Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 17 Stycznia 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
LISTA STARTOWA Z NUMERAMI
LISTA STARTOWA WEDŁUG KOLEJNOŚCI czytaj więcej.

Przypominam, że jest to niestety LISTA JUŻ ZAMKNIĘTA.

DOJAZD: Kierunek LOTNISKO, Start na skrzyżowaniu AOW i Granicznej ( 1km za FactoryOutlet)

Bardzo cieszymy się z ogromnego zainteresowania wyścigiem, ale listopad ma swoje prawa i musimy rozegrać wyścig DO 15-TEJ......

ZAPRASZAMY do kibicowania MISTRZOM I AMATOROM - ZDOBYWCOM TYTUŁÓW NA AMATORSKICH I ZAWODOWYCH WYŚCIGACH W CAŁYM KRAJU!
Szczególy
przybliżone czasy startu:

HAndBike START OK.12.50
110. Kaczmarczyk Ewa
109. Banok Kamil

104.Kurpik Michał 13.00


zawodniczki START 13.01

103.Brzeźna Monika
102.Kuniej Anna
101.Guz Paulina
100.Frączek Natalia
99.Mielnik Natalia
98.Pawłowska Anna
97.Piotrowska Małgorzata
96.Brzeźna Paulina

Kobiety masters START 13.09

95.Kosińska Irena
94.Włodarczyk Anna Maria
93.Pawlaczek Małgorzata
92.Liczner Joanna
91.Wołodźko Joanna
90.Adamek Aneta

Masters II START 13.15

89.Stasiewicz Janusz
88.Kuczmarz Edward
87.Grzelak Jerzy
86.Owsianik Piotr
85.Piadyk Leszek
84.Łańcucki Krzysztof
83.Zając Piotr
82.Zięba Henryk
81.Wołoszyn Grzegorz
80.Witkowski Andrzej
79.Szopa Stanisław
78.Rasała Edward
77.Przybylski Marian
76.Listner Roland
75.Rawski Ryszard
74.Janiak Zenon
73.Sobala Henryk
72.Kuczma Andrzej
71.Skwierawski Zygmunt
70.Jurkowlaniec Rafał
69.Wołodźko Tomasz
68.Kozioł Leszek

Masters I START 13.37
67.Wrona Michał
66.Fitał Mirosław
65.Aleksy Borys
64.Fojtar Zbigniew
63.Tomczak Tomasz
62.Rasała Robert
61.Grzegorz Guz
60.Skalski Gerard
59.Sołtys Robert
58.Szrubkowski Łukasz
57.Wajda Jacek
56.Wróbel Marcin
55.Żelezny Maciej
54.Majka Radosław
53.Kozłowski Paweł
52.Majka Rafał
51.Mroczyński Wojciech
50.Kwiecień Wojciech
49.Wrona Ryszard
48.Ziober Paweł
47.Jaremko Jacek
46.Szczęsny Zbigniew
45.Szulc Piotr
44.Krawczyk Zygmunt

Byli zawodnicy START 14.01

43.Lechowski Marek
42.Mazur Mariusz
41.Ko Piotr
40.Fafuła Jarosław
39.Drab Paweł
38.Piotrowski Mariusz
37.Krauze Wojciech
36.Rudyk Zbigniew
35.Karłowicz Mieczysław
34.Krężel Grzegorz
33.Krochmalny Wacław
32.Sikora Jerzy
31.Sowiński Kacper

Zawodnicy licencjonowani START 14.14

30. Skonecki Maciej
29.Rudyk Mateusz
28.Kozłowski Marcin
27.Majorek Adam
26.Mickiewicz Tomasz
25.Miela Damian
24.Jurkowlaniec Mikołaj
23.Tomasiak Konrad
22.Pytka Jakub
21.Zając Bartosz

Byli zawodnicy II START 14.24

20.Lenkowski Krzysztof
19.Jaworski Bogdan
18.Chrzanowski Sławomir
17.Bałd Bolesław
16.Komisaruk Zdzisław
15.Mokiejewski Witold
14.Pajor Andrzej
13.Mickiewicz Jacek
12.Wrona Marek
11.Wrona Zdzisław
10.Jankiewicz Jan
9.Charucki Henryk
8.Faltyn Jan
7.Brzeźny Jan

Zawodowcy

6.Urbanowski Marcin 14.38
5.Czajkowski Konrad
4.Romanik Radosław
3.Bodnar Łukasz
2.Marycz Jarosław
1.Bodnar Maciej START OK 14.43

NUMERY STARTOWE

Adamek Aneta 90
Aleksy Borys 65
Bałd Bolesław 17.
Banok Kamil 109.
Bodnar Łukasz 3
Bodnar Maciej 1.
Brzeźna Monika 103.
Brzeźna Paulina 96
Brzeźny Jan 7
Charucki Henryk 9
Chrzanowski Sławomir 18.
Czajkowski Konrad 5
Drab Paweł 39
Fafuła Jarosław 40
Faltyn Jan 8
Fitał Mirosław 66
Fojtar Zbigniew 64
Frączek Natalia 100.
Grzelak Jerzy 87
Guz Grzegorz 61
Guz Paulina 101.
Janiak Zenon 74
Jankiewicz Jan 10.
Jaremko Jacek 47
Jaworski Bogdan 19.
Jurkowlaniec Mikołaj 24
Jurkowlaniec Rafał 70
Kaczmarczyk Ewa 110.
Karłowicz Mieczysław 35
Ko Piotr 41
Komisaruk Zdzisław 16.
Kosińska Irena 95
Kozioł Leszek 68
Kozłowski Marcin 28
Kozłowski Paweł 53
Krauze Wojciech 37
Krawczyk Zygmunt 44
Krężel Grzegorz 34
Krochmalny Wacław 33
Kuczma Andrzej 72
Kuczmarz Edward 88
Kuniej Anna 102
Kurpik Michał 104
Kwiecień Wojciech 50
Lechowski Marek 43
Lenkowski Krzysztof 20.
Liczner Joanna 92
Listner Roland 76
Łańcucki Krzysztof 84
Majka Radosław 54
Majka Rafał 52
Majorek Adam 27
Marycz Jarosław 2.
Mazur Mariusz 42
Mickiewicz Jacek 13.
Mickiewicz Tomasz 26
Miela Damian 25
Mielnik Natalia 99
Mokiejewski Witold 15.
Mroczyński Wojciech 51
Owsianik Piotr 86
Pajor Andrzej 14.
Pawlaczek Małgorzata 93
Pawłowska Anna 98
Piadyk Leszek 85
Piotrowska Małgorzata 97
Piotrowski Mariusz 38
Przybylski Marian 77
Pytka Jakub 22.
Rasała Edward 78
Rasała Robert 62
Rawski Ryszard 75
Romanik Radosław 4
Rudyk Mateusz 29
Rudyk Zbigniew 36
Sikora Jerzy 32
Skalski Gerard 60
Skonecki Maciej 30
Skwierawski Zygmunt 71
Sobala Henryk 73
Sołtys Robert 59
Sowiński Kacper 31
Stasiewicz Janusz 89
Szczęsny Zbigniew 46
Szopa Stanisław 79
Szrubkowski Łukasz 58
Szulc Piotr 45
Tomasiak Konrad 23
Tomczak Tomasz 63
Urbanowski Marcin 6
Wajda Jacek 57
Witkowski Andrzej 80
Włodarczyk Anna Maria 94
Wołodźko Joanna 91
Wołodźko Tomasz 69
Wołoszyn Grzegorz 81
Wrona Marek 12.
Wrona Michał 67
Wrona Ryszard 49
Wrona Zdzisław 11.
Wróbel Marcin 56
Zając Bartosz 21.
Zając Piotr 83
Zięba Henryk 82
Ziober Paweł 48
Żelezny Maciej 55
Komentarze
greten dnia 11 listopada 2010 18:13
Szerszenie pięknie dziękują Joasi i Tomkowi za możliwość udziału w tej wspaniałej imprezie. Było naprawdę niesamowicie, a pogódka, która dopisała, to najlepszy dowód, że sprzymierzeńcem organizatorów byli nie tylko kolarze smiley

To co? Do przyszłego roku, jak mniemamy? Popyt na tego rodzaju imprezy we Wrocku na bank zagwarantuje frekwencję! smiley

Raz jeszcze dzięki!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 100% [1 Głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Żadnych głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu