Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 22 Stycznia 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
SZERSZENIE POZAMIATAŁY W GRYFICACH
Rój medalowych pozycji przywiozly trzebnickie szerszenie z kolejnego, rozegranego 14 maja supermaratonu w Gryficach. Ale największym bohaterem jest chyba Krzysztof Łańcucki, ktory po 11 i pólgodzinnej jeździe pokonał ponad 400 kilometrowa trasę i zajął miejsce 7 open i pierwsze w kat M6. Zaledwie 30 sekund po nim wpadł na mete oleśniczanin Andrzej Witkowski( i znowu to 4 miejsce).
Wspólnie na metę wjechali rownież po nieco krotszej jeździe dwaj Szerszenie Roman Węglarski i Henryk Zięba zajmując miejsce drugie i trzecie open .( i zwyciężajac kat M5).
Na mega 2 open i pierwszy w M5 był Marian Przybylski a trzecie miejsce w tej kategorii zdobył Stanislaw Szopa.