Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 20 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
KTO TRENUJE W CIEPŁYM KRAJU ?

Grupa kolarska TC Chrobry Felt Głogów przygotowuje się do nadchodzącego sezonu na zgrupowaniu w Chorwacji. Ekipa będzie się składać z 12 zawodników kategorii orlik, z których sześciu reprezentowało już barwy TC "Chrobry". Są to: Mieszko Bulik, Grzegorz Grabarek, Wojciech Handzlik, Mateusz Pakuła, Konrad Tomasiak, Jacek Tomczyk. Natomiast dla pozostałych sześciu: Mateusza Bidermana, Franciszka Dąbrowskiego, Piotra Ignaczaka, Mikołaja Jurkowlańca, Szymona Strzeduły, Konrada Zatorskiego będzie to pierwszy rok w barwach klubu.

W Chorwacji trenują też mastersi Felt Harfa Harryson Team w doborowym składzie: Andrzej Pajor, Grzegorz Krężel, Kacper Sowiński, Radek i Rafał Majka, Wojtek Krauze i Daniel Aramowicz. (na zdęciu powyżej)

Na Mallorce jeżdżą od środy trzebnickie Szerszenie z Zenonem Janiakiem, Marianem Przybylskim, Andrzejem Witkowskim i Markiem Płóciennikiem a weekend pojawią się tam Henryk Charucki, Ireneusz Walczak, Leszek Kozioł i Tomasz Wołodźko.
Szczególy
Zbyszka Szczęsnego widziano ponoć na południu Hiszpanii. Jak ktoś coś wie to proszę pisać. To się nazywa biały wywiad przed Otwarciem w Sobótce, gdzie wszyscy sie spotkamy.
Komentarze
greten dnia 24 marca 2011 14:07
A reszta, znaczy się 'większa połowa' trenuje w Kocich Górach, z tego co mi wiadomo smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu