Aktualności · TOUR de POLOGNE · Archiwum · Spis artykułów · Galeria · Linki · Szukaj 25 Czerwca 2019
PATRON MEDIALNY
statystyka
KOLARZE CCC W ZIMNEJ HISZPANII
Już od tygodnia ekipa CCC Polsat Polkowice przebywa na zgrupowaniu treningowym w Hiszpanii, gdzie przygotowuje się do startów w sezonie kolarskim 2012.

Zgrupowanie przebiega zgodnie z planem, a zawodnicy realizują założony plan treningowy – mówi dyrektor koordynator, Robert Krajewski.
Każdy dzień rozpoczynamy od 30 minutowego porannego rozruchu na morzem, gdzie wykonujemy ćwiczenia rozciągające. Pierwsze treningi kolarze rozpoczęli od 3 – godzinnych jazd a następnie obciążenia stopniowo były zwiększane. W drugim tygodniu treningów obciążenia treningowe zwiększono do 6 godzin. Atmosfera w zespole wspaniała, a każdy z zawodników z dużym zaangażowaniem podchodzi od każdego treningu co napawa dużym optymizmem przed zbliżającym się sezonem. Bardzo dobrze wkomponował się do ekipy nasz nowy zawodnik Nikolay Mihaylov, który nawiązał świetny kontakt z kolegami z zespołu.


Ekipa CCC Polsat Polkowice będzie trenowała w Lloret de Mar do 14 lutego br.

Szczególy
Warunki pogodowe na wybrzeżu Costa Blanca są idealne do prowadzenia treningów rowerowych . W pierwszym tygodniu zgrupowania temperatury wynosiły ponad 15 stopni Celsjusza i było dość słonecznie. Obecnie zrobiło się nieco chłodniej ale to w niczym nie przeszkadza by realizować plan treningowy – powiedział dyrektor sportowy Piotr Wadecki.
Takim miejscem jest m.in. Hiszpania, a szczególnie przepiękna miejscowość Lloret de Mar położona niedaleko Barcelony, którą od kilku sezonów za miejsce swoich zgrupowań wybiera ekipa CCC Polsat Polkowice.
info z ccc polsat polkowice
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zapowiedzi
Brak zawartości dla tego panelu