Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 20 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
DZIESIĄTY RAZ NA JASNEJ GÓRZE Z HARFĄ


Jubileuszowa pielgrzymka zorganizowana przez Henryka Charuckiego zgromadziła rekordową ilość chętnych. 3-go lipca do Częstochowy i z powrotem następnego dnia pojechało ( 360 km) 6 grup po 10-15 kolarzy!

Każda grupa miała swojego kapitana i samochód do "obstawy". Było znów fantastycznie: dopisały nam humory i pogoda, a na Jasnej Górze niespodzianka - droga krzyżowa tym razem z Siostrą Paulinką, która godnie zastąpiła nieobecnego z powodu choroby Ojca Bonawenturę.

Wróciliśmy następnego dnia w nowych żółtych koszulkach, które zobaczycie na zdjęciach.

tu ZDJĘCIA z PIELGRZYMKI 2010 różnych autorów J.Kuczmarza, R.Gostyńskiego, M.Frankowskiej, O.Łabuz i nasze


a tu pełna galeria ZDJĘĆ JACKA KUCZMARZA
Szczególy
Pojechali z nami miedzy innymi :

Henryk Charucki, Jan Brzeźny, Jan Faltyn, Zdzisław Komisaruk, Zdzisław Wrona, świeżo upieczony Mistrz Polski Paweł Charucki, Szerszenie z Trzebnicy z Małgosią Pawlaczek, Wojewoda Dolnośląski Rafał Jurkowlaniec, prezes Radia Eska Leszek Kozioł (fundator pielgrzymkowych koszulek), trener Waldek Cebula, Olek Gostyński, rodzina Krauze...

i dzielna grupa, która przejechała na góralach ponad 100 km w każdą stronę: Joanna Gostyńska, Magda Frankowska, Pani Wiola Pietraszewska z Harfy, Joanna Sojczyńska i Olimpia Łabuz wspierane przez Waldka Cebulę na niektórych odcinkach :)

Pielgrzymka wyjątkowo, upalna ale poradziliśmy sobie jak zwykle doskonale. Padły kolejne rekordy prędkości peletonu (dzięki lemondce Jurka Sikory), były odinki "w przebudowie", które pokonaliśmy łapiąc gumy i wywrotki na tym samym co zawsze torowisku we Wrocławiu...

Najmłodszy kolarz miał 15 lat a najstarszy dobrze ponad 70!

Na koniec w siedzibie Harfa-Harryson czekały niespodzianki - ciastka i napoje oraz podziękowania dla zaangażowanych w przygotowanie wyjazdu i zasłużonych od lat uczestników.

Kierowcom pielgrzymkowych pojazdów dziękujemy za wsparcie i cierpliwość oraz za zdjęcia: Jackowi Kuczmarzowi, Ryszardowi Gostyńskiemu, Andrzejowi Jazowitowi, Ryszardowi Serafinowi, p.Pietraszewskiemu i Darii Surmaczewskiej.

Komentarze
greten dnia 08 lipca 2010 14:32
Szerszenie pragną pięknie podziękować Panu Henrykowi Charuckiemu za zaproszenie, Joasi i Tomkowi Wołodźkom za wkręcenie nas w tę pątniczą wyprawę, wszystkim, którzy napracowali się przy organizacji pielgrzymki za perfekcyjną oprawę, wszystkim, z którymi mieliśmy przyjemność przejechać te 350km za wspaniały weekend, który chyba wszystkich nas duchowo wzbogacił, a także za umiejętne podsycanie zdrowej, sportowej rywalizacji, jak i jazdę fair play.

Szczególnie pozdrowienia i ukłony dla Pana Jana Brzeźnego, który obiecał mi w przyszłym roku autograf w książce o 'Tour de Pologne'. Nie uprzedziłam tylko, że mam kilka wydań... Ale mistrz z pewnością da radę smiley

Do zobaczenia na trasie do Częstochowy i z powrotem za rok!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu