Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 18 Stycznia 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
SZERSZENIE AKTYWNE NA SUPERMARATONIE W GRYFICACH
Kilkana?cie dni przed ??d?em Szerszenia w Trzebnicy ?wietnie zaprezentowali sie dolno?l?scy kolarze na supermaratonie w Gryficach.
Na dystansie giga (230km) 3 w open by? Jacek ?yczkowsk (1 miejsce w M3), drugie miejsce w M5 zaj?? Krzysztof ?a?cucki (Rewor) a pi?te w M3 Robert Patkowski "Musaszi" (Szerszenie). Swoj? kategori? wygra?a równie? Ma?gorzata Rajczyba. (Intersport Team AZS PWr)
W kategoriach rowerów nieszosowych doskona?y wyst?p braci Janiaków (Szerszenie). Zenon wygra? kat.M5 a Miros?aw by? drugi w M4. Pi?ty w M5 by? Henryk Forto?ski z Wa?brzycha.

Szczególy
Na dystansie mega (150km) czwarty w M4 by? Les?aw Komisaruk, który wyprzedzi? o jedno miejsce Andrzeja Witkowskiego z Ole?nicy. Pi?ty w M5 by? Stanis?aw Szopa( szersze?).
O 2 sekundy wyprzedzi? na mecie Grzegorz Wo?oszyn (Szersze? z Trzebnicy) Marka P?óciennika (Szersze? z Obornik ?l?skich) i wygrali na rowerach nieszosowych kategori? M5.
Na najkrótszym dystansie (ok.75km) trzeci w M5 by? Bogus?aw Zieli?ski a kategori? K5 wygra?a Irena Kosi?ska.