Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 22 Stycznia 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
DWUNASTE KRYTERIUM W JAWORZE
Szczególy
KOMUNIKAT

XII Dolnośląskiego Kryterium Kolarskiego

o Puchar Burmistrza i Przewodniczącego Rady Miasta Jawor


Jawor 08.08.2010 r.


Masters

Kat. I 30 – 39 lat dystans : 15 x 1,2 km = 18 km czas wyścigu : 0:30,53

1. 300 POL19740302 Posmyk Arkadiusz MGLKS Kwisa Lubań 23 pkt
2. 305 POL19710224 Jach Adrian BkeWord PL.Test Team 9 pkt
3. 302 POL19790904 Kaczmarczyk Dariusz Świdnica 6 pkt
4. 304 POL19710502 Bonecki Marek Banaszek Duda Team 5 pkt
5. 301 POL19760325 Jaśkiewicz Sławomir Talvi Sport Jelenia Góra 2 pkt
6. 303 POL19790417 Jamro Paweł Boplight Aminostar Świdnica 1 pkt
7. 307 POL19721213 Kaczmarczyk Krzysztof KS Sułek Sport Boplight świdnica
306 POL19730519 Boratyn Artur Sosnowiec n.ukon.



Kat. I I 40 – 49 lat dystans : 15 x 1,2 km = 18 km

1. 322 POL19691107 Pawłowski Mariusz LKS Boxmet Dzierżoniów 12 pkt
2. 323 POL19650911 Borowski Tomasz MGLKS Kwisa Lubań 7 pkt
3. 324 POL19681116 Wojczal Jarosław KTM Racing Team Złoty Stok 3 pkt
4. 325 POL19691215 Tomczak Tomasz Harfa Harysson Wrocław 1 pkt
5. 321 POL19631015 Kokosza Artur Ząbkowice



Kat. I I I 50 – 59 lat dystans : 10 x 1,2 km = 12 km czas wyścigu : 0:21,00

1. 344 POL19590611 Szczepaniak Zbigniew Świdnica 4 pkt
2. 341 POL19560926 Twardziszewski Waldemar Team Podgórzyn 1 pkt
3. 342 POL19530221 Jowik Franciszek PSL Wałbrzych 1 pkt
4. 343 POL19530305 Stępień Sławomir UKS Jedynka Jawor


Kat. I V 60 – 69 lat dystans : 10 x 1,2 km = 12 km czas wyścigu : 0:20,40

1. 376 POL19460530 Pfeifer Zygmunt Wałbrzych 26 pkt
2. 379 POL19470617 Lascioli Edward Talvi Sport Jelenia Góra 14 pkt
3. 377 POL19500530 Nadolny Jan KS Sułek Sport Boplight Świdnica
4. 378 POL19691215 Chudobski Tadeusz Wrocław


Kat. V od 70 lat dystans : 8 x 1,2 km = 9,6 km

1. 399 POL19370524 Wierzejski Czesław Świdnica


Komisja Sędziowska

Kat. Żak dystans : 5 x 1,2 km = 6 km

1. 78 1998 Saganiewicz Bartosz MGLKS Kwisa Lubań 0:12,33
2. 73 1998 Rokus Łukasz UKS Oriens Chojnów „
3. 63 1999 Patela Kamil ISK Bike Team Świebodzice „
4. 75 1998 Kaczmarek Przemysław UKS Oriens Chojnów „
5. 67 1998 Kroczak Łukasz LKS Ogniwo Boxmet Dzierżoniów 0:13,53
6. 77 1998 Karczewski Marcel UKS Jedynka Jawor 0:15,01

Kat. Młodzik dystans : 15 x 1,2 km = 18 km czas wyścigu : 0:32,30

1. 106 POL19960305 Przewięda Paweł LKS Górnik Wałbrzych ZS St.Bogacz. 37 pkt
2. 109 POL19960530 Wrona Kamil UKS Jedynka Jawor 19 pkt
3. 100 POL19960125 Smorongiewicz Krystian ŻTC Huragan Żagań 6 pkt
4. 102 POL19961124 Wałęsa Mateusz ŻTC Huragan Żagań 5 pkt
5. 108 POL19960504 Polkowski Bartłomiej UKS Jedynka Jawor 2 pkt
6. 101 RUS19961124 Wałęsa Damian ŻTC Huragan Żagań
7. 105 POL19960116 Gorzawski Kamil LKS Górnik Wałbrzych ZS St.Bogacz.
8. 110 POL19960620 Krowicki Maciej UKS Budowlanka Legnica
9. 104 POL19961205 Mielczarek Rafał ISK Bike Team Świebodzice
10. 103 POL19970217 Frąś Michał UKK Jelcz Laskowice
11. 111 POL19971009 Dobroń Grzegorz MKS Karolina Band W Jaworzyna Śl.
12. 107 POL19970214 Rochun Mateusz LKS Górnik Wałbrzych ZS St.Bogacz.

Kat. Junior mł. dystans : 20 x 1,2 km = 24 km czas wyścigu : 0:40,20

1. 192 POL19940310 Mickiewicz Tomasz LKS Górnik Wałbrzych ZS St.Bogacz. 44 pkt
2. 188 POL19941203 Pytka Jakub LKS Górnik Wałbrzych ZS St.Bogacz. 34 pkt
3. 198 POL19940711 Zackiewicz Patryk UKS Moto Jelcz Laskowice 8 pkt
4. 199 POL19940408 Kantek Jakub TKK Pacyfic SMS Toruń 3 pkt
5. 187 POL19940916 Pawłowski Rafał LKS Ogniwo Boxmet Dzierżoniów 3 pkt
6. 197 POL19941023 Napierała Daniel UKS Moto Jelcz Laskowice
7. 182 POL19951221 Łukaszewski Tobiasz KKS Gostyń Gostyń
8. 193 POL19940212 Kusiak Krzysztof LKS Górnik Wałbrzych ZS St.Bogacz.
9. 183 POL19950424 Sołtys Aleks MKS Karolina Band W Jaworzyna Śl.
10. 191 POL19950110 Podgórski Miłosz LKS Górnik Wałbrzych ZS St.Bogacz.
11 181 POL19940603 Jaworski Kacper MGLKS Kwisa Lubań
12. 194 POL19940928 Wolski Tomasz LKS Górnik Wałbrzych ZS St.Bogacz.
13. 186 POL19940705 Bartkowski Maciej UKS Oriens Chojnów
14. 189 POL19950603 Głuszek Wojciech LKS Górnik Wałbrzych ZS St.Bogacz.
15. 190 POL19950822 Makowski Oskar LKS Górnik Wałbrzych ZS St.Bogacz.
16. 195 POL19940919 Karasiński Bartłomiej ISK Bike Team Świebodzice
17. 185 POL19950528 Jabłoński Igor UKS Budowlanka Legnica
184 POL19950703 Podulka Krystian UKS Budowlanka Legnica n.ukon.



Kat. Junior dystans : 25 x 1,2 km = 30 km czas wyścigu : 0:49,30

1. 96 POL19930212 Zając Bartosz LKS Ogniwo Boxmet Dzierżoniów 61 pkt
2. 97 POL19930224 Majorek Adam LKS Ogniwo Boxmet Dzierżoniów 20 pkt
3. 90 POL19930212 Swojak Łukasz KKS Gostyń Gostyń 12 pkt
4. 89 POL19920116 Biderman Mateusz KKS Gostyń Gostyń 9 pkt
5. 86 POL19920417 Oborski Dominik LKS Baszta Golczewo 5 pkt
6. 95 POL19930221 Lasota Damian LKS Ogniwo Boxmet Dzierżoniów 2 pkt
7. 98 POL19930411 Dębek Damian ISK Bike Team Świebodzice 2 pkt
8. 85 POL19920315 Janikowski Adam LKS Ogniwo Boxmet Dzierżoniów 2 pkt
9. 88 POL19930624 Dubieniecki Mateusz LKS Ogniwo Boxmet Dzierżoniów 2 pkt 10. 93 POL19920120 Stanowicz Maciej LKS Ogniwo Boxmet Dzierżoniów 11. 99 POL19930119 Baszczij Michał UKK Jelcz Laskowice
12. 91 POL19930718 Kuchnicki Kamil TC Chrobry Felt Głogów
13. 87 POL19920508 Rodziewicz Rafał MGLKS Kwisa Lubań 14. 94 POL19920813 Grudziński Dawid UKS Jedynka Jawor
15. 92 POL19930622 Bujak Tomasz MKS Karolina Band W Jaworzyna Śl.


Kat. Elite dystans : 30 x 1,2 km = 36 km czas wyścigu : 0:55,23

1. 11 POL19800109 Mróz Mateusz DHL Author 48 pkt
2. 21 POL19810628 Rudnicki Dariusz Actio Group Mostostal Puławy 31 pkt
3. 10 POL19880124 Janiszewski Sylwester CCC Polsat Polkowice 28 pkt
4. 17 POL19881104 Urbanowski Marcin DHL Author 12 pkt
5. 8 POL19850718 Komar Jakub Legia Felt 10 pkt
6. 18 POL19670116 Romanik Radosław DHL Author 5 pkt
7. 9 POL19860503 Kaczmarski Wojciech Legia Felt 1 pkt
8. 2 POL19880212 Czajkowski Konrad DHL Author
9. 14 POL19860209 Krysman Piotr DHL Author
10. 3 POL19881014 Charucki Paweł TKK Pacyfic Noreda Toruń
11. 12 POL19770623 Kiendyś Tomasz CCC Polsat Polkowice
12. 13 POL19910716 Dudziak Adam Legia Felt
13. 16 POL19830712 Sułek Piotr Boplight Aminostar Świdnica 1 pkt - 1 okr
14. 1 POL19910925 Duraj Dorian ŻTC Huragan Żagań - 1 okr
15. 7 POL19850720 Oborski Jakub LKS Baszta Golczewo - 1 okr
16. 20 POL19910601 Chrzanowski Sławomir PTC Pruszków - 1 okr
17. 4 POL19871106 Kucewicz Michał Bytom - 1 okr
18. 15 POL19900627 Wojczal Paweł KTM Racing Team Złoty Stok - 1 okr
19. 5 POL19890310 Okoński Michał TC Chrobry Felt Głogów - 1 okr
20. 6 POL19910927 Śledzikowski Daniel TC Chrobry Felt Głogów - 1 okr








Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu