Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 26 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
TRĄBKA WRACA DO GRY

Dawid Miś z Jeżowa Sudeckiego wygrał kat.elita i open na 3 km czasówce na Górę Szybowcową koło Jeleniej Góry rozegranej w sobotę 11 czerwca.

Zwycięzca z czasem 7 min 44 sekundy wyprzedził Bogdana Kurkiewicza (M50) - 7.48 i Piotra Dudę (M30) - 7.48.

W kat. M60 najlepszy okazał się grający ostatnio na dętych instrumentach (przypominamy bal Stowarzyszenia Kolarzy Dolnośląskich) Jan Nadolny - 9.37, który wyprzedził Edwarda Lasciolego - 9.52. (na zdjęciu obok)

W M40 zwyciężył Damian Gałek a Tadeusz Chudobski (11.42) był drugi w M70, wyprzedzony przez Stanisława Nahojowskiego (10.42).
Szczególy

Tu zwycięzca z Pucharem.


W Wyścigu startowało 39 zawodników.

W juniorkach mł wygrała Karolina Wolska - 9.21, w juniorkach Joanna Dubieniecka - 9.04 a w juniorach Patryk Szarzyński - 7.56

Komunikat
II Czasówka Szybowcowa 11.06.2011 – Jeżów Sudecki-Góra Szybowcowa
dystans 3000m

Kat. Młodzik
Przeciętna 17,14 km/h
1 POL19980205GROBELNY Maciej ŚWIEBODZICKIE TOWARZYSTWO CY 10 30 02
2 POL19970227SERAFIN MARCIN UKK PI¤TKA POLKOWICE 10 56 20
3 POL19981203WIERZYCKI Michaˆ UKK PI¤TKA POLKOWICE 11 34 27
4 POL19980627POKORA Michaˆ UKK PI¤TKA POLKOWICE 12 13 92

Kat. Junior młodszy
Przecietna 22 km/h
1 POL19950822MAKOWSKI Oskar LKKS GŕRNIK WAťBRZYCH ZS ST. 08 11 04

Kat. Juniorka Młodsza
Przeietna 19,25 km/h
1 POL19961006WOLSKA Karolina LKKS GŕRNIK WAťBRZYCH ZS ST. 09 21 82
2 POL19960218DMYTRASZ Aleksandra GŕRNIK WAťBRZYCH ZS ST.BOG. 10 24 42
3 POL19960314LASOTA Monika GŕRNIK WAťBRZYCH ZS STARE BO 11 18 74

Kat. Juniorka
Przecietna 19,85 km/h
1 POL19940522DUBIENIECKA Joanna LKKS GŕRNIK WAťBRZYCH ZS ST. 09 04 99
2 POL19940121PRZEWIĘDA Marlena LKKS GŕRNIK WAťBRZYCH ZS ST. 10 19 60

Kat. Junior
Przeciętna 22,69 km/h
1 POL19930716SARŻYŃSKI Patryk CHOCIANŕW 07 56 91
2 POL19940603JAWORSKI Kacper MGLKS KWISA LUBAă —L¤SKI 08 43 32
3 POL19940901DYCHA Sebastian KWISA LUBAă —L¤SKI 08 48 55

Kat. Elita
Przeciętna 23,28 km/h
1 POL19870316MIŚ Dawid KRASNE RZESZŕW 07 44 19
2 POL19890921GAŁEK Damian AdamGUBERNER RADSPORT E.V. 08 25 98
3 POL19910413WASYLÓW Szymon MGLKS KWISA LUBAă —L¤SKI 08 35 76
4 POL19910927ŚLEDZIKOWSKI Daniel TC CHROBRY FELT GťOGŕW 08 36 25
5 POL19921115SZYDťO Mateusz UKK PI¤TKA POLKOWICE 09 08 34

Kat. M30
Przecietna 23,08
1 POL19751010DUDA Piotr BOGUSZŕW GORCE 07 48 71
2 POL19750118ZARZYCKI Sebastian TALVIS SPORT SZKLARSKA POR¨B 08 39 19
3 POL19730813KIMBORT Paweˆ TAIVI SPORT SZKLARSK POR¨BA 08 43 12
4 POL19790210SKONECKI Maciej KS —L¨˝A SOBŕTKA 08 59 66

Kat. M40
Przecietna 20,81 km/h
1 POL19701110GAŁEK Damian GUBERNER RADSPORT E.V. 08 39 06

Kat. M50
Przecietna 23,08 km/h
1 POL19600113KURKIEWICZ Bogdan ZIELONA GŕRA 07 48 05
2 POL19610613BARAŃSKI Artur KOWARY 08 03 39
3 POL19551228GRYGONIS Ryszard MGLKS KWISA LUBAă —L¤SKI 08 18 14
4 POL19600820MAKOWSKI Damian RUDA —L¤SKA 08 42 09
5 POL19610826STANKIEWICZ Janusz KKW JAMA WAˆBRZYCH 10 22 01
6 POL19560926TWARDZISZEWSKI Waldemar TEAM PODGŕRZYN 11 54 90
7 POL19560417SAWKO Antoni CHOCIANŕW 13 16 58

Kat. M 60
Przecietna 18,72 km/h
1 POL19500530NADOLNY Jan ŚWIDNICA 09 37 67
2 POL19470617LASCIOLI Edward TALVI SPORT SZKLARSKA POR¨BA 09 52 15
3 POL19510323CZERWIŃSKI Wiktor KLKS LIDER SZTUM 11 44 87
4 POL19510718KRAKOWSKI Mieczysˆaw LIPA 12 51 77
5 POL19480614JANCZEWSKI Edward TC CHROBRY FELT GˆOGŕW 15 56 28

Kat. M 70
Przecietna 16,82 km/h
1 POL19400103NAHAJOWSKI Stanisˆaw USTRZYKI DOLNE 10 42 14
2 POL19410204CHUDOBSKI Tadeusz WROCťAW 11 42 45
3 POL19360101JANCZEWSKI Jan LUBIN 16 17 04
4 POL19340828FERKALUK Tadeusz ZťOTORYJA 16 35 87



Komentarze
jozinek dnia 25 czerwca 2011 23:10
smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu