Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 18 Stycznia 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
WY?CIGOWY TRENING Z SZERSZENIAMI
Zenon Janiak (prezes trzebnickich Szerszeni) i Jacek ?yczkowski z Bukowiny Sycowskiej wygrali w niedziel? 13 kwietnia swoje kategorie ( powy?ej 45 lat - junior, poni?ej junior m?odszy) na 30 -kilometrowej trasie punktowanego treningu mi?dzy Ole?nic? a Trzebnic? i... grillowanymi kie?baskami.
Grupa juniorska wyruszy?a z Ole?nicy 5 minut przed juniorami m?odszymi i taki mniej wi?cej dystans czasowy utrzyma? si? do mety. Kolarze wi?kszo?? trasy pokonali w grupach, cho? formowanie szyków do jazdy pod wiatr utrudnia? wzmo?ony ruch samochodów, w?ród których przemyka?y teamowe pojazdy wioz?ce zawodników na kryterium w Twardogórze. Zwyci?zcy pokonali tras? z pr?dko?cia nieco ponad 33 kilometry na godzin? rozrywaj?c peletoniki na podje?dzie w Cerekwicy i ko?cz?c na finiszowej zmarszczce w samej Trzebnicy.
W kategorii powy?ej 45 lat za Zenonem Janiakiem wpad? Bogdan Jaworski a nast?pnie Szerszenie Stanis?aw Szopa, Henryk Zi?ba i Grzegorz Wo?oszyn.
W juniorach m?odszych jak zwykle za ?yczkowskim przyjecha? Rafa? Wiatrak z Twardogóry a trzeci by? Robert Rasa?a.