Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 25 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
WIOSENNE 120 KILOMETRÓW

Dla Łukasza Bodnara i Pawła Charuckiego był to ostatni trening przed poważnymi wyścigami w Katalonii (Łukasz) i środowym klasykiem w Belgii (Paweł).

Blisko 30 kolarzy zebranych na kolejnej Harrówce pokonało wraz z zawodowcami 120- kilometrowa trasę z Wrocławia przez Mietków na Tąpadła i z powrotem przez Będkowice. Spotkaliśmy też kilkudziesięcioosobową grupę ze Świdnicy.
Na wezwanie Henryka Charuckiego przybyli między innymi Brzeźny, Faltyn, Fajkowski, Sobala, Szymański, Sikora, Fafuła, Fojtar, Grzelak, Sowiński, Poroś, Kotowicz, Tomczak, Joasia i Tomek Wołodźko, Krauze, trzech Kozłowskich i Paweł Ziober (dzięki za zmianę dętki w 4 minuty !).
Szczególy
W tym samym czasie na północy Wrocławia przy Zawoni na płytach wjeżdżali między innymi Zdzisław Komisaruk, Robert Rasała, Bogdan Jaworski, Mirosław Fitał a spod Milicza przyjechał nawet Rafał Wiatrak.

Gdzie trenowali inni ? Czy widział ktoś Grześka Krężela i Daniela Aramowicza ? A może objawił się gdzieś Szulc Piotr ? A babeczki co dziś robiły?Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu