Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 24 Marca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
JAREMKO MISTRZEM W ŻMIGRODZIE
Jacek Jaremko wygrał z czasem 25,31 X wyścig na czas o Puchar Burmistrza w w Żmigrodzie. Kolejny rekord trasy 19,2 km został pobity !!!
Drugi open był Łukasz Grzesiek a trzeci Jerzy Sikora.

Wśród kobiet najlepsza była Joanna Wołodźko (BGŻ Eska Team) z czasem 32.57
Zobacz pierwsze zdjęcia z czasówki w Żmigrodzie.



TU NASZE ZDJĘCIA Z CZASÓWKI W ŻMIGRODZIE
Zobacz Wyniki czasówki w Żmigrodzie.
Szczególy
Zdjęcia Marka Dudy

Kategoria powyżej 60 lat

1. Faryniarz Marian 29,08
2. Lascioli Edward 29,16
3. Bryś Henryk 29,35
4. Chudykowski Ryszard 29,38
5. Kazimierczak Jan 32,08
6. Kaczmarek Andrzej 32,24
7. Mosiejowski Zenon 34,10
8. Błoński Marian 34,14
9. Krzesak Jan 34,20
10. Jurzyca Edward 34,32
11. Dziewulski Tadeusz 35,13
12. Misiak Józef 35,32
13. Motyl Czesław 35,41
14. Szafranowicz Bronisław 37,02
15. Miadziołko Zdzisław 39,27


Do 30 lat

1. Grzesiek Łukasz 26,14
2. Żmudzin Robert 26,48
3. Chomicki Wojciech 27,06
4. Jegier Mateusz 27,09
5. Janik Rafał 27, 35
6. Jegliński Łukasz 27,43
7. Zieliński Dawid 27,49
9. Wojczak Bartosz 27,52
10. Janczura Krzysztof 28,27
11. Szmytka Rafał 29,07
12. Ryszka Karol 31,01
13. Kryk Mateusz 31,05
14. Stempka Tomasz 31,08
15. Młynek Tomasz 31,19
16. Szatkowski Paweł 31,24
17. Czingon Mikołaj 31,26
18. Matujczak Tomasz 31,29
19. Kukla Piotr 31,49
20. Lejkowski Paweł 32,12
21. Jaguś Wojciech 33,13
22. Wajda Piotr 33,29
23. Świątek Jakub 34,04
24. Antonik Marcin 39,08


Kategoria 31-40

1. Rolski Remigiusz 27,04
2. Pytlak Grzegorz 27,26
3. Garczyński Jacek 27,56
4. Guz Grzegorz 28,09
Kimbort Paweł 28,09
5. Nowak Krzysztof 28,17
6. Kościak Roman 28,19
7. Tomczyński Andrzej 28,50
8. Paszek Grzegorz 28,53
9. Pawlikowski Adam 29,02
10. Pikosz Łukasz 29,07
11. Chwiłokowski Borys 29,10
12. Zaraś Bolesław 29,26
13. Ziober Paweł 29,44
14. Majchrzak Dominik 30,06
15. Górniak Piotr 30,55
16. Ciołek Tomasz 31,31
17. Chodorski Piotr 32,10
18. Lesiecki Tomasz 32,15
19. Bortel Mirosław 32,55
20. Świtalski Adam 33,39
21. Mróz Jacek 34,22
22. Krzemień Michał 34,40
23. Frydel Łukasz 38,16

Kategoria 41-50

1. Jaremko Jacek 25,31
2. Sikora Jerzy 26,18
3. Wrona Piotr 27,53
4. Fitał Mirosław 28,17
5. Fafuła Jarosław 28,20
6. Wołodźko Tomasz 29,34
7. Jasik Jacek 30,04
8. Lechowski Marek 30,29
9. Eugeniusz Walczak 31,22
10. Węgrzynowicz Adam 31,29
11. Maciąg Wojciech 31,40
12.Traczyk Leszek 32,27
13. Gloc Wojciech 32,45
14. Młynek Andrzej 33,19
15. Koziatek Szymon 33,36
16. Jurkowlaniec Rafał 33,51

Kategoria kobiety do 40 lat

1. Wołodźko Joanna 32,57
2. Chmielewska - Dańków Katarzyna 35,24
3. Traczyk Magdalena 35,32
4. Rzepecka Katarzyna 35,35
5. Młynek Aleksandra 36,11
6. Włosek Izabela 36,48
7. Bródka Kamila 39,47

Kobiety powyżej 40 lat

Anna Wrona 39,19


Juniorzy

1. Dębicki Karol 30,45
2. Świtalski Kacper 34,12


Kategoria 51-60

1. Kwiecień Wojciech 26,34
2. Sienkiewicz Wiesław 27,44
3. Rychter Wiesław 27,47
4. Ratajczyk Piotr 27,54
5. Kramarczyk Bogusław 30,12
6. Kryk Ryszard 30,21
7. Witkowski Andrezj 30,35
8. Kozak Jan 31,05
9. Rojek Kazimierz 31,50
10. Jastrzębski Piotr 33,00
11. Respondek Jerzy 33,37
12. Wołujewicz Czesław 33,45
13. Maciejczyk Tadeusz 33,52
14. Jaworek Lech 38,14
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu