Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 26 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
NA OKRAJU BABSKIE PUDŁO DLA WROCLAWIANEK
Stanislaw Szozda ściskał wrocławianki - zwyciężczynie open kobiet XIV Wjazdu na Okraj: Joannę Liczner(Whirlpool AZS Politechnika Wroclawska), Izę Dominiak i Joannę Wołodźko (BGŻ ESKA Team).

W kultowej XiV już czasówce pod górę pojechało ponad 200 kolarzy a najlepszy okazał się Sławomir Chrzanowski z Bielawy, ktory 13,5 km z Kowar na Okraj pokonał w czasie 31 minut i 4 sekund.

Najlepszy z wrocławian byl Michał Kurpik(17 open), Zygmunt Krawczyk(21 open, 3m w kat.6 za 2. Staszkiem Werdą) i Kamil Cichomski ( 26 open). Trzeci w kat5 byl Robert Rasała ( 30 open) a piąty Grzegorz Krężel ( 43 open).

W kat7 drugie miejsce zajął Roland Listner(66 open) a trzecie Zbigniew Szczęsny(74 open) przed Grzegorzem Fajkowskim( 78 open).

W setce złapali sie jeszcze:Krzysztof Janczura (51), Rafał Wiatrak (53), Ryszard Wrona(57), Mieczysław Karłowicz (59), Jerzy Grzelak (61) i Henryk Tokarski senior (97) oraz tuż za Henryk Tokarski junior (102) i Tomasz Wołodźko (103).

fot.Julia Wołodźko
Szczególy
Stanisław Szozda przyjechał do Kowar odsłonić swoją gwiazdę w Alei Gwiazd Kolarskich, opowiadał o swojej karierze i cierpliwie pozowal do zdjęć z kibicami, którzy zgotowali Mu bardzo gorące przyjęcie.

fot.Julia Wołodźko
Pełne wyniki: Link
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu