Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 20 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
POLSKO - CZESKIE TOUR IZERY
Jeden z najładniejszych wyscigów szosowych dla amatorow już za nami. Ze startu wspólnego, po obu stronach polsko- czeskiej granicy, 86 km z prawie 1500m przewyzszenia, po zazwyczaj idealnym (no nie zawsze) asfalcie przejchało ponad 100 zawodników z Polski i Czech na trasie Świeradów - Szklarska Poreba- Jakuszyce - Harrachow - Smedawa- Hejnice -Świeradów.

Naprawde wysoki poziom sportowy - zwycięzca Krzysztof Lewandowski z Krakowa i drugi Piotr Sułek ze Świdnicy z czołową 15 - osobową grupą osiagnęli srednią prędkość ponad 40 km na godzinę.
Szczególy
Z około 6 minutową strata wjechała pierwsza pościgowa z wrocławianami Kamilem Cichomskim, Robertem Rasałą a także między innymi Markiem Boneckim i Ryszardem Grygonisem a po chwili i Michał Kolenda.
Około 17 minut do zwycięzcy stracili Mieczysław Karłowicz i Grzegorz Krężel a jeszcze 3 minuty dołożył Tomasz Wołodźko.
Ten trudny wyscig ukończyli jeszcze między innymi Wojtek Krauze, Leslaw Komisaruk i Godzisław Wieczorkowski.
Dynamiczna relacja zwycięzcy: Link

Pełne wyniki:Link
Komentarze
Tomasz Guzenda Guzi Team dnia 26 sierpnia 2011 23:09
Do startu dosć nerwowo ustawiłem sie na koncu grupy Przeszło 100 osób na stracie ok 4 km do ostrego jechałem Tempo by nadrobić miejsce bo jak zacznie sie podjazd to bedzie sieka .Dzieki temu ze wstałem z siodełka widziałem ostry start co dziwo bez zatrzymania przy 33km na godz. no podjazd Tempo mocne jak na poczatek ale co tam dla górala przy 64 kg .10 km selekcja Tomek z Eski usiecha sie ale otwatre usta widzę . Trzymaj koło guzi mysle i daje , podjazd nachyla sie ok 7 procent a na zegarze 38 na godz patrze z tyłu nie ma nikogo przede mna ok 35 osób i kilku kolarzy mokrych z potu koło mnie oni nie daja rady widze, peleton odjazdza staje na pedałe i naciskam niweluje przewage po 200 metrach jestem czuje blusa tetno 182 nadal podjazd mysle kto ciągnie jezeli takie tempo ale co tam jade zaczynają sie dziury omijam pierwsza zaliczona na tylne mysle nowe koła i centara szkoda ale naciskam szukam dobrej drogi i druga dziura szłysze szelest twardo staje patrze guma ......... Patrze peleton odjechał widze tylko plecy 18 km i co poddac sie ??? Krzycze dajcie dętke ! jada urwani na podjeżdzie w grupach ale nie ma odzewu nagle zjawia sie moj wybawca i rzuca wszysto co ma w kieszeni telefon dętkę i okulary ,łyżki no to Super zmieniam kapcia pompka i poszedł gonie najpierw starszi mastersi dalej kilku czechów i po kolei odciętych . noga jest ale Sam nie dojde koncze na 71 pozycji ale konczę PIEKNY WYSCIG !!!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu