Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 24 Marca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
PRZESIEKA-DROGA SUDECKA 2.05.2008


Zaledwie półtora kilometra mierzyła trasa czasówki rozegranej 2 maja na między Przesieką a Drogą Sudecką. Tegoroczny asfalt pozwolił na zorganizowanie wyścigu szosowego tam, gdzie zazwyczaj jeździło się na rowerach MTB. O trudności tego odcinka świadczy czas zwycięzcy Henryka Kruczka : 5 minut i 10 sekund, a średnia prędkość 17,42 km/h. Najlepszym zawodnikiem Gminy Podgórzyn został Waldemar Twardziszewski.

ZOBACZ ZDJĘCIA z CZASÓWKI
Szczególy
KATEGORIA MASTERS II
Czas zwycięzcy 5 minut 25 sekund 98/100 prędkość przeciętna 16,62 km/h
1 JASZOWSKI MIROSŁAW CHOCIANÓW 05’25’’98 0,00 16,62
2. BARAŃSKI ARTUR KOWARY 05’31’’86 00,06 16,31
3. SZEWCZUK WALDEMAR OBORNIKI ŚL. 06’12”90 00,47 14,52
4. GAŁĄZKA PIOTR MGLKS KWISA LUBAŃ ŚL. 06’16”07 00,51 14,36
5. KRZEMIŃSKI STEFAN KOŁO 07’23”55 01,58 12,19
6. WOŁODŹKO TOMASZ ESKA RITCHEY TEAM WROCŁAW 07’25”38 02,00 12,13

KATEGORIA MASTERS I
Czas zwycięzcy 5 minut 23 sekundy 61/100 prędkość przeciętna 16,72 km/h

1. BONECKI MAREK LEGNICA 05’23”61
2. KIMBORT PAWEŁ SZKLARSKA PORĘBA 05’28”77 ŚREDNIA 16.46
3. CZUCHROWSKI MICHAŁ UKS JEDYNKA UMARD KÓRNIK 05’30”47 ŚREDNIA 16.36

KATEGORIA MASTERS III
Czas zwycięzcy 5 minut 10 sekund 26/100 prędkość przeciętna 17,42 km/h

1.KRUCZEK HENRYK KS AQUILA STRZESZÓW 05’10”26
2. TWARDZISZEWSKI WALDEMAR TEAM PODGÓRZYN 05’51”85 śr. 15.38
3. JOWIK FRANCISZEK PSL WAŁBRZYCH 05’53”39 śr. 15.30
4. RAZOWSKI STANISŁAW SZKLARSKA PORĘBA 06’06”91 śr. 14.75
5. BYCZKOWSKI WACŁAW WAŁBRZYCH 06’16”86 śr. 14.36
6. LENKOWSKI KRZYSZTOF WROCŁAW 06’35”63 śr. 13.67
7. KOZŁOWSKI JAN TUREK 06’53”04 śr.13.08

KATEGORIA MASTERS V
Czas zwycięzcy 8 minut 41 sekund 10/100 prędkość przeciętna 10.36 km/h

1. PODGÓRSKI JERZY ŁÓDŹ 06’41”10
2. JANCZEWSKI JAN LUBIN 09’03”39 śr.9.94
3. FERKALUK TADEUSZ ZŁOTORYJA 09’39”72 śr. 9.33

KATEGORIA MASTERS IV
Czas zwycięzcy 6 minut 07 sekundy 00/100 prędkość przeciętna 14,71 km/h

1. PFEIFER ZYGMUNT WAłBRZYCH
2. LASCIOLI EDWARD SZKLARSKA PORęBA 06.40.41 śr. 13.50
3. REPS ZDZISłAW JELENIA GóRA 08'39"48 śR. 10.40
4. IWANCZENKO RYSZARD LEGNICA 09'06"45 śr. 9.89
5. BRYJA WOJCIECH MGLKS KWISA LUBAń śL. 09'18"26 śr. 9.68
6. FABRY ANDRZEJ SZKLARSKA PORęBA 23'48"32 śr. 3.78

KOBIETY SENIORKI

CZAS ZWTCIęZCY 07'31"36 PRZECIęTNA 11.97

1. WOłODźKO JOANNA ESKA RITCHEY TEAM WROCłAW
2. SZWINTA ANNA DR. SZWINTA JELENIA GóRA 8'18"59 śr. 10.47
3. PAWłOWICZ MAGDALENA JELENIA GóRA 10'05"79 śr. 8.93

juniorka

1. SZWINTA ANGELIKA DR. SZWINTA JELENIA GóRA 7'17"19 śr. 12.36

NIEZRZESZONY DO LAT 29

1. GAłEK DAMIAN JELENIA GóRA 5.59"83 śREDNIA 15.04 KM/H

NIEZRZESZENI POWYżEJ 30 LAT

CZAS ZWYCIęZCY 05'42"08 średnia 15.79

1. SZULC PIOTR ESKA RITCHEY TEAM WROCłAW
2. KUNC MAREK śWIERZAWA 6'54"07
3. PAWłOWSKI ADAM ZABOSTóW 12'01"00



Komentarze
Musaszi dnia 05 maja 2008 08:59
Brawo Asia!!!!!
Gratki od szerszonków!!!smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu