Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 22 Lipca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
BOKSER TŁUCZE MŁODSZYCH !
Zygmunt Krawczyk "Bokser" (Felt Harfa Harryson) zajął 2. miejsce open na 160 km trasie maratonu szosowego w Lesznie o 3 zaledwie sekundy przegrywając z młodszym o 30 lat Arturem Kozalem.

Kolejne znakomite zawody zaliczył, jadący w grupie Interkol Ostrów, Robert Rasała - drugi w M4 i 10 open.

W drugiej dziesiątce wyścigu zmieścili się jeszcze wrocławianie Paweł Kozłowski i Paweł Ziober oraz Roland Listner (Whirlpool AZS Politech. Wrocł.) a w trzeciej zawodnicy połączonej grupy Felt Harfa Harryson i BGŻ Eska team: Fafuła, Majka, Sikora, Wołodźko, Krężel, Fojtar, Majka.

Tuż za nimi wpadli na metę Wojtek Krauze (Felt Harfa Harryson) i Marian Przybylski (Szerszenie Trzebnica).
Złapane szybko gumy wyeliminowały z walki o najwyższe pozycje dwóch faworytów Andrzeja Pajora i Mirka Fitała.

Znakomite zawody pojechali Zdzislaw i Leszek Komisaruk - 2 i 3 miejsce w kat. M5 na dystansie 86 km, którzy wraz z Kamilem Cichomskim uplasowali się open na pograniczu pierwszej i drugiej dziesiątki.
Aneta Adamek, Alicja Tworek i Barbara Węglarska wygrały swoje kategorie.

Krzysztof Łańcucki wygrał M6 na 230 km a kolejne 4. miejsce w kat. M5 zajął na tym dystansie Andrzej Witkowski .
Szczególy
Wiesława Prokopczyk( Szerszenie Trzebnica) wygrała K4, Małgosia Pawlaczek byla druga w K3 i podobnie Irena Kosińska w K5.