Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 25 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
LESZNO POZA SUPERMARATONAMI !!!
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Życie Jest Piękne”, organizator VII Leszczyńskiego Maratonu Rowerowego – BikeFun Maraton informuje, że tym roku nasza impreza odbędzie się poza Pucharem Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych.

Zawarte w obowiązującym na rok 2012 regulaminie ustalenia zbyt odbiegają od przyświecającej nam koncepcji maratonu, wypracowanej przez sześć dotychczasowych edycji. Przygotowując naszą imprezę – jesteśmy przekonani, że z korzyścią dla uczestników – czerpiemy także z doświadczeń z organizacji szeregu innych rowerowych wydarzeń.

Mimo że tegoroczna edycja VII Leszczyńskiego Maratonu Rowerowego – BikeFun Maraton odbędzie się poza klasyfikacją pucharową, serdecznie zapraszamy do Leszna w niedzielę, 27 maja 2012 roku.Serdecznie zapraszamy do Leszna, do Wielkopolski po – jak zawsze niezapomnianą i jedyną w swoim rodzaju – rowerową przygodę!

Z kolarskim pozdrowieniem,
Artur Dudziak
Szczególy
Dołożymy wszelkich starań, byście – mimo braku punktów w klasyfikacji PP – wywieźli z Leszna, jak dotąd, przez tych ostatnich sześć lat, niezapomniane wrażenia. Formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie inne wiadomości na temat naszej imprezy, jak zwykle na naszej stronie: Link (zapisy od 1 marca).

Jednocześnie chcemy zapewnić o dalszej współpracy z organizatorami imprez cyklu Pucharu Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych, polegającej miedzy innymi na promocji oraz wspieraniu imprez Pucharu Polski, a w przyszłości – jeśli tylko będzie taka wola wszystkich stron – nie wykluczamy powrotu do cyklu.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu