Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 19 Marca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
NAJLEPSZE DOLNOŚLASKIE PARY W TUSZYNIE
Natalia Mielnik i Paulina Guz (LKS Atom Boxmet Dzierżoniów) w kat kobiet open, Konrad Tomasiak i Konrad Zatorski( TC Chrobry Felt Głogów) w kat open mężczyzn oraz Jerzy Sikora i Jarosław Fafuła (BGŻ Eska Team) w kat. masters to mistrzowie Dolnego Śląska w jeżdzie parami na czas w wyscigu rozegranym na plaskiej 10 km trasie w Tuszynie koło Dzierżoniowa.
Drugą parą masters był team z Dzierżoniowa Mariusz Pawłowski, Dariusz Rudnicki a trzecią Paweł Kimbort i Remigiusz Rolski ( Talvi sport Szklarska Poręba).
Szczególy
Obsługa komputerowa: Z. Jaszowski, tel. 601 798 414
KOMUNIKAT
Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska i Lubuskiego - Wyścig Parami na Czas
Tuszyn 18.09.2011.
Kat.: MŁODZICZKA Dystans: 10 km Średnia prędk. zwycięzców: 37,5 km/h

M-ceNr start.Kod UCINazwiskoi imięKlubCzas
1519970420ZamariaPaulinaLKS Atom Boxmet Dzierźoniów0;15.59
819970130PrzęzakDorotaLKS Atom Boxmet Dzierźoniów
2319971207WiatrakMonikaLKS Atom Boxmet Dzierźoniów0;17.10
419981115LaszkiewiczWeronikaLKS Atom Boxmet Dzierźoniów
33319970818PiwowarskaAngelikaLKKS Górnik W-ch ZS Stare Bogaczowice0;17.34
3519970508GrochalskaKarolinaLKKS Górnik W-ch ZS Stare Bogaczowice


Kat.: MŁODZIK Dystans: 10 km Średnia prędk. zwycięzców: 41,38 km/h

M-ceNr start.Kod UCINazwiskoi imięKlubCzas
13719970228SkibińskiKrzysztofLKKS Górnik W-ch ZS Stare Bogaczowice0;14.27
4019971027KuszJakubLKKS Górnik W-ch ZS Stare Bogaczowice
21019971218RatajczykMichałLKS Trasa Zielona Góra 0;14.36
1119980329NiezgodzkiPatrykLKS Trasa Zielona Góra
32819970608BiskupBartoszMKK Bolmet Trek Legnica 0;14.39
2919970104WronaBartłomiejMKK Bolmet Trek Legnica
44219970201KaletaPatrykM-GLKS Kwisa Lubań0;14.47
4419970725GórskiAdrianM-GLKS Kwisa Lubań
51519980609WnękMichałUKS Centrum Nowa Ruda0;14.50
1619970223KowalczykPawełUKS Centrum Nowa Ruda
61719980623SzymaniakBorysUKS Centrum Nowa Ruda0;14.58
1819980408KowalKrzysztofUKS Centrum Sport Serwis Wąs Nowa Ruda
72419970716WysockiKrzysztofLKS POM Strzelce Krajeńskie0;15.11
2519970429MieczkowskiLeonLKS POM Strzelce Krajeńskie
84819980918RudykBartoszUKS Moto Agbud Jelcz Laskowice0;15.30
5019970226CzekućPatrykUKS Moto Agbud Jelcz Laskowice
95119980316ZamolskiBartoszUKS Moto Agbud Jelcz Laskowice0;16.00
5219970404SzałajkoJanUKS Moto Agbud Jelcz Laskowice
102619970225WołkowiczKarolLKS POM Strzelce Krajeńskie0;16.07
2719980911BlaźniakDamianLKS POM Strzelce Krajeńskie
114619980214SaganiewiczBartoszM-GLKS Kwisa Lubań0;16.19
4719980728PosmykDamianM-GLKS Kwisa Lubań
122119971224ChmielowiecKarolMKS Karolina Jaworzyna Śląska0;16.23
2319971009DobrońGrzegorzMKS Karolina Jaworzyna Śląska
131319970227SerafinMarcinUKK Piątka Polkowice0;16.33
1419981203WierzyckiMichałUKK Piątka Polkowice
143019980419ScheffnerIgorLKS Trasa-Huragan Zielona Góra0;17.04
3119980125MichalakKryspinLKS Trasa-Huragan Zielona Góra
15119980720KroczakŁukaszLKS Atom Boxmet Dzierżoniów0;17.31
219980208LaszkiewiczMichałLKS Atom Boxmet Dzierżoniów


Kat.: JUNIORKA MŁODSZA Dystans: 10 km Średnia prędk. zwycięzców: 39,2 km/h

M-ceNr start.Kod UCINazwiskoi imięKlubCzas
11719960219DrozdekAgataLKS Trasa Zielona Góra0;15.19
1919951031NieradkaMalwinaLKS Trasa Zielona Góra
2119950927KusiakAgnieszkaLKS Atom Boxmet Dzierżoniów0;15.25
219960430WiatrakNikolaLKS Atom Boxmet Dzierżoniów
3241995CierlukKarolinaMKK Bolmet Trek Legnica0;15.28
261995GrabowskaKamilaMKK Bolmet Trek Legnica
42819960218DmytraszAleksandraLKKS Górnik W-ch ZS Stare Bogaczowice0;15.57
2919950529PisarskaPaulaLKKS Górnik W-ch ZS Stare Bogaczowice
53019960413PawłowskaKatarzynaLKKS Górnik W-ch ZS Stare Bogaczowice0;17.31
3119960314LasotaMonikaLKKS Górnik W-ch ZS Stare Bogaczowice
-3219961006WolskaKarolinaLKKS Górnik W-ch ZS Stare BogaczowiceDNS
3319960722DecKarolinaLKKS Górnik W-ch ZS Stare Bogaczowice


Kat.: JUNIOR MŁODSZY Dystans: 10 km Średnia prędk. zwycięzców: 48,0 km/h


M-ceNr start.Kod UCINazwiskoi imięKlubCzas
14019960305PrzewiędaPawełLKKS Górnik W-ch ZS Stare Bogaczowice0;12.32
4119950424SołtysAleksLKKS Górnik W-ch ZS Stare Bogaczowice
24819950715KazimierczakMateuszSMS Świdnica0;12.42
5019950731DębskiMaksymSMS Świdnica
38819950311KrzywdaPatrykKTK Kalisz0;12.52
8919951123PawlakTobiaszKTK Kalisz
48419950422KasperkiewiczMaciejKTK Kalisz0;13.18
8519951027RowickiWojciechKTK Kalisz
57019950703SodowyRafałWLKS Krakus BBC Czaja0;13.24
7719950402TalagaPatrykWLKS Krakus BBC Czaja
64219950110KlimekPiotrLKKS Górnik W-ch ZS Stare Bogaczowice0;13.28
4319950228KowalskiMateuszLKKS Górnik W-ch ZS Stare Bogaczowice
72219950528JabłońskiIgorMKK Bolmet Trek Legnica0;13.29
2319960530WronaKamilMKK Bolmet Trek Legnica
82019960504PolkowskiBartłomiejMKK Bolmet Trek Legnica0;13.55,18
2119960620KrowickiMaciejMKK Bolmet Trek Legnica
93419960116GorzawskiKamilLKKS Górnik W-ch ZS Stare Bogaczowice0;13.55,94
3519950822MarkowskiOskarLKKS Górnik W-ch ZS Stare Bogaczowice
108019950720RudykMateuszUKS Moto Agbud Jelcz Laskowice0;13.57
8119960603MłodziankowskiMichałUKS Moto Agbud Jelcz Laskowice


Kat.: JUNIOR Dystans: 10 km Średnia prędk. zwycięzców: 50,4 km/h


M-ceNr start.Kod UCINazwiskoi imięKlubCzas
13819930212ZającBartłomiejLKKS Górnik W-ch ZS Stare Bogaczowice0;11.53
3919940301KasperkiewiczPrzemysławLKKS Górnik W-ch ZS Stare Bogaczowice
21619940916PawłowskiRafałLKS Atom Boxmet Dzierżoniów 0;12.22
8619930624DubienieckiMateuszLKS Atom Boxmet Dzierżoniów
39019940420SkrzeszewskiPiotrSMS Świdnica0;12.42
9119940105RekitaSzymonSMS Świdnica
41119930224MajorekAdamLKS Atom Boxmet Dzierżoniów0;12.57
8719930221LasotaDamianLKS Atom Boxmet Dzierżoniów
56819930402JanickiKrzysztofLKS Baszta Golczewo0;13.11
6919940312WypychDawidLKS Baszta Golczewo
63619940310MickiewiczTomaszLKKS Górnik W-ch ZS Stare Bogaczowice0;13.17
3719941203PytkaJakubLKKS Górnik W-ch ZS Stare Bogaczowice
78219950929JarmowskiTomaszSMS Świdnica0;13.52
8319930823SzczepańskiNikodemSMS Świdnica
87819940603JaworskiKacperM-GLKS Kwisa Lubań0;14.11
7919940901DychaSebastianM-GLKS Kwisa Lubań
-4419940908WoszczekPawełWLKS Krakus BBC CzajaDNS
4519940330TokarczykKamilWLKS Krakus BBC Czaja


Kat.: KOBIETY OPEN Dystans: 10 km Średnia prędk. zwycięzców: 43,47 km/h


M-ceNr start.Kod UCINazwiskoi imięKlubCzas
1319910122MielnikNataliaLKS Atom Boxmet Dzierżoniów0;13.49
419910712GuzPaulinaLKS Atom Boxmet Dzierżoniów
2119920206KusiakAgnieszkaLKS Atom Boxmet Dzierżoniów0;14.47
1019880830FrączekNataliaLKS Atom Boxmet Dzierżoniów
35119940121PrzewiędaMarlenaM-GLKS Kwisa Lubań0;15.11
5219940522DubienieckaJoannaM-GLKS Kwisa Lubań
4251994ŁacińskaMagdalenaMKK Bolmet Trek Legnica0;15.50
271996JastrzębskaAgnieszkaMKK Bolmet Trek Legnica


Kat.: MĘŻCZYŹNI OPEN Dystans: 10 km Średnia prędk. zwycięzców: 51,2 km/h


M-ceNr start.Kod UCINazwiskoi imięKlubCzas
120819920229ZatorskiKonradTC Chrobry Felt Głogów0;11.39
20919911202TomasiakKonradTC Chrobry Felt Głogów
221019921115StrzedułaSzymonTC Chrobry Felt Głogów0;12.08
21119890921JegielMateuszTC Chrobry Felt Głogów
321819891101MielaDamianMKK Bolmet Trek Legnica0;12.10
21919890802PińczukDamianMKK Bolmet Trek Legnica
424319550913KwiecieńWojciechLMGKK Ziemia Brzeska Brzeg0;12.32
24419700512JaremkoJacekWrocław
522119920616KudelskiTomaszMKK Bolmet Trek Legnica0;12.33
22219910326FornalskiDamianMKK Bolmet Trek Legnica
622319910524WdowiakPawełMKK Bolmet Trek Legnica0;13.01
22519940705ZagórskiSzymonMKK Bolmet Trek Legnica
721219880617TecławArkadiuszAZS Whirlpool Politechnika Wrocławska0;13.19
21319820410KolendaMichałWROSTRO
823019870219KrykMateuszYURECO Oleśnica0;13.46
23219600610WitkowskiAndrzejYURECO Oleśnica
924719770502SłowińskiNorbertLKS Atom Boxmet Dzierżoniów0;14.05
24819741104MiazgaMichałLKS Atom Boxmet Dzierżoniów
1024519901025JanuszKazimierzDzierżoniów0;14.37
24619850215ZachoszczPiotrDzierżoniów
1120219910205ZającBartoszAstrotech Cycling Team0;15.28
20519960310ZającPiotrAstrotech Cycling Team


Kat.: MASTERS Dystans: 10 km Średnia prędk. zwycięzców: 48,2 km/h


M-ceNr start.Kod UCINazwiskoi imięKlubCzas
122619690601FafułaJarosławBGŻ-ESKA0;12.24
22719660203SikoraJerzyBGŻ-ESKA
2249RudnickiDariuszDzierżoniów0;13.05
29919691107PawłowskiMariuszDzierżoniów
320619730526RolskiRemigiuszTALVI Sport Szklarska Poręba0;13.06
20719730813KimbortPawełTALVI Sport Szklarska Poręba
422819570527RatajczykPiotrAuto-Serwis Kalisz 0;13:08
22919610701GroszZbigniewAuto-Serwis Kalisz
521619660428PawłowskiPiotrKS Ślęża Sobótka0;13.28
21719490121SzczęsnyZbigniewKS Ślęża Sobótka
620019560926TwardziszewskiWaldemarTeam Podgórzyn0;13.32
20119760325JaśkiewiczSławomirTeam Podgórzyn
724119620310LechowskiMarekWrocław0;13.34
24219551010FaltynJanWrocław
823919580419ŁozowickiJanUKS Nowa Ruda0;13.51
24019570102SobońZbigniewUKS Nowa Ruda
921419670107ŁuczkiewiczJacekWilczyn0;14.24
21519730404PawlikowskiAdamWilczyn
1023719601108PrzybyszJanuszKA Sułek Sport Boplight Aminostar0;15.16
23819590811SzczepaniakZbigniewTeam Świdnica
1123319601013JastrzębowskiPiotrKręcko0;15.47
23419470205KruszelnickiRyszardŚwidnica


KOMISJA SĘDZIOWSKA
Obsługa komputerowa: Z. Jaszowski, tel. 601 798 414
Komentarze
askend dnia 21 września 2011 16:15
Film z czasówki w Tuszynie - http://youtu.be/69mB6rPeBTw
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu