Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 20 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
GóRSKA CZASóWKA W PODGóRZYNIE

Ponad 6 kilometrów pod górę wiodła trasa czasówki z Czarnego w Jeleniej Górze do końca Staniszowa w ramach szosowego Maratonu rozegranego 1 maja w Podgórzynie. Wśród blisko 100 zawodników najlepszym góralem i zwycięzcą masters 1 okazał się Krzysztof Tyszecki, który trasę pokonał w 11 minut i 3 sekundy. Najlepszy w M 2 Bogdan Kurkiewicz zanotował 11:15, a zwycięzca M3 Waldemar Twardziszewski 11:45. Zygmunt Pfeifer wygrał M4 z czasem 11:43 a Jerzy Podgórski M5 z 15:33.
Najlepsza wśród kobiet była Joanna Wołodźko z czasem 13:34.

Szczególy
WYNIKI CZASÓWKI CZARNE-STANISZÓW

1 POL19720718 WOŁODŻKO Joanna ESKA TEAM- WROCŁAW 13 34 51
2 POL19910407 SZWINTA Angelika DR. SZWINTA JELENIA GÓRA 14 47 06
3 POL19890920 SZWINTA Anna DR. SZWINTA JELENIA GÓRA 15 13 28
4 POL19810101 ZYM Agnieszka GOCZAŁKÓW 15 37 50
5 POL19650809 SIKORA Marianna PODGÓRZYN 17 00 79

1 POL19720710 TYSZECKI Krzysztof JELENIA GÓRA 11 03 00
2 POL19720223 BUDKIEWICZ WOJCIECH ŚWIDNICA 11 24 62
3 POL19760325 JAŚKIEWICZ SŁAWOMIR JELENIA GÓRA 11 36 76
4 POL19761027 CZUCHROWSKI Michał UKS "JEDYNKA UMARO" KÓRNIK 11 40 07
0 POL19730813 KIMBORT Paweł SZKLARSKA PORĘBA N.Wy

1 POL19600113 KURKIEWICZ Bogdan ˝TC HURAGA ŻAGAŃ 11 15 31
2 POL19590416 JASZOWSKI Mirosˆaw CHOCIANÓW 11 22 41
3 POL19610613 BARAŃSKI Artur KOWARY 11 25 44
4 POL19600929 DELEŻYŃSKI Waldemar ŻTC ŻYRARDÓW 11 41 92
5 POL19670726 TARASZKIEWICZ Ireneusz SZKLARSKA PORĘBA 12 40 22
6 POL19621225 SZEWCZUK Waldemar OBORNIKI ŚLĄSKIE 12 48 33
7 POL19671022 WOŁODŻKO Tomasz WROCŁAW ESKA 12 55 29
8 POL19680907 TUCHOLSKI RAFAŁ JELENIA GÓRA 12 55 94
9 POL19640429 GAŁĄZKA Piotr MGLKS KWISA LUBAŃ SLĄSKI 12 56 01
10 POL19611111 NOWAKOWSKI Bogdan PTC POZNAŃ 13 06 60
11 POL19590130 KRZEMIŃSKI Stefan KOŁO 13 47 05
12 POL19600101 PRZYBYSZ Janusz ŚWIDNICA 13 56 48
13 POL19601013 JASTRZĘBSKI Piotr PSZCZYNA 14 22 41

1 POL19560926 TWARDZISZEWSKI Waldemar TEAM PODGÓRZYN 11 45 69
2 POL19530221 JOWIK Franciszek PSL WAŁBRZYCH 11 59 44
3 POL19530401 KRUCZEK HENRYK KS AQUILA STRZYSZOW 12 07 19
4 POL19551105 RAZOWSKI Stanisław SZKLARSKA PORĘBA 12 07 98
5 POL19531004 BYCZKOWSKI Wacław WAŁBRZYCH 12 35 80
6 POL19550421 LENKOWSKI Krzysztof WROCŁAW 13 00 10
7 POL19540416 KOZŁOWSKI Jan TUREK 13 07 06
8 POL19490802 STASZAK Andrzej POZNAŃ 13 10 63
9 POL19560417 SAWKO Antoni CHOCIANÓW 14 19 81

1 POL19460503 PFEIFER Zygmunt WAŁBRZYCH 11 43 37
2 POL19470101 LASCIOLI Edward SZKLARSKA PORĘBA 12 50 02
3 POL19421206 FERDYN Jan USTROŃ 13 04 35
4 POL19471006 BARANOW Krzysztof JELENIA GÓRA 14 35 37
5 POL19390419 BRYJA Wojciech MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI 14 45 24
6 POL19481029 REPS Zdzisˆaw JELENMIA GÓRA 15 09 19
7 POL19421111 IWANCZENKO Ryszard LEGNICA 15 15 12
8 POL19410512 MARCINIAK Stanisław CHOCIANÓW 17 04 96
9 POL19471024 FABRY ANDRZEJ SZKLARSKA PORĘBA 19 46 12

1 POL19370806 PODGÓRSKI Jerzy ŁÓDŻ 15 33 35
2 POL19360101 JANCZEWSKI Jan LUBIN 16 15 71
3 POL19340828 FERKALUK Tadeusz ZŁOTORYJA 17 21 58

WYNIKI MARATONU

1 POL19370806 PODGÓRSKI Jerzy ŁÓDŻ 1 13 03 00
2 POL19360101 JANCZEWSKI Jan LUBIN 1 13 45 00
3 POL19340828 FERKALUK Tadeusz ZŁOTORYJA 1 14 51 00


1 POL19720710 TYSZECKI Krzysztof JELENIA GÓRA 1 34 17 00
2 POL19720223 BUDKIEWICZ WOJCIECH ŚWIDNICA 1 34 38 00
3 POL19760325 JAŚKIEWICZ SťAWOMIR JELENIA GÓRA 1 34 50 00
4 POL19761027 CZUCHROWSKI Michał UKS "JEDYNKA UMARO" KÓRNIK 1 34 54 00
0 POL19730813 KIMBORT Paweł SZKLARSKA PORĘBA N.Wy

1 POL19600113 KURKIEWICZ Bogdan ŻTC HURAGAN ZAGAŃ 1 31 48 00
2 POL19590416 JASZOWSKI Mirosław CHOCIANÓW 1 31 55 00
3 POL19600929 DELEŻYŃSKI Waldemar ŻTC ŻYRARDÓW 1 34 55 00
4 POL19610613 BARAŃSKI Artur KOWARY 1 35 23 00
5 POL19601013 JASTRZĘBSKI Piotr PSZCZYNA 1 35 37 00
6 POL19600101 PRZYBYSZ Janusz ŚWIDNICA 1 36 35 00
7 POL19670726 TARASZKIEWICZ Ireneusz SZKLARSKA PORĘBA 1 39 13 00
8 POL19621225 SZEWCZUK Waldemar OBORNIKI ŚLĄSKIE 1 39 18 00
9 POL19671022 WOŁODŻKO Tomasz WROCŁAW ESKA 1 39 28 00
10 POL19611111 NOWAKOWSKI Bogdan PTC POZNAŃ 1 40 06 00
11 POL19640429 GAŁĄZKA Piotr MGLKS KWISA LUBAŃ SLĄSKI 1 41 05 00
12 POL19680907 TUCHOLSKI RAFAŁ JELENIA GÓRA 1 41 31 00
13 POL19590130 KRZEMIŃSKI Stefan KOŁO 1 45 47 00

1 POL19571127 TWARDZISZEWSKI Leszek STANISZÓW 1 09 03 00
2 POL19600101 WAWRZYNIAK Marek. JELENIA GÓRA 1 14 33 00
3 POL19660727 HARTMAN Mariusz KK JAREXS SIRBUD WAŁBRZYCH 1 14 56 00
4 POL19630701 SZULC Piotr WROCŁAW ENERVIT ESKA TEAM 1 15 14 00
5 POL19570102 KUNC Marek ŚWIERZAWA 1 16 58 00
0 POL19730526 ROLSKI Remigiusz ŚWIDNICA Aban

1 POL19551105 RAZOWSKI Stanisław SZKLARSKA PORĘBA 1 38 03 00
2 POL19560926 TWARDZISZEWSKI Waldemar TEAM PODGÓRZYN 1 40 43 00
3 POL19530221 JOWIK Franciszek PSL WAŁBRZYCH 1 40 45 00
4 POL19530401 KRUCZEK HENRYK KS AQUILA STRZYSZOW 1 41 05 00
5 POL19531004 BYCZKOWSKI Wacław WAŁBRZYCH 1 41 33 00
6 POL19490802 STASZAK Andrzej POZNAŃ 1 41 46 00
7 POL19550421 LENKOWSKI Krzysztof WROCŁAW 1 42 08 00
8 POL19540416 KOZŁOWSKI Jan TUREK 1 46 46 00
9 POL19560417 SAWKO Antoni CHOCIANÓW 1 48 54 00

1 POL19890921GAŁEK DAMIAN JELENIA GÓRA 1 15 32 00

1 POL19910407 SZWINTA Angelika DR. SZWINTA JELENIA GÓRA 1 11 27 00
2 POL19890920 SZWINTA Anna DR. SZWINTA JELENIA GÓRA 1 12 01 00
3 POL19720718 WOŁODŻKO Joanna ESKA TEAM- WROCŁAW 1 17 44 00
4 POL19810101 ZYM Agnieszka GOCZAŁKÓW 1 19 49 00
5 POL19650809 SIKORA Marianna PODGÓRZYN 1 22 09 00

1 POL19460503 PFEIFER Zygmunt WAŁBRZYCH 1 00 13 00
2 POL19470101 LASCIOLI Edward SZKLARSKA PORĘBA 1 02 41 00
3 POL19421206 FERDYN Jan USTROŃ 1 02 55 00
4 POL19471006 BARANOW Krzysztof JELENIA GÓRA 1 09 50 00
5 POL19481029 REPS Zdzisław JELENMIA GÓRA 1 12 04 00
6 POL19390419 BRYJA Wojciech MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI 1 12 15 00
7 POL19410512 MARCINIAK Stanisław CHOCIANÓW 1 15 59 00
8 POL19421111I WANCZENKO Ryszard LEGNICA 1 29 03 00 III Limit
9 POL19471024 FABRY ANDRZEJ SZKLARSKA PORĘBA 1 47 52 00 poza limitem


TRASA I DYSTANS MARATONU KOLARSKIEGO

Długość trasy ( 2 rundy) kat I , II , III 62,9 km
Długość trasy (1 runda) kat IV , V , Kobiety 41,7 km
Dojazd od odcinka specjalnego 10,6 km
odcinek specjalny 6,4 km
runda 21.2km
dojazd do mety 3,5 km
Trasa: Podgórzyn (start - stadion w Podgórzynie), Jelenia Góra-Cieplice ul. Wolności-Słowackiego-Mickiewicza-Odcinek specjalny na dystansie 6,4 km (start Jelenia Góra ul. Mickiewicza-Staniszów meta), Staniszów, Sosnówka Dln. , Miłków, Mysłakowice, Czarne, Staniszów, Sosnówka Dln. -koniec rundy w prawo Podgórzyn 3,5 km Podgórzyn (meta droga nad zalewem 14,00).
Na odcinek specjalny zawodnicy startowali co 1 minutę bez możliwości ponowienia próby z przyczyn losowych.



Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu