Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 22 Lipca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
BOLKÓW NA PRAWIE KONIEC
Ponad 100 zawodników w różnych kategoriach wystartowało 2 pażdziernika w rozgrywanym zwyczajowo na prawie koniec sezonu kryterium w Bolkowie.
W kategoriach masterskich wygrali w M30 Dariusz Kaczmarczyk ze Świdnicy, w M40 Mariusz Hartman( KKS Jama Wałbrzych), a w M50 i M60 wroclawianie Zygmunt Krawczyk( Harfa Harryson) i Grzegorz Fajkowski przed Zbigniewem Szczęsnym i Janem Nadolnym.
W najbliższey weekend masterskie zakończenie sezonu w Poznaniu.
Szczególy
Wyniki:
K O M U N I K A T

XX Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Miasta Bolków
2 pażdziernik 2011 r - B o l k ó w
===================================================================

Kategoria Młodziczka

dystans 6 okr x 1100 m średnia prędkość zwycięzcy 22,14 km/h


1 80 POL19970320 CYBULSKA Klaudia UKS CENTRUM NOWA RUDA 0 17 53
2 90 POL19970130 PRZĘZAK Dorota LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
3 81 POL19981223 KRÓLIKOWSKA Klaudia UKK JELCZ LASKOWICE
4 91 POL19970420 ZAMARIA Paulina LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
5 82 POL19970508 GROCHALSKA Karolina LKKS GÓRNIK WAťBRZYCH ZS ST.
6 93 POL19971207 WIATRAK Monika LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
7 89 POL19981115 LASZKIEWICZ Weronika LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
8 83 POL19970818 PIWOWARSKA Angelika GÓRNIK WAŁBRZYCH S STARE BOG
9 88 POL19981203 CHOLEWA Malwina ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW -1ok


Kategoria Juniorka Młodsza

Dystans 6 okr x 1100 m średnia prędkość zwycięzcy 23,67 km/h


1 92 POL19950927 KUSIAK Agnieszka LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 0 16 44
2 94 POL19960430 WIATRAK Nikola LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
3 84 POL19960413 PAWŁOWSKA Katarzyna GÓRNIK WAŁBRZYCH S STARE BOG -1ok
0 85 POL19960722 DEC Karolina LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST N.Wy


Kategoria Juniorka

dystans 6 okr x 1100 m średnia prędkość zwycięzcy 23,74 km/h


1 87 POL19940522 DUBIENIECKA Joanna LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST. 0 16 41
2 86 POL19930929 KWIECIŃSKA Justyna LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST.
3 95 POL19930419 SZEWCZYK Kamila MKS KAROLINA BAND JAWORZYNA -1ok


Kategoria Seniorka

dystans 6 okr x 1100 m średnia prędkość zwycięzcy 24,20 km/h

1 96 POL19890104 SUŁEK Marta BOPLIGHT AMIN.TEAM śWIDNICA 0 16 22

Kategoria Młodzik

dystans 9 okr x 1100 m średnia prędkość zwycięzcy 25,42 km/h


1 106 POL19970228 SKIBŃSKI Krzysztof LKKS GÓRNIK WALBRZYCH ST.ST 0 23 22
2 117 POL19970616 ZAREMBA Szymon KKS GOSTYŃ
3 119 POL19970213 MICHALSKI Gracjan KKS GOSTYŃ
4 130 POL19970304 GIERACKI Dawid KS ŚLĘŻA FELT SOBÓTKA
5 120 POL19980619 ZDUN Karol KKS GOSTYŃ
6 115 POL19970608 BISKUP Bartosz MKK BOLMET TREK LEGNICA
7 101 POL19980623 SZYMANIAK Borys UKS CENTRUM NOWA RUDA
8 123 POL19970725 GÓRSKI Adrian MGLKS KWISA LUBAŃ
9 102 POL19980408 KOWAL Krzysztof UKS CENTRUM SPORT SERWIS N.R
10 105 POL19971027 KUSZ Jakub LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST.
11 107 POL19970217 FRĄŚ Michał UKK JELCZ LASKOWICE
12 129 POL19971009 DOBROŃ Grzegorz MKS KAROLINA BAND JAWORZYNA
13 116 POL19970104 WRONA Bartłomiej MKK BOLMET TREK LEGNICA
14 118 POL19980402 MATUSZKIEWICZ Tomasz KKS GOSTYŃ
15 113 POL19970503 KONARZEWSKI Jan UKK ORIENS MTB CLEAN CHOJNÓW
16 100 POL19970223 KOWALCZYK Paweł UKS CENTRUM NOWA RUDA -1ok
17 109 POL19980918 RUDYK Bartosz UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWI -1ok
18 124 POL19970517 TROCHANOWSKI Dorian TC CHROBRY FELT GŁOGÓW -1ok
19 127 POL19971218 RAGAN Patryk MKS KAROLINA BAND JAWORZYNA -1ok
20 121 POL19970201 KALETA Patryk MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI -1ok
21 122 POL19980728 POSMYK Damian MGLKS KWISA LUBAŃ -1ok
22 112 POL19970226 CZEKUŹ Patryk UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWI -1ok
23 108 POL19970404 SZAŁAJKO Jan UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWI -1ok
24 104 POL19970227 SERAFIN MARCIN UKK PIĄTKA POLKOWICE -1ok
25 110 POL19971219 KOWALCZYK Dawid UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWI -1ok
26 111 POL19980316 ZAMOLSKI Bartosz UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWI -1ok
27 125 POL19980726 KROCZAK Łukasz ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW -1ok
28 126 POL19980208 LASZKIEWICZ Michał LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW -1ok
29 128 POL19971224 CHMIELOWIEC Karol KMS KAROLINA JAWORZYNA ŚL. -1ok
30 103 POL19981203 WIERZYCKI Michał UKK PIĄTKA POLKOWICE -1ok
31 114 POL19980722 ROKUS Karol UKS ORIENS MTB DAMI CHOJNÓW -1ok

Kategoria junior młodszy

dystans 15 okr x 1100 m średnia prędkość zwycięzcy 25,55 km/h

1 148 POL19950528 JABŁOŃSKI Igor BOLMET TREK LEGNICA 0 38 45
2 143 POL19980918 RUDYK Bartosz UKS MATE AGBUD JELCZ LASKOWI
3 140 POL19960116 GORZAWSKI Kamil LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST.
4 146 POL19960530 WRONA Kamil MKK BOLMET TREK LEGNICA
5 147 POL19960620 KROWICKI Maciej KK BOKMET TREK LEGNICA
6 141 POL19950822 MAKOWSKI Oskar LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST. -1
7 144 POL19960603 MŁODZIANOWSKI Michał UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWI -2
8 145 POL19960504 POLKOWSKI Bartłomiej BOLMET TREK LEGNICA -2
9 149 POL19960605 GŁĄB Oskar CHROBRY FELT GŁOGÓW -3
0 142 POL19960118 SKRĘŻYNA Tomasz UKS JELCZ LASKOWICE Aban


Kategoria Junior

dystans 18 okr x 1100 m średnia prędkość zwycięzcy 27,10 km/h

1 163 POL19940705 ZAGÓRSKI Szymon BOLMET TREK LEGNICA 0 43 50
2 161 POL19930212 SWOJAK Łukasz KKS GOSTYŃ
3 166 POL19940905 JAREMKO Kamil MKS KAROLINA BAND JAWORZYNA -1
4 160 POL19930119 BASZCZIJ Michał UKK JELCZ LASKOWICE -1
0 162 POL19940131 MARCINKOWSKI Łukasz KKS GOSTYŃ Aban
0 164 POL19940901 DYCHA Sebastian KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI Aban
0 165 POL19940603 JAWORSKI Kacper MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI Aban


Kategoria Orlik

dystans 18 okr x 1100 m średnia prędkość zwycięzcy 28,32 km/h

1 186 POL19911202 TOMASIAK Konrad TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 0 41 57
2 181 POL19920616 KUDELSKI Tomasz MKK BOLMET TREK LEGNICA
3 191 POL19910426 PSZCZOLARSKI Wojciech LMGKK ZIEMIA BRZESKA
4 187 POL19890921 JEGIER Mateusz TC CHROBRY FELT GŁOGÓW
5 189 POL19900719 BULIK Mieszko TC CHROBRY FELT GŁOGÓW
6 190 POL19920229 ZATORSKI Konrad TC CHROBRY FELT GŁOGÓW
7 188 POL19921115 STRZEDUŁA Szymon TC CHROBRY FELT GŁOGÓW
8 182 POL19910326 FORNALSKI Damian MKK BOLMET TREK LEGNICA -1ok
9 185 POL19920116 BIDERMAN Mateusz TC CHROBRY FELT GŁOGÓW -1ok
10 193 POL19900627 WOJCZAL Paweł KTM RACING TEAM ZŁOTY STOK -2ok
0 180 POL19890802 PIŃCZUK Damian MKK BOLMET TREK LEGNICA Aban
0 183 POL19910524 WDOWIAK Paweł MKK BOLMET TREK LEGNICA Aban
0 184 POL19891101 MIELA Damian MKK BOLMET TREK LEGNICA Aban
0 192 POL19891108 PAC Paweł LMGKK ZIEMIA BRZESKA Aban

kategoria Masters M30

dystans 12 okr x 1100 m średnia prędkość zwycięzcy 25,17 km/h


1 5 POL19790904 KACZMARCZYK Dariusz ŚWIDNICA 0 31 28
2 7 POL19790417 JAMRO Paweł BOPLIHT AMINOSTAR ŚWIDNICA
3 3 POL19730122 FARTUSZYŃSKI Krzysztof MKK BOLMET TREK LEGNICA
4 2 POL19740302 POSMYK Arkadiusz MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI
5 1 POL19750220 GRZEJDZIAK Jarosław LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
6 6 POL19721213 KACZMARCZYK Krzysztof KS SUŁEK SPORT BOPLIGHT ŚWID
7 4 POL19740706 HOFMAN Bartosz JELENIA GÓRA

Kategoria Masters M40

dystans 12 okr x 1100 m średnia prędkość zwycięzcy 25,09 km/h

1 24 POL19660727 HARTMAN Mariusz KKS JAMA WAŁBRZYCH 0 31 34
2 22 POL19681116 WOJCZAL Jarosław KS KTM RACING TEAM ZŁOTY STO
3 23 POL19701110 GAŁEK Damian GUBERNER RADSPORT E.V.
0 20 POL19660428 PAWŁOWSKI Piotr KS ŚLĘŻA SOBÓTKA Aban
0 21 POL19691107 PAWťOWSKI Mariusz KS ŚLĘŻA SOBÓTKA Aban

Kategoria masters M50

dystans 12 okr x 1100 m średnia prędkość zwycięzcy 25,22 km/h


1 45 POL19550329 KRAWCZYK Zygmunt HARFA HARYSON
2 41 POL19610613 BARAŃSKI Artur KOWARY
3 50 POL19551105 RAZOWSKI Stanisław TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA
4 44 POL19600820 MAKOWSKI Damian RUDA ŚLĄSKA
5 51 POL19520101 WRONA Ryszard SOBÓTKA
6 40 POL19600205 KOŁODZIEJSKI Marian KS ŚLĘŻA SOBÓTKA
7 53 POL19611111 NOWAKOWSKI Bogdan PTC POZNAŃ
8 47 POL19610722 BAŃDURA Antoni LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST
9 49 POL19530221 JOWIK Franciszek PSL WAŁBRZYCH
10 46 POL19550126 ROJEK Kazimierz LMGKK ZIEMIA BRZESKA BRZEG
11 52 POL19560926 TWARDZISZEWSKI Waldemar TEAM PODGÓRZYN
12 42 POL19591118 KRAWCZYK Andrzej ZABRZE
13 43 POL19590301 RUMIŃSKI Stanisław ZABRZE
14 48 POL19550421 LENKOWSKI Krzysztof WROCŁAW -1ok

Kategoria Masters M60

dystans 6 okr x 1100 m średnia prędkość zwycięzcy 24,83 km/h


1 61 POL19480818 FAJKOWSKI Grzegorz WROCŁAW 0 15 57
2 60 POL19490121 SZCZĘSNY Zbigniew KS ŚLĘŻA SOBÓTKA
3 62 POL19500530 NADOLNY Jan ŚWIDNICA
4 63 POL19451014 KUBIAK Tadeusz PTC POZNAŃ

Kategoria Masters M 70

dystans 6 okr x 1100 m średnia prędkość zwycięzcy 23,95 km/h


1 79 POL19410416 PATERKA Stanisław TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 0 16 32
2 78 POL19410204 CHUDOBSKI Tadeusz WROCŁAW -1ok




Komisja Sędziowska
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu