Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 24 Marca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
KRAWCZYK Z WICEMISTRZOSTWEM ŚWIATA

Zygmunt Krawczyk zdobył Wicemistrzostwo Świata wjeżdżając na górę Wilder Kaiser na mistrzostwach mastersów w Austii. To szalenie ciężki podjazd o nachyleniu miejscami nawet 20 %. Przegrał o 1 cm....

W wyścigu ze staru wspólnego niestety nie mógł wystartować, a szkoda , bo pewnie cieszylibyśmy się z kolejnego tytułu.

Kolejny start tego utytułowanego zawodnika z Wrocławia już w najbliższy weekend na Górskich Mistrzostwach Polski Mastersów. Trzymamy kciuki !
Szczególy
Zygmunt Krawczyk 11,5 km podjazd pokonał w czasie 25.42 .

Wyniki tego uphillu TUTAJ

W tej samej grupie wiekowej wystartował m.in. Franciszek Jowik i zajął 12 miejsce.

Grzegorz Fajkowski w swojej grupie wiekowej przyjechał jako ósmy.

Daniel Chądzyński (DANIELO) piąty w najmłodszej grupie mastersów.