470719 HI?CZA LECH KTC KIELCE 01:26:46
18 466 POL19480712 CHUDYKOWSKI RYSZARD TTC JADE TORU? 01:26:46
19 458 POL19471003 MAMOS RYSZARD ?ÓDZ 01:26:46
20 459 POL19500522 STACHACZ JERZY ?ÓDZ 01:26:46
21 479 POL19460530 BARANOWSKI RYSZARD LEGIA MASTERS 01:26:46
22 418 POL19470617 LASCIOLI EDWARD TALVI SPORT SZKLARSKA POR?BA 01:26:46
23 468 POL19481108 WIECZOREK ROMAN BARTOSZYCKI KLUB KOL. RANT 01:26:46
24 465 POL19480913 KONIECZKO ZBIGNIEW ?ÓDZ 01:26:46
25 438 POL19460821 BIELSKI ZBIGNIEW KS LECHIA GDA?SK 01:26:46
26 471 POL19470203 RUSIN CZESLAW CHE?MEK 01:26:46
27 437 POL19490207 D?BROWSKI JERZY CHE?M 01:26:46
28 435 POL19480724 PLUTO EUGENIUSZ KS LECHIA GDA?SK 01:26:46
29 414 POL19460310 PO?ARNIK JÓZEF KTC KOSZALIN 01:26:46
30 372 POL19470310 KO?ODZIEJEK GRZEGORZ WKS LEGIA MASTERS 01:26:52
31 410 POL19460410 WCIS?O STANIS?AW KTC KO?SKIE 01:27:40
32 370 POL19470831 JAKUBOWSKI CZES?AW LKS BRUKSZUSZ GOSI?CIN 01:27:43
33 433 POL19460213 GRZEMPA GRZEGORZ E.ROWER.PL BIELSKOBIA?A 01:27:45
34 434 POL19470724 ?LIWI?SKI LUCJAN GDA?SK 01:27:52
35 456 POL19490915 WSIO?A JANUSZ PSK BI?GORAJ 01:27:56
36 457 POL19460323 GARDIAN CZES?AW ULKS COR OSTROWIEC 01:28:01
DNF 439 POL19460430 GROMALA STANIS?AW USTRZYKI DOLNE
DNF 454 POL19501209 KOKOSZCZY?SKI JANUSZ P?OCK




WYNIKI MASTERS IVB
Dystans: 54km ?rednia pr?dko?? zwyci?scy: 34,77km/h


1 496 POL19430327 MYSZKOWSKI RADOS?AW ALEKSANDRÓW ?ÓDZKI 01:33:11
2 488 POL19430119 GRABOWSKI EDMUND KS LECHIA GDA?SK 01:33:11
3 481 POL19450220 BOGDZIEWICZ EUGENIUSZ KS LECHIA GDA?SK 01:33:11
4 475 POL19440518 LESZCZY?SKI KSAWERY CTC CZ?STOCHOWA 01:33:11
5 491 POL19420816 SZPILCZY?SKI WITOLD LTC LUBLIN 01:33:11
6 499 POL19430210 ANDZI?SKI ADAM KONSTANTYNÓW ?ÓDZKI 01:33:34
7 384 POL19450510 KACZMAREK WALDEMAR REMO-ROMET G?OWNO 01:33:34
8 480 POL19410204 CHUDOBSKI TADEUSZ WROC?AW 01:33:34
9 477 POL19430206 SKUCZY?SKI ROMAN LEGIA MASTERS 01:33:34
10 476 POL19430621 SZYMA?SKI WIELIS?AW WROC?AW 01:33:34
11 495 POL19450714 KARAKOLA MICHA? STC SOKO?ÓW PODLAWSKI 01:33:34
11 385 POL19421111 IVANCZENKO RYSZARD LEGNICA 01:33:34
12 485 POL19440101 KUCYBA?A BRONIS?AW LZS PI?CZÓW 01:33:34
13 490 POL19440301 JURZYCA EDWARD ORZESZE 01:33:34
14 498 POL19410416 PATERKA STANIS?AW TC CHROBRY FELT G?OGÓW 01:33:34
15 484 POL19451129 FORTUNA BRONIS?AW PI?CZÓW 01:33:34
16 489 POL19411007 SZEWCZYK HELMUT L?DZINY 01:33:34
17 500 POL19451111 POTYLICKI ZBIGNIEW SULEJÓWEK 01:33:34
18 492 POL19450918 W?ODARCZYK MIROSLAW LUBARTÓW 01:33:34
19 487 POL19430303 KLUZA ROMAN D?BICA 01:33:34
20 493 POL19420819 ZAGDA?SKI TADEUSZ STC STARGARD 01:33:34
22 494 POL19440508 BODZIOCH FRYDERYK BTC BUSKO ZDRÓJ 01:34:21
23 486 POL19411011 TRYBULEC FRYDERYK MIELEC 01:34:44
24 482 POL19430211 BOGDAN STANIS?AW MIELEC 01:34:44
25 483 POL19440622 KAZIMIERCZAK JAN PTC POZNA? 01:34:45




WYNIKI MASTERS VA

Dystans: 27km ?rednia pr?dko?? zwyci?scy: 34,08km/h


1 367 POL19400807 SZERMAJ JERZY PIEKARY ?L?SKIE 00:47:32
2 354 POL19391101 B?ASZCZYK EUGENIUSZ KTC KOSZALIN 00:47:43
3 361 POL19401214 POPIO?EK JERZY TTC TORU? 00:47:43
4 356 POL19400106 MAGDA JÓZEF KKCiM SMOK 00:47:43
5 368 POL19370613 ?O? W?ODZIMIERZ KS REMO ROMET G?OWNO 00:47:43
6 365 POL19390711 MISIAK JÓZEF MI?KINIA 00:47:43
7 357 POL19400103 NAHAJOWSKI STANIS?AW USTRZYKI DOLNE 00:47:43
8 362 POL19370723 PO?PIECH TADEUSZ LEGIA MASTERS WARSZAWA 00:47:43
9 363 POL19390405 GRABOWSKI STANIS?AW LEGIA MASTERS 00:47:43
10 351 POL19361013 LUDWICZAK JAN TC CHROBRY FELT G?OGÓW 00:47:43
11 364 POL19380102 GO??BIOWSKI S?AWOMIR LEGIA MASTERS 00:49:35
12 358 POL19370515 WÓDKIEWICZ ANDRZEJ MKK OLSH TEAM 00:50:51
13 352 POL19370806 PODGÓRSKI JERZY KS ?ÓDZ 00:52:03
14 355 POL19370410 DOLATA MICHA? KS W?ÓKNIARZ ?ÓDZ 00:52:59
15 353 POL19360101 JANCZEWSKI JAN LUBIN 00:53:46
16 366 POL19400102 CIE?LAK JAN LKS BRYKSJUSZ GO?CI?CIN 00:56:17
17 359 POL19370721 TOMCZYK ZENON PTC PIOTRKÓW TRYB. 00:57:39
18 360 POL19381002 ZELMAN JERZY MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ. 01:02:21




WYNIKI MASTERS VB
Dystans: 27km ?rednia pr?dko?? zwyci?scy: 29,72km/h


1 388 POL19350311 MICHALSKI ZBIGNIEW LEGIA MASTERS 00:54:30
2 398 POL19291015 LE?NIAK JERZY KTC KO?OBRZEG 00:55:41
3 396 POL19320818 MATYSZEWSKI IRENEUSZ PIOTRKÓW TRYB. 00:55:47
4 394 POL19301012 TUREK MARCIN JOSTYNÓW 00:55:49
5 393 POL19340216 ARENDARCZYK JAN GTC SKALNIK GRACZE 00:55:58
6 392 POL19350302 STANIS?AWEK WAC?AW LEGIA MASTERS 00:56:27
7 390 POL19340828 FERKALUK TADEUSZ Z?OTORYJA 00:58:48
8 391 POL19350325 DERCZY?SKI MARIAN GKKS KOLEJORZ RUDA CZ?STOCHOWSKA 01:01:13
9 397 POL19310223 PYTKA PIOTR KTC 2000 KO?SKIE 01:04:57
10 399 POL19311004 KASPEREK JÓZEF OPOLE 01:04:57
11 395 POL19320116 PASIEKA ADOLF PKS COR OSTROWIEC ?W. 01:04:57
12 389 POL19320806 G?OGOWIEC EUGENIUSZ SOSNOWIEC 01:11:55
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu