Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 23 Marca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
PAŹDZIERNIKOWA CZASÓWKA W OLEŚNICY


W Mistrzostwach powiatu Oleśnickiego 9 pażdziernika w jeździe indywidualnej na czas o
Puchar Spółki YURECO udział wzięło 42 zawodników z Dolnego Śląska.

TU RELACJA VIDEO i FOTKI

Kolarze byli podzieleni na 3 kategorie wiekowe :
M1 (do 35lat) M2 (36-50), M3 (51 i więcej)
Do pokonania mieli dystans 5600 metrów.

W M1 wygrał Mateusz Kryk Yureco Bike team czas-8:13:14
miejsce 2 Krzysztof Mazurkiewicz Pasikurowice Husaria szosowa 8:21:51
miejsce 3 Tomasz Stalinger Wrocław harfa-haryson 8:30:23
Kategoria M2 tu padł pierwszy rekord trasy
1 Remigiusz Rolski Szklarska Poręba Talvi Sport 7:41:64
2 Paweł Kimbort Szklarska Poręba Talvi Sport 7:54:94
3 Marek Lechowski Wrocław Klub Wrocław 8:03:62
Kategoria M3
1 Ryszard Kryk Yureco Bike Team Oleśnica 8:15:16
2 Witkowski Andrzej Oleśnica Szerszenie Trzebnica 8:29:62
3 Zenon Janiak Trzebnica Szerszenie Trzebnica 8:34:5

Szczególy
Grupa Yureco
planuje organizację cyklicznie zawodów przynajmniej 2 razy w roku
kryterium lub wyścig ze startu wspólnego oraz czasówkę
dodatkowo jedne zawody MTB zimą podczas przygotowań do sezonu letniego
zapraszamy do obserwowania zapowiedzi zawodów.


Pełne wyniki

zawodnicy do 35 lat
1 miejsce-Mateusz Kryk Yureco Bike team czas-8min,13s,14
2 Krzysztof Mazurkiewicz Pasikurowice Husaria szosowa 8:21:51
3 Tomasz Stalinger Wrocław harfa-haryson 8:30:23
4 Paweł Kancelarski Długołęka ARTECH 8:50:74
5 Sławomir Kłos Wrocław Bike team Oleśnica 8:52:98
6 Marek Pochopień Oleśnica Dimen Bike Team 8:53:92
7 Patryk Bebło Oleśnica 9:16:44
8 Konrad Leszczyński Olesnica Bike Team Oleśnica 9:26:26
9 Łukasz Fitał Wrocław 9:36:84
10 Bartosz Łabowski Zawidowice 10:02:45
11 Piziorski Oleśnica Sport Profit pl. 10:39:89
12 Krzysztof Dawidziuk Oleśnica 10:41:95
13 Maciej Dąbrowski Oleśnica 11:23:16
14 Grabowski Marek Oleśnica 11:59:60
-------------------------------------
36-50
1 Remigiusz Rolski Szklarska Poręba Talvi Sport 7:41:64
2 Paweł Kimbort Szklarska Poręba Talvi Sport 7:54:94
3 Marek Lechowski Wrocław Klub Wrocław 8:03:62
4 Mirosław Fitał Wrocław scott team 8:22:54
5 Przemysław Jakubski Wrocław 9:36:39
6 Bogusław Szumejło Oborniki Śląskie 10:07:43
7 Wojciech Fogt Oleśnica 10:26:45

51-i więcej
1 Ryszard Kryk Yureco Bike Team Oleśnica 8:15:16
2 Witkowski Andrzej Oleśnica Szerszenie Trzebnica 8:29:62
3 Zenon Janiak Trzebnica Szerszenie Trzebnica 8:34:51
4 Marian Przybylski Trzebnica Szerszenie Trzebnica 8:56:29
5 Piotr Dunaj Lubin 9:01:21
6 Łańcucki Krzysztof Wrocław 9:12:45
7 Zięba Henryk Trzebnica Szerszenie Trzebnica 9:16:27
8 Piotr Jastrzębski Wrocław 9:19:08
9 Janusz Bieniek Oleśnica 9:23:65
10 Czesław Motyl Jelcz Laskowice 9:25:20
11 Zbigniew Walczak Oleśnica Bike Team Oleśnica 9:26:89
12 Grzegorz Warchlewski Oleśnica Bike Team Oleśnica 9:29:57
13 Zdzisław Krzekotowski Bierutów Bike Team Oleśnica 9:34:94
14 Edward Kuczmarz Wrocław Harfa-Haryson 9:38:38
15 Mirosław Janiak Trzebnica Szerszenie Trzebnica 9:43:10
16 Grzegorz Buraczyński Oleśnica Bike team Oleśnica 9:49:44
17 Tytus Czartoryski Oborniki Śląskie 9:50:53
18 Bogusław Szumiło Oborniki Śląskie 10:07:43
19 Grabowski Kazimierz Oleśnica 10:49:36
20 Krzysztof Kłos Wrocław 10:50:06
21 Zbigniew Czerniecki Oleśnica 12:01:21
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu