Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 17 Stycznia 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
KRYTERIUM W CIEPLICACH
Krzysztof Tyszecki, Mirosław Jaszowski, Ryszard Wrona, Zygmunt Pfeifer to zwycięzcy poszczególnych kategorii mastersów w rozegranym w sobotę 26 kwietnia XV Ogólnopolskim Kryterium Ulicznym o Puchar Karkonoszy z okazji "Wiosny Cieplickiej".
Start i metę zawodów usytuowano na ul.Cervi przy Hotelu Cieplice, zaś kolarze ścigali się na pętli trasą: Cervi, Cieplicką, Pułaskiego, Staszica, Cervi. Długość jednego okrążenia wynosiła 1900 m. We wszystkich kategoriach wiekowych wystartowało łącznie około 100 zawodników.
Szczególy
Kat. Masters I
dystans 34,2 km przeciętna 40,34 km /h
1 TYSZECKI Krzysztof JELENIA GÓRA
2 STROKA Robert SOBÓTKA
3 JAREMKO Jacek WROCŁAW
4 WINIARSKI Robert UKS FORMICKI-BIKE.KOSTRZYCA
5 PODESZWA Tomasz SOBÓTKA
6 GRABUSIŃSKI Piotr SOBÓTKA
7 KIMBORT Paweł SZKLARSKA PORĘBA
8 KANIEWSKI Jacek LUBAŃ ŚLĄSKI
9 POSMYK Arkadiusz MLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI
Kat. Masters II
dystans 28,5 km przeciętna 40,47 km/h
1 JASZOWSKI Mirosław CHOCIANÓW
2 HARTMAN Mariusz KK JAREXS SIRBUD WAŁBRZYCH
3 KOWALÓW Adam KWISA LUBAŃ ŚL.
4 PAWŁOWSKI Arkadiusz ŻTC "HURAGAN" ŻAGAŃ
5 GAŁĄZKA Piotr MGLKS KWISA LUBAŃ SLĄSKI
6 OLSZANOWSKI Przemysław ZGORZELEC
7 TUCHOLSKI RAFAŁ JELENIA GÓRA
8 BARAŃSKI Artur KOWARY
0 WOJCZAL Jarosław LKS TRASA ZIELONA GÓRA Aban
0 SZCZEPANIAK Zbigniew ŚWIDNICA Aban
0 PRZYBYSZ Janusz ŚWIDNICA Aban
Kat. Masters III
dystans 22,8 km przeciętna 41,75 km/h
1 WRONA Ryszard SOBÓTKA
2 RAZOWSKI Stanisław SZKLARSKA PORĘBA
3 TWARDZISZEWSKI Waldemar TEAM PODGÓRZYN
4 GOLONKA Kazimierz WARSZAWA
5 PRASKI Henryk CTC CZĘSTOCHOWA
0 BYCZKOWSKI Wacław WAŁBRZYCH Aban
0 JOWIK Franciszek PSL WAŁBRZYCH Aban
0 SAWKO Antoni CHOCIANÓW Aban
0 NADOLNY Jan LKS OGNIWO DZIERŻONIÓW Aban
Kat. Masters IV
dystans 17,1 km przeciętna 37,91 km/h
1 PFEIFER Zygmunt WAŁBRZYCH
2 SZYMAŃSKI Wielisław WROCŁAW
3 LASCIOLI Edward SZKLARSKA PORĘBA
4 CHUDOBSKI Tadeusz DTC WROCŁAW
5 BARTKOWIAK Bogdan PTC POZNAŃ
Kat. Masters V
dystans 11,4 km przeciętna 34,17 km/h
1 WIERZEJSKI Czesław ŚWIDNICA 20 01 00

Kat. Junior
dystans 34,2 km przeciętna 43,06 km/h
1 MARKOWSKI Kamil CZĘSTOCHOWA
2 DUDZIAK Adam KKS GOSTYŃ
3 JATCZAK Patryk UKS JEDYNKA JAWOR
4 TOMASIAK Konrad UKS NOWOGRODZIEC
5 ZIELIŃSKI Dawid UKS JEDYNKA JAWOR
6 ZARZYCKI Adam HURAGAN ŻAGAŃ
7 FORNALSKI Damian UKS JEDYNKA JAWOR
8 WASYLÓW Szymon UKS NOWOGRODZIEC
0 DURAJ Dorian ŻTC HURAGAN ŻAGAŃ Aban
0 JURASZEK Łukasz UKS JEDYNKA JAWOR Aban
0 LESZCZYŃSKI Krzysztof UKS NOWOGRODZIEC Aban

Kat. Junior młodszy
dystans 22,8 km przeciętna 41,25 km/h
1 MAJOREK Adam LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓW
2 DUBIENIECKI Mateusz UKS NOWOGRODZIEC
3 BASZCZIJ Michał UKS MOTO JELCZ LASKOWICE
4 BORMANN MaximillianGUBENER RADSPORT VEREIN
5 STANOWICZ Maciej LKS MERKURY ŚWIEBODZICE
6 WACH Piotr UKS MERKURY ŚWIEBODZICE
7 LELEK Patryk UKS MERKURY ŚWIEBODZICE
8 BOROWSKI Andrzej LKS OGNIWO DZIERŻONIÓW
9 BALIŃSKI Jakub ŻTC HURAGAN ŻAGAŃ
10 ZINK Sebastian GUBENER RADSPORT VEREIN
0 DĘBEK Damian UKS MERKURY ŚWIEBODZICE Dysk

Kat. Młodzik
dystans 17,1 km przeciętna 40,10 km /h
1 MICKIEWICZ Tomasz OGNIWO BOKMET DZIERŻONIÓW 0 25 35
2 MAKOWSKI Tomasz UKS BUDOWLANKA LEGNICA
3 KANTEK Jakub HURAGAN ŻAGAŃ
4 RUDYK Mateusz JELCZ LASKOWICE
5 ZACKIEWICZ Patryk JELCZ LASKOWICE
6 PAWŁOWSKI Rafał LKS OGNIWO BOX-MET DZIERŻONIÓW

Kat. Dzieci do 8 lat
dystans 500 m przeciętna 26,08 km/h
1 PAWŁOWICZ Zuzanna JELENIA GÓRA 01 09 00
2 PAWŁOWICZ Bruno JELENIA GÓRA 01 13 00
3 WINIARSKI Alan KOWARY 01 19 00
4 SZWINTA Alicja JELENIA GÓRA 02 51 00
Kat. Dzieci 9 – 10 lat
dystans 1900 m przeciętna 30,81 km/h
1 RUDZIK Bartosz JELCZ LASKOWICE 03 42 00
2 PAWŁOWICZ Bruno JELENIA GÓRA 04 24 00
3 DULAK Aleksander JELENIA GÓRA 04 28 00
4 PAWŁOWICZ Zuzanna JELENIA GÓRA 04 30 00
5 SZWINTA Agnieszka JELENIA GÓRA 04 34 00
6 SZYRWIEL Bartosz JELENIA GÓRA 04 41 00
7 PAWŁOWSKA Dominika 04 43 00
Kat. Dzieci 11- 12 lat
dystans 3800 m przeciętna 33,37 km/h
1 FRIEDRICH Kilian GUBENER RADSPORT 06 50 00
2 BALIŃSKA Kinga ZIELONA GÓRA 06 55 00
3 PODESZWA Eliza SOBÓTKA 10 07 00




Komentarze
wiesio dnia 28 kwietnia 2008 10:18
W Y N I KI
XV OGÓLNOPOLSKIE KRYTERIUM ULICZNE O PUCHAR KARKONOSZY Z OKAZJI WIOSNY CIEPLICKIEJ r11; JELENIA GÓRA 26.04.2008
==================================================================
Kat. Dzieci do 8 lat

dystans 500 m przeciętna 26,08 km/h

1 POL20020101 PAWŁOWICZ Zuzanna JELENIA GÓRA 01 09 00
2 POL20000101 PAWŁOWICZ Bruno JELENIA GÓRA 01 13 00
3 POL20010411 WINIARSKI Alan KOWARY 01 19 00
4 POL20031003 SZWINTA Alicja JELENIA GÓRA 02 51 00

Kat. Dzieci 9 r11; 10 lat

dystans 1900 m przeciętna 30,81 km/h

1 POL19990101 RUDZIK Bartosz JELCZ LASKOWICE 03 42 00
2 POL20000101 PAWŁOWICZ Bruno JELENIA GÓRA 04 24 00
3 POL19990101 DULAK Aleksander JELENIA GÓRA 04 28 00
4 POL20020101 PAWŁOWICZ Zuzanna JELENIA GÓRA 04 30 00
5 POL19980520 SZWINTA Agnieszka JELENIA GÓRA 04 34 00
6 POL19981207 SZYRWIEL Bartosz JELENIA GÓRA 04 41 00
7 POL19990101 PAWŁOWSKA Dominika 04 43 00

Kat. Dzieci 11- 12 lat

dystans 3800 m przeciętna 33,37 km/h

1 GER19961224 FRIEDRICH Kilian GUBENER RADSPORT 06 50 00
2 POL19970401 BALIŃSKA Kinga ZIELONA GÓRA 06 55 00
3 POL19970710 PODESZWA Eliza SOBÓTKA 10 07 00

Kat. Kobiety Open

dystans 17,1 km przeciętna 35,67 km /h

1 GER19920524 FRIEDRICH Stefanie GUBENER RADSPORT 0 28 46
2 GER19900101 STRUSCHKA Marie-kathr GUBENER RADSPORT VEREIN
3 GER19900222 KLOTZ Sandra GUBENER RADSPORT

Kat. Młodzik

dystans 17,1 km przeciętna 40,10 km /h

1 POL19940310 MICKIEWICZ Tomasz OGNIWO BOKMET DZIERŻONIÓW 0 25 35
2 POL19940224 MAKOWSKI Tomasz. UKS BUDOWLANKA LEGNICA
3 POL19940101 KANTEK Jakub HURAGAN ŻAGAŃ
4 POL19950720 RUDYK Mateusz JELCZ LASKOWICE
5 POL19940711 ZACKIEWICZ Patryk JELCZ LASKOWICE
6 POL19940916 PAWŁOWSKI Rafał LKS OGNIWO BOX-MET DZIERŻONIÓW


Kat. Junior młodszy

dystans 22,8 km przeciętna 41,25 km/h

1 POL19930224 MAJOREK Adam LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓW
2 POL19930624 DUBIENIECKI Mateusz UKS NOWOGRODZIEC
3 POL19930119 BASZCZIJ Michał UKS MOTO JELCZ LASKOWICE
4 GER19930424 BORMANN MaximillianGUBENER RADSPORT VEREIN
5 POL19920120 STANOWICZ Maciej LKS MERKURY ŚWIEBODZICE
6 POL19920625 WACH Piotr UKS MERKURY ŚWIEBODZICE
7 POL19921018 LELEK Patryk UKS MERKURY ŚWIEBODZICE
8 POL19930211 BOROWSKI Andrzej LKS OGNIWO DZIERŻONIÓW
9 POL19930421 BALIŃSKI Jakub ŻTC HURAGAN ŻAGAŃ
10 GER19930421 ZINK Sebastian GUBENER RADSPORT VEREIN
0 POL19930411 DĘBEK Damian UKS MERKURY ŚWIEBODZICE Dysk

Kat. Junior

dystans 34,2 km przeciętna 43,06 km/h

1 POL19900319 MARKOWSKI Kamil CZĘSTOCHOWA
2 POL19910716 DUDZIAK Adam KKS GOSTYŃ
3 POL19910807 JATCZAK Patryk UKS JEDYNKA JAWOR
4 POL19911202 TOMASIAK Konrad UKS NOWOGRODZIEC
5 POL19910701 ZIELIŃSKI Dawid UKS JEDYNKA JAWOR
6 POL19901119 ZARZYCKI Adam HURAGAN ŻAGAŃ
7 POL19910326 FORNALSKI Damian UKS JEDYNKA JAWOR
8 POL19910413 WASYLÓW Szymon UKS NOWOGRODZIEC
0 POL19910925 DURAJ Dorian ŻTC HURAGAN ŻAGAŃ Aban
0 POL19910131 JURASZEK Łukasz UKS JEDYNKA JAWOR Aban
0 POL19910913 LESZCZYŃSKI Krzysztof. UKS NOWOGRODZIEC Aban

Kat. Masters I

dystans 34,2 km przeciętna 40,34 km /h

1 POL19720710 TYSZECKI Krzysztof JELENIA GÓRA
2 POL19740925 STROKA Robert SOBÓTKA
3 POL19700512 JAREMKO Jacek WROCŁAW
4 POL19730322 WINIARSKI Robert UKS FORMICKI-BIKE.KOSTRZYCA
5 POL19730617 PODESZWA Tomasz SOBÓTKA
6 POL19690227 GRABUSIŃSKI Piotr SOBÓTKA
7 POL19730813 KIMBORT Paweł SZKLARSKA PORĘBA
8 POL19780615 KANIEWSKI Jacek LUBAŃ ŚLĄSKI
9 POL19740302 POSMYK Arkadiusz MLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI

Kat. Masters II

dystans 28,5 km przeciętna 40,47 km/h

1 POL19590416 JASZOWSKI Mirosław CHOCIANÓW
2 POL19660727 HARTMAN Mariusz KK JAREXS SIRBUD WAŁBRZYCH
3 POL19650521 KOWALÓW Adam KWISA LUBAŃ ŚL.
4 POL19670331 PAWŁOWSKI Arkadiusz ŻTC "HURAGAN" ŻAGAŃ
5 POL19640429 GAŁĄZKA Piotr MGLKS KWISA LUBAŃ SLĄSKI
6 POL19660511 OLSZANOWSKI Przemysław ZGORZELEC
7 POL19680907 TUCHOLSKI RAFAŁ JELENIA GÓRA
8 POL19610613 BARAŃSKI Artur KOWARY
0 POL19681116 WOJCZAL Jarosław LKS TRASA ZIELONA GÓRA Aban
0 POL19590611 SZCZEPANIAK Zbigniew ŚWIDNICA Aban
0 POL19600101 PRZYBYSZ Janusz ŚWIDNICA Aban

Kat. Masters III

dystans 22,8 km przeciętna 41,75 km/h

1 POL19540521 WRONA Ryszard SOBÓTKA
2 POL19551105 RAZOWSKI Stanisław SZKLARSKA PORĘBA
3 POL19560926 TWARDZISZEWSKI Waldemar TEAM PODGÓRZYN
4 POL19550505 GOLONKA Kazimierz WARSZAWA
5 POL19580919 PRASKI Henryk CTC CZĘSTOCHOWA
0 POL19531004 BYCZKOWSKI Wacław WAŁBRZYCH Aban
0 POL19530221 JOWIK Franciszek PSL WAŁBRZYCH Aban
0 POL19560417 SAWKO Antoni CHOCIANÓW Aban
0 POL19500530 NADOLNY Jan LKS OGNIWO DZIERŻONIÓW Aban


Kat. Masters IV

dystans 17,1 km przeciętna 37,91 km/h

1 POL19460503 PFEIFER Zygmunt WAŁBRZYCH
2 POL19430621 SZYMAŃSKI Wielisław WROCŁAW
3 POL19470101 LASCIOLI Edward SZKLARSKA PORĘBA
4 POL19410204 CHUDOBSKI Tadeusz DTC WROCŁAW
5 POL19440715 BARTKOWIAK Bogdan PTC POZNAŃ


Kat. Masters V

dystans 11,4 km przeciętna 34,17 km/h

1 POL19370524 WIERZEJSKI Czesław ŚWIDNICA 20 01 00





Komisja Sędziowska
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu