Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 25 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
BIKEMARATON 2010 ROZSTRZYGNIĘTY
Wrocławianie licznie pokazali się w klasyfikacji generalnej Bikemaratonu 2010, która emocjonowała głównie zawodników, którzy uzbierali konieczne 8 startów by na poważnie liczyć się na koniec sezonu.

Pierwsze miejsca wywalczyły na mini Aleksandra Misterska, Sylwia Piszczorowicz i Aneta Adamek (wrocławianka z Piechowic :) Na mega w K2 wygrała Michalina Ziółkowska z CNR.

Drugie miejsce zdobyła w mini Dominika Kołbuc (KM). Na mega drugie były Joanna Liczner i Joanna Wołodźko oraz Jurek Sikora w kat. M4. Na giga w K2 Ewa Duszyńska.

Na trzecich miejscach stanęli: w mini Gabrysia Wójciak, a na mega Roland Listner, Marcin Wróbel, Ania Tomes natomiast Przemek Kotowicz w giga M4.

Szczególy
Na dłuższych dystansach nagrodzono pierwsze dziesiątki w klasyfikacji generaln

Na mini Jerzy Koszucki był 4-y w M6, Michał Decewicz 5-y. W pierwszej dziesiątce najmłodszych dziewczynek (KM) Klaudia Poniatowska, Julia Wołodźko, Alicja Tomes.

Na mega Mikołaj Jurkowlaniec i Magdalena Wojtyła miejsce 4-e, Jakub Chyliński 9-e, Jakub Biegański 10-e, Mariusz Zachacz 8-e.

Na giga Ewelina Ortyl tym razem czwarta (brak ośmiu startów), Małgosia Rajczyba 5-a, Monika Okrój 7-a. Wśród panów M3 Darek Poroś 5-y, M6 Darek Krawczyk 6-y, Maciej Miszuk 7-y.

Następne zawody Bikemaraton i kolejne szanse już w przyszłym roku!!!!!
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu