Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 24 Marca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
JAK CO ROK NA POWAŻNIE W ZAWONI
DOŻYNKOWY WYŚCIG PARAMI W ZAWONI 2010
ZDJĘCIA PANA GOSTYŃSKIEGO Z WYŚCIGU W ZAWONI w albumie powyżej.

A TU ZDJĘCIA JULKI WOŁODŹKO Z WYŚCIGU W ZAWONI



To jeden z najbardziej prestiżowych wyścigów dla dolnośląskich mastersów. Wśród uczestników i obserwatorów dawni i dzisiejsi mistrzowie: Janusz Kierzkowski,Ryszard Szurkowski, Jan Brzeźny, Jan Faltyn, Jan Jankiewicz, Grzegorz Fajkowski, Zygmunt Krawczyk, Wojciech Kwiecień, Zbigniew Szczęsny, Ryszard Wrona, Zdzisław Wrona, Mieczysław Karłowicz, Dariusz Woźniak, Jerzy Sikora, Grzegorz Krężel oraz wojewoda dolnoślaski Rafał Jurkowlaniec.

Najlepszy czas na 48 kilometrowej trasie uzyskała para Konrad Czajkowski, Marcin Urbanowski ( DHL Author) - 1h 06 minut, średnia predkość 43,6km/h.

W kategorii wiekowej 36 -50 wygrała para z mistrzem Europy Dariuszem Woźniakiem i Pawłem Kimbortem ze Szklarskiej Poręby - średnia prędkość - 42,3 km/h.

W kat 50 + najlepsza para to tegoroczny mistrz Polski i wicemistrz świata wrocławianin Zygmunt Krawczyk i Wojciech Kwiecień, średnia prędkość - 42,3 km/h.

Wśród kobiet zwyciężyła para Monika Brzeźna, Anna Kuniej - 34,7 km/h.

WYNIKI WYŚCIGU PARAMI W ZAWONI
Szczególy
Obsługa komputerowa: Z. Jaszowski, tel. 601 798 414


KOMUNIKAT

XII Dożynkowy Wyścig Kolarski Parami

Zawonia 05.09.2010 r.

KATEGORIA: Kobiety OPEN
Dystans: 2x24 km, średnia prędk.: 34,7 km/h

M-ce Nr start. Kod UCI Nazwisko i imię Nazwa klubu Czas

1 220 19910531 Kuniej Anna Atom Felt Ślęża Sobótka 01.23:05
19910312 Brzeźna Monika Atom Felt Ślęża Sobótka

2 246 19810602 Zym Agnieszka Świdnica 01.34:51
19870607 Rzepecka Katarzyna Wrocław

3 202 19401011 Wrona Anna Opole (Skalnik Gracze) 01.43:12
19480720 Olenkiewicz Danuta Grodków

4 255 19650829 Prokopczyk Wiesława Szerszenie Trzebnica 01.43:23
19630625 Kocik Małgorzata Szerszenie Trzebnica

KATEGORIA: Mężczyźni: 18 - 35 lat Dystans: 2x24 km, średnia prędk.: 43,6 km/h

M-ce Nr start. Kod UCI Nazwisko i imię Nazwa klubu Czas

1 267 19880212 Czajkowski Konrad DHL Author 01.06:00
19881104 Urbanowski Marcin DHL Author

2 204 19791127 Naskręt Filip TGV Team Kościan 01.06:35
19880608 Żmudzin Robert TGV Team Kościan

3 226 19810817 Kotowski Krzysztof Cyklosport Bolesławiec 01.09:49
19830925 Łukawski Tomasz Cyklosport Bolesławiec

4 229 19920227 Konieczny Mateusz UKS Peleton Nowa Sól 01.14:02
19890822 Nowak Marcin UKS Peleton Nowa Sól

5 265 19881018 Kubiszyn Łukasz Solniki Wielkie 01.15:30
19900102 Kłos Jarosław Wrocław

6 217 19820226 Ratajczyk Paweł Auto Serwis Kalisz 01.16:10
19811011 Grzesiek Łukasz Intercol Ostrów Wielkopolski

7 272 19621201 Wrona Zdzisław Jelcz Laskowice 01.18:30
19890124 Więckowski Maciej Jelcz Laskowice

8 264 19830905 Ciechomski Kamil Wrocław 01.19:07
19580411 Komisaruk Lesław Wrocław

9 231 19601108 Przybysz Janusz KS Sułek Sport Boplight Team Świdnica 01.19:53
19810327 Janczura Krzysztof Wrocław

10 273 19891229 Wardziak Tomasz Trzebnica 01.28:33
19930225 Wardziak Wojciech Trzebnica

11 266 19820204 Kłos Sławomir Wrocław 01.39:03
19570225 Kłos Krzysztof Wrocław

12 258 19930117 Baszczij Michał Miłoszyce DNF
19910308 Kozłowski Paweł Wrocław

KATEGORIA: Mężczyźni: 36 - 50 lat Dystans: 2x24 km, średnia prędk.: 42,3 km/h

M-ce Nr start. Kod UCI Nazwisko i imię Nazwa klubu Czas

1 245 19740912 Woźniak Dariusz Skorpion Polkowice 01.07:56
19730813 Kimbort Paweł Talvisport Szklarska Poręba

2 261 19660203 Sikora Jerzy Harfa Harrison Wrocław 01.10:29
19690601 Fafuła Jarosław Harfa Harrison Wrocław

3 214 19730526 Rolski Remigiusz KS Sułek Sport Boplight Team Świdnica 01.11:52
19590611 Szczepaniak Zbigniew Świdnica

4 228 19610701 Grosz Zbigniew Turek 01.12:26
19540416 Kozłowski Jan Turek

5 269 19680116 Krężel Grzegorz Wrocław 01.13:38
19720902 Fojtar Zbigniew Wrocław

6 223 19671022 Wołodźko Tomasz Wrocław 01.13:50
19630701 Szulc Piotr Wrocław

7 249 19600610 Witkowski Andrzej Oleśnica 01.14:25
19580212 Kryk Ryszard Oleśnica

8 260 19570322 Grzelak Jerzy Scott Team 01.15:24
19620916 Fitał Mirosław Scott Team

9 270 19770310 Buczak Paweł Szerszenie Trzebnica 01.16:01
19661115 Skalski Gerard Szerszenie Trzebnica

10 263 19691215 Tomczak Tomasz Harfa Harryson Wrocław 01.20:59
19610822 Malcher Marek Harfa Harysson Wrocław

11 247 19650717 Krauze Wojciech Wrocław 01.23:44
19670729 Jurkowlaniec Rafał Wrocław

12 201 19620310 Lechowski Marek Wrocław 01.24:40
19630122 Radziwoń Marek Wrocław

13 262 19540206 Żak Wiktor Wrocław 01.33:38
19740611 Woźniak Roman Szymanów

14 268 19631229 Gierusz Andrzej Wrocław 01.38:02
19771003 Kanclerski Paweł Długołęka

KATEGORIA: Mężczyźni: 51 lat i więcej Dystans: 2x24 km, średnia prędk.: 42,3 km/h

M-ce Nr start. Kod UCI Nazwisko i imię Nazwa klubu Czas

1 215 19550329 Krawczyk Zygmunt Harfa Harryson Wrocław 01.07:51
19550913 Kwiecień Wojciech Opole


2 259 19490121 Szczęsny Zbigniew Sobótka 01.12:04
19540521 Wrona Ryszard Sobótka

3 222 19510611 Brzeźny Jan Wrocław 01.12:53
19501005 Rawski Ryszard Wrocław

4 227 19521010 Faltyn Jan Wrocław 01.17:16
19480818 Fajkowski Grzegorz Wrocław

5 257 19550603 Szopa Stanisław Szerszenie Trzebnica 01.17:39
19570907 Janiak Zenon Szerszenie Trzebnica

6 256 19531203 Zieliński Bogusław Szerszenie Trzebnica 01.18:09
19571012 Przybylski Marian Szerszenie Trzebnica

7 230 19540414 Kajser Zbigniew Drop Ostrzeszów 01.20:33
19530806 Kępa Zdzisław Drop Ostrzeszów

8 205 19570515 Śmiglewicz Ryszard GTC Skalnik Gracze 01.24:11
19560520 Kosiec Józef GTC Skalnik Gracze

9 274 19490323 Błoński Marian Żmigród 01.27:27
19590315 Wiącek Marek Wrocław

10 271 19530920 Dziki Michał Bike Team Oleśnica 01.27:58
19560729 Sip Andrzej Milicz

11 250 19590618 Lasota Wiesław Szerszenie Trzebnica 01.28:16
19591108 Wieczorkowski Stanisław Szerszenie Trzebnica

12 219 19490429 Piadyk Lech Rewor Wrocław 01.29:48
19540808 Owsianik Piotr Wrocław

13 221 19440314 Śleboda Ryszard Wołów UKRS Podlasie 01.37:16
19520310 Kuczmarz Edward Wrocław

14 248 19580328 Garliński Andrzej Trzebnica 01.39:47
19510822 Chołubicki Tadeusz Trzebnica

15 216 19570527 Ratajczyk Piotr Auto Serwis Ratajczyk Kalisz DNF
19541124 Krawiec Zdzisław GTC Skalnik Gracze

Para nr 229 Konieczny Mateusz, Nowak Marcin – kara 2 min (wg przepisów PZKol, część XII, §3 tabela kar)
Para nr 249 Witkowski Andrzej, Kryk Ryszard – kara 1 min (wg przepisów PZKol, część XII, §3 tabela kar)



KOMISJA SĘDZIOWSKA




Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu