Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 22 Lipca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
MASTERSI NA TOUR DE POLOGNE
W swoich kategoriach Zygmunt Krawczyk drugi, Zdzislaw Komisaruk trzeci , Joanna Wołodźko trzecia (open K czwarta) na specjalnym etapie Tour de Pologne amatorów rozegranym 5 sierpnia na 56 kilometrowej trasie o przewyższeniu ponad 1200m wokoł Bukowiny Tatrzańskiej ( z ponad 20 % podjazdem pod Gliczarow).

W czasie 2 godzin zmieśili sie miedzy innymi Kamil Ciechomski, Michał Kolenda, Jan Brzeźny, Mieczysław Karłowicz, Jacek Bodyk, , Grzegorz Fajkowski, Tony Rominger i Bartosz Miszkurka.
Tuz powyzej 2 godzin, ale w pierwszej dwusetce pośród ponad 1200 uczestników pojawili się na mecie Mariusz Zachacz, Tomasz Wołodźko i Janusz Bieniek.

W czasie 2h.30 minut i pierwszej połowie stawki zmiescili sie również Marek Wrona, Bogumił Wosz, Zdzisław Wrona, Wojtek Krauze i Edward Kuczmarz oraz Rafał Jurkowlaniec i Ryszard Szurkowski.

fot.Julia Wołodźko
Szczególy
Na specjalna nagrodę zasługuje czyn polskiego zawodnika z austriackim paszportem Marka Lechowskiego ( tydzień wczesniej zwyciężył na Olimpiadzie Polonijnej w Sobótce), który oddał swoje koło walczącemu o pudło Zygmuntowi Krawczykowi.Pełne wyniki : NA STRONIE TDP Amatorów
FILM Z TDPA CZ.1
TU ZNALEZIONE ZDJĘCIA z Tour de Pologne amatorów
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu