Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 22 Lipca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
ŚWIERADÓW ODWOŁANY, ŚNIEŻKA W SŁOŃCU

Tragedia! Kultowy maraton MTB w Świeradowie został przełożony na wrzesień z powodu powodzi jaka w sobotę nawiedziła częsć Dolnego Śląska. Około 1000 kolarzy z całej Polski stało w strugach deszczu wierząc, że może się jednak uda, ale po godzinie organizator podjął jedyna słuszną decyzje, gdy służby zabezpieczajace trasę ratowały życie i dobytek mieszkańców okolicznych miejscowosci.

Słońce powitało za to uczestników rozgrywanego dzień później Diallo Uphill na Śnieżkę. Narzucony przez Karkonoski Park Narodowy limit 350 uczestników spowodował, że pierwszy raz w historii MTB w Polsce numery startowe można było wylicytować na rynku wtórnym. A warto było. Znakomita pogoda i wielka forma Marka Galińskiego zaowocowała nowym rekordem wjazdu - 50 minut 53 sekundy, ktory wyprzedzil Andrzeja Kaisera i Radka Tecława. Znakomite piąte miejsce z czasem niższym niż godzina zajął wrocławianin Darek Poroś.

Drugi w M6 a setny open był Jerzy Koszucki..Robert Stroka znakomity szosowy masters z Sobótki był 45 a za to rewelacyjnie wjechał Staszek Szopa z trzebnickich Szerszeni.
Szczególy
LINK do wyników
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu