Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 25 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
BOLESŁAWIECKIE XC

W Bolesławcu organizatorzy przygotowali 13.04.2008 mnóstwo atrakcji dla żądnych przygód kolarzy MTB. Między 10.00 a 13.30 rozegrano pasjonujące XC w kategoriach wiekowych od żaka po Elitę. Wymagająca trasa z kultowym już zjazdem, przy którym zgromadziła się liczna publiczność, nie zmęczyła jednak wszystkich zawodników....wystartowali bowiem wkrótce licznie w Minimaratonie. 17 km miejscami błotnistej trasy zwycięzca Albert Fokt pokonał w 39'44"
Świetna zabawa i sportowe emocje a dla najlepszych trofea z Ceramiki Bolesławiec i znakomite nagrody rzeczowe - naprawdę Bardzo Udana Impreza!!!

ZOBACZ ZDJĘCIA Z XC W BOLESŁAWCU
Szczególy
juniorka


1347KUNIEJANNA1991MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL.33:10
2260BRZEŹNAMONIKA1991KKS ŚLĘZA SOBÓTKA34:20
3259SZWINTAANGELIKA1991JELENIA GÓRA39:39
4280BATORPAULA1991CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC39:14



panie


174SUŁEKMARTA1989RMF MOUNTAIN DEW KRAKÓW32:29
254ORTYLEWELINA1976TWOMARK CANNONDALE32:47
3341WOŁODŹKOJOANNA1972ESKA TEAM WROCŁAW40:49
4258SZWINTAANNA1989JELENIA GÓRA41:05
5285ŚWIERKANNA1979JANOWICE WIELKIE58:11


ŻAK

1250WINIARSKIŁUKASZ1996KK SIRBUD WAŁBRZYCH04:45
2394BUJALSKIKRZYSZTOF1996KK SIRBUD WAŁBRZYCH04:45
3269FRYGACEZARY1996KKS ŚLĘZA SOBÓTKA05:04
4376SZLACHETAANDRZEJ1996BASZTA ZŁOTORYJA05:04
5270GIERACKIADRIAN1996KKS ŚLĘZA SOBÓTKA05:20
6297BOROWSKIJĘDRZEJ1996BIKESTACJA RACING TEAM05:20
7275KURCZABPAWEŁ1997SREBRNA GÓRA05:28
8268KOZDROWSKISEBASTIAN1996KKS ŚLĘZA SOBÓTKA05:33
9334CHOJNACKIKAMIL1996UKS ORIENS CHOJNÓW05:33
10355BAROWICZMICHAŁ1996KKG ŻYWER LEGNICA05:48
11354ŁACIŃSKAALICJA1996KKG ŻYWER LEGNICA05:48
12293LENKIEWICZARKADIUSZ1996CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC06:02
13272KARPIŃSKAKLAUDIA1996KKS ŚLĘZA SOBÓTKA06:19
14348BERDZIKPAWEŁ1999WROCŁAW06:37
15290KARPIŃSKIDOMINIK1996BOLESŁAWIEC06:37
16393PIOTROWSKAPATRYCJA1997KK SIRBUD WAŁBRZYCH06:54
17288LIPSKIWIKTOR1996ŁAZISKA07:40
18287DMUCHOWSKIMATEUSZ1997BOLESŁAWIEC07:40
19291LIPSKIIGOR1998ŁAZISKA08:19
20292LIPPIKNORMAN1997BOLESŁAWIEC08:34
21289APANASEWICZALICJA1998BOLESŁAWIEC09:37
22271GIERACKIDAWID1996KKS ŚLĘZA SOBÓTKADNF


MŁODZICZKI


158KOZŁOWSKAANNA1994UKS CENTRUM NOWA RUDA19:05
2360KURCZABIWONA1995MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL.19:06
3251HUKIEWICZDOROTA1995KK SIRBUD WAŁBRZYCH20:14
4252NALEPAPAULINA1994KK SIRBUD WAŁBRZYCH22:33
5262JĘDRZEJCZYKDOMINIKA1995KKS ŚLĘZA SOBÓTKA24:12
6353ŁACIŃSKAMAGDALENA1994KKG ŻYWER LEGNICA24:32
7256PIOTROWSKAKAROLINA1995KK SIRBUD WAŁBRZYCHDNS


MŁODZIK


1359PYTKAJAKUB1994MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL.32:30
2336BARTKOWSKIMACIEJ1994UKS ORIENS CHOJNÓW32:57
352KAWALECPAWEŁ1994WKK WROCŁAW34:56
4299PECEWICZMICHAŁ1994WKK WROCŁAW35:05
5264CHELARCZYKMATEUSZ1995KKS ŚLĘZA SOBÓTKA35:05
6362SOŁTYSALEKS1995MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL.35:11
7265PIWOWARSKISZYMON1995KKS ŚLĘZA SOBÓTKA35:13
8356KLIMEKPIOTR1995KKG ŻYWER LEGNICA35:26
954SZYMCZUKŁUKASZ1995KKS SIRBUD WAŁBRZYCH36:38
10379NAWOJCZYKBARTOSZ1995LUKS BASZTA ZŁOTORYJA36:42
11361GIBKIMARCIN1995MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL.37:06
12352MAWROCKIMARIUSZ1995TRASA ZIELONA GÓRA37:13
13375BAŃDURAALEKSANDER1994CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC37:43
14253MOKRZYCKIKONRAD1995KK SIRBUD WAŁBRZYCH38:50
15257GÓRECKIOSKAR1994KK SIRBUD WAŁBRZYCH39:49
16377GRZYBOWSKIJACEK1994LUKS BASZTA ZŁOTORYJA41:11
17255NIEWIADOMSKIMICHAŁ1994KK SIRBUD WAŁBRZYCH WAŁBRZYCH45:54
18267DZIELNICKIFILIP1994KKS ŚLĘZA SOBÓTKA48:22
19263GONERAPIOTR1994KKS ŚLĘZA SOBÓTKADNF
20266GINARDODOMINIK1995KKS ŚLĘZA SOBÓTKADNF
21378ZAGÓRSKISZYMON1994LUKS BASZTA ZŁOTORYJADNF


ELITA

1350KOWALMARIUSZ1978TEAM POLANICA ZDRÓJ1:03:18
269FOKTALBERT1978STYRMAN.COM.PL1:05:17
373SUŁEKPIOTR1983RMF FM MOUNTAIN DEW KRAKÓW1:06:21
4279FRANCZAKBARTOSZ1988JEŻÓW SUDECKI1:06:28
568SZCZUCKIPRZEMYSŁAW1984BIKESTACJA RACING TEAM1:08:18
6342MŁODYNIAŁUKASZ1979BRZEG1:09:20
7277DANIELSKIJAKUB1986UKS FORMICKI BIKE1:09:35
8343PASZEKSZCZEPAN1980BIKESTACJA RACING TEAM1:10:36
9338CICHYERNEST1989AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA1:11:05
10282IGNACZAKRAFAŁ1979UKS FORMICKI BIKE KOSTRZYCA1:11:27
1187DURACHTATOMASZ1981CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC1:11:34
12278DRAHANADAM1986UKS FORMICKI BIKE KOSTRZYCA1:12:08
1385PIERWOCHATOMASZ1978BIELSKO-BIAŁA1:12:30
14370SZEWCZYKSZYMON1987AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA1:14:38
1588HANCZYNMATEUSZ1986CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC1:15:26
16372BAŃDURAADRIAN1988ESKA TEAM KOPANIEC1:15:53
1782BARANKRZYSZTOF1988KS LECHIA PIECHOWICE1:17:45
1886KOPEĆADAM1982CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC1:18:19
19339DUSZYŃSKITOMASZ1988JELENIA GÓRA1:19:51
20391WALERAKPIOTR1983KK SIRBUD WAŁBRZYCH1:20:26
2166SURWIŁOSANDRO1985AZS AWF KATOWICE-1 okrążenie
2270SOŁKIEWICZARKADIUSZ1983BIKESTACJA RACING TEAM-1 okrążenie
2376LATAWIECTOMASZ1983BOLESŁAWIEC-1 okrążenie
2489ŚLEDZIONAPIOTR1983BIKESTACJA RACING TEAM-1 okrążenie
25274MAĆKÓWBARTOSZ1988LEGNICA-1 okrążenie
26276TECŁAWAREK1988LEGNICA-1 okrążenie
27284ŚWIERKSEWERYN1979JANOWICE WIELKIE-1 okrążenie
28357ŻYWERTOMASZ1984KKG ŻYWER LEGNICA-1 okrążenie
29392MAZURDAMIAN1989KK SIRBUD WAŁBRZYCH-1 okrążenie
3067IWANRAFAŁ1981BIKESTACJA RACING TEAM DNF
31351KALAWSKIMACIEJ1983BOLESŁAWIEC DNF


JUNIOR MŁODSZY

153LIPSKIALEKSANDER1992WKK WROCŁAW0:59:29
278BRUDZIŃSKIDAWID1993LUKS BASZTA ZŁOTORYJA0:59:41
3374BAŃDURAARKADIUSZ1992CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC1:00:26
4296RAJCZYBAADAM1992WKK WROCŁAW1:02:18
580GRYNIENKOMICHAŁ1992KS LECHIA PIECHOWICE1:04:05
651KRAWCZYKDOMINIK1992WKK WROCŁAW1:04:28
7337KUŁACZKAROL1993UKS ORIENS CHOJNÓW1:06:17
8365WOJTASKAMIL1992MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA1:06:48
9389ANDROSZWŁADYSŁAW1993KK SIRBUD WAŁBRZYCH1:06:49
10366KOLARSKIŁUKASZ1993MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL.1:10:11
11388BUJALSKIDAWID1993KK SIRBUD WAŁBRZYCH1:11:44
12371JANOWICZERYK1992CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC1:17:03
1356PASTERNAKDAMIAN1993UKS CENTRUM NOWA RUDA-1OKRĄŻENIE
1460GRABOWSKIKRZYSZTOF1993UKS CENTRUM NOWA RUDADNF
1561OGIELSKIKONRAD1992UKS CENTRUM NOWA RUDADNF
16349KLIMCZYKADAM1993BOLESŁAWIECDNF


MASTERS

1273WRÓBELMARCIN1977WROCŁAW43:34
259KACZMAREKMAREK1973UKS CENTRUM NOWA RUDA45:17
355ŁOZOWICKIJAN1958UKS CENTRUM NOWA RUDA46:46
4373BAŃDURAANTONI1961ESKA TEAM KOPANIEC47:30
5281ANTCZAKROMAN1978FORMICKI BIKE48:27
684PASZEKSZYMON1975BOLESŁAWIEC48:31
777ŁUKAWSKIMIROSŁAW1977RZĄŚNIK48:32
8390PIOTROWSKIMARIUSZ1969KK SIRBUD WAŁBRZYCH49:40
9283BEREŹNICKIPIOTR1978JELENIA GÓRA49:45
1079WOJCZALJAREK1968PIECHOWICE50:36
1133PIŁATMICHAŁ1978BOLESŁAWIEC52:18
12286BENDKOWSKIKRZYSZTOF1969BOLESŁAWIEC56:01


JUNIOR

171OSIECKIŁUKASZ1990RMF MOUNTAIN DEW KRAKÓW0:53:49
2368KURCZABPIOTR1991MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL.0:54:44
3294KAWALECMARCIN1990WKK WROCŁAW0:55:01
483STARZYKTOMASZ1991KS LECHIA PIECHOWICE0:55:50
572PODRAZAKRZYSZTOF1991RMF MOUNTAIN DEW KRAKÓW0:57:57
6386STOKŁOSAAREK1990KK SIRBUD WAŁBRZYCH0:58:29
762MAŚLANKAWOJCIECH1990UKS CENTRUM NOWA RUDA0:59:29
864SUWALDBARTEK1991BIKESTACJA RACING TEAM0:59:29
9340JURKOWLANIECMIKOŁAJ1990UKK JELCZ-LASKOWICE1:00:24
10382GĘBSKIEMIL1991KK SIRBUD WAŁBRZYCH1:00:30
1157KONDRAKKAMIL1990UKS CENTRUM NOWA RUDA1:00:58
12384MARTYNÓWKAMIL1991KK SIRBUD WAŁBRZYCH1:00:59
1363PULIKMICHAŁ1990UKS CENTRUM NOWA RUDA1:02:05
14346ŁAZARSKIPATRYK1991LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH1:02:20
1581WOLNYSEBASTIAN1991KS LECHIA PIECHOWICE1:02:34
16358FRANCUZERNEST1991LEGNICA1:03:18
17367OKARMUSPAWEŁ1990MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL.1:04:36
18295SZCZERBAMARCIN1990WKK WROCŁAW1:05:08
19383MUKIEWICZDANIEL1991KK SIRBUD WAŁBRZYCH1:05:10
20381WIELOSIKMICHAŁ1991KK SIRBUD WAŁBRZYCH1:06:25
21298MAZGUŁAJAKUB1991WKK WROCŁAW1:06:50
22380PEPERAMATEUSZ1991KK SIRBUD WAŁBRZYCH-1okrążenie
2375DRABOWICZOSKAR1990GRYFÓW ŚL.DNF
24344WODRASZKAMICHAŁ1990LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCHDNF
25345ŁYSAKBARTOSZ1990LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCHDNF
26369STANISŁAWEKMATEUSZ1990MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL.DNF
27385MOKRZYCKIMACIEK1990KK SIRBUD WAŁBRZYCHDNF



MARATON


1FOKTALBERTMASTERS100:39:44
2SZCZUCKIPRZEMYSŁAWELITA100:39:45
3SZTYCHDAMIANMASTERS200:40:43
4IWANRAFAŁELITA200:40:54
5KURCZABPIOTRJUNIOR100:41:07
6FLESZARTOMASZELITA300:42:02
7WRÓBELMARCINMASTERS300:42:04
8JURKOWLANIECMIKOŁAJJUNIOR200:42:33
9KOWALMARIUSZMASTERS400:42:52
10PASZEKSZCZEPQANELITA400:42:54
11BEDNARSKIBARTŁOMIEJELITA500:42:57
12FILIPIAKKRZYSZTOFMASTERS500:43:02
13KACZMAREKMAREKMASTERS600:43:06
14HANCZYNMATEUSZELITA600:43:20
15SUWALDBARTEKJUNIOR300:43:31
16BARANKRZYSZTOFELITA700:43:42
17RYŻMARIUSZMASTERS700:43:45
18ZAJĄCZKOWSKIJAKUBJUNIOR400:43:52
19ŁUKAWSKIMIROSŁAWMASTERS800:43:55
20BRUDZIŃSKIDAWIDJUNIOR MŁ.100:44:00
21CICHYERNESTELITA800:44:10
22WORONOWSKIPAWEŁELITA900:44:34
23CZECHGRZEGORZMASTERS900:44:45
24DURACHTATOMASZELITA1000:45:59
25PASZEKSEBASTIANELITA1100:46:33
26ORTYLEWELINAPANIE100:46:38
27WOJCZALJAREKMASTERS1000:46:55
28KOPEĆADAMELITA1200:47:18
29KOŁACZKAROLJUNIORMŁ.200:47:24
30KAMIŃSKIJACEKMASTERS1100:47:36
31BARTKOWSKIMACIEJMŁODZIK100:47:39
32CZAJKOWSKIMARIUSZMASTERS1200:47:57
33JAKUBOWSKIMATEUSZJUNIOR MŁ.300:47:58
34KUNIEJANNAJUNIORKA100:48:18
35MAJEWSKIKRZYSZTOFMASTERS1300:48:21
36STRĄGMARCINELITA1300:48:52
37RACZKOMARCINELITA1400:48:56
38KRZYSZCZAKŁUKASZELITA1500:49:11
39NAWOJCZYKBARTOSZMŁODZIK200:49:13
40WOJTYŁAMAGDALENAPANIE200:49:19
41PIŁATMICHAŁMASTERS1400:49:23
42FUCHSMATEUSZELITA1600:49:25
43LATAWIECTOMASZELITA1700:49:56
44NIEDBALSKIPRZEMYSŁAWMASTERS1500:49:59
45RENSZMAŁGORZATAPANIE300:50:04
46GOŁKIEWICZAREKELITA1800:50:35
47KLIMEKRAFAŁMASTERS1600:51:31
48SZLACHETAANDRZEJŻAK100:51:47
49GLINICKIZBIGNIEWMASTERS1700:51:48
50PASZEKZBIGNIEWMASTERS1800:52:07
51DRABOWICZOSKARJUNIOR500:52:32
52RUSZKIEWICZDARIUSZMASTERS1900:52:33
53FALTYNADAMMASTERS2000:52:54
54DUSZYŃSKAEWAPANIE400:52:57
55WOŁODŹKOJOANNAPANIE500:52:57
56PRZYBYLSKIADRIANJUNIOR MŁ.400:53:40
57BATORPAULAJUNIORKA200:54:15
58PIETRZAKMICHAŁJUNIOR MŁ.500:54:17
59KRASIŃSKISZYMONELITA1900:54:37
60WIECZOREKERYKELITA2000:55:03
61KOŁCZDARIUSZMASTERS2100:55:34
62BENDKOWSKIKRZYSZTOFMASTERS2200:56:28
63KOŁODZIEJPAWEŁMASTERS2300:57:02
64DACYSZYNTOMASZELITA2100:57:45
65ŚLEDZIONAMAREKMASTERS2400:58:03
66BOROWSKIJĘDRZEJŻAK200:58:43
67CHOJNACKANATALIAJUNIORKA MŁ.100:58:44
68SZTYCHIRENEUSZMASTERS2500:58:53
69KĘDZIABARTŁOMIEJELITA2200:59:20
70KĘPIŃSKIANDRZEJMASTERS2600:59:58
71BERDZIKMIROSŁAWMASTERS2701:00:46
72FURLEPAKAROLINAJUNIORKA301:01:06
73ORLIŃSKAEDYTAPANIE601:01:53
74MAZURMAREKMASTERS2801:02:47
75GRZYBIGORMŁODZIK301:02:52
76MULIŃSKIBARTEKELITA2301:02:56
77GNOIŃSKIWALDEMARMASTERS2901:03:04
78DRABOWICZOLIWIAJUNIORKA401:04:43
79CZECHEUGENIUSZMASTERS3001:04:43
80KUBUŚRAFAŁELITA2401:05:00
81SETTAJUSTYNAPANIE701:05:15
82KOZŁOWSKAKAROLINAJUNIORKA501:07:32
83MUSIAŁRADOSŁAWMŁODZIK401:07:33
84BIAŁYMAŁGORZATAJUNIORKA MŁ.201:09:59
85WOJTUSIKSTANISŁAWMASTERS3101:10:38
86STARZYKMIROSŁAWMASTERS3201:10:59
87SETTATOMASZMASTERS3301:10:59
88ZIMNIAKMATEUSZMŁODZIK501:11:31
89BOCZARSKAMONIKAJUNIORKA MŁ.301:11:32
90ŁUCZAKMATEUSZMŁODZIK601:11:54
91KUCZAŁANDRZEJMASTERS3401:11:55
92SKIBATOMASZMASTERS3501:12:01
93WARZYNOWICZMAŁGORZATAPANIE801:15:39
94WESELAKGRAŻYNAPANIE901:20:09
95SŁOBODZIANMONIKAMŁODZICZKA101:20:50
96BARANERYKAŻAK301:20:54
97SZOSTAKJOANNAJUNIORKA601:20:55
98DRABOWICZWITOLDMASTERS3601:25:16
99DRABOWICZRENATAPANIE1001:30:32
100BRONISZEWSKISTANISŁAWMASTERS3701:30:54
101ZAZULAMARLENAPANIE1101:33:32
102BRONISZEWSKAJULIANNAPANIE1201:34:27
103GALANTANDRZEJMASTERS3801:38:55
Komentarze
Dominique dnia 17 kwietnia 2008 00:10
Dziękujemy serdecznie za odwiedziny i zapraszamy na kolejne imprezy! smiley

pozdrawiam,
Dominik Broniszewski
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu